Cleveland Indians نگاه به تغییر نام در میان فشار

توسط: AP | کلیولند | منتشر شده در تاریخ: جولای 4, 2020 1:57:58 pm لوگو جدید برای 2019 همه ستاره بازی

توسط NEWSATROPAT در 14 تیر 1399
توسط: AP | کلیولند | منتشر شده در تاریخ: جولای 4, 2020 1:57:58 pm
Cleveland Indians look into changing name amid pressure لوگو جدید برای 2019 همه ستاره بازی نمایش داده می شود دوشنبه ، 7, 2018 در کلیولند. ( عکس از آسوشیتدپرس)

شناخته شده به عنوان سرخپوستان کلیولند پس از سال 1915. آن روز می تواند بیش از.

در میان فشار جدید برانگیخته توسط یک جنبش ملی برای اصلاح نژادی مانند سرخپوستان گفت: جمعه شب آنها را نقد و بررسی خود را طولانی مورد بحث نام مستعار است که در محل 105 سال است.

"ما متعهد به ساخت یک تاثیر مثبت در جامعه ما و در آغوش مسئولیت ما را برای پیشبرد عدالت اجتماعی و برابری" این گروه در بیانیه ای گفت که تنها چند ساعت پس از NFL را ردسکینز واشنگتن اعلام کرد که مشابه حرکت می کند. "سازمان ما به طور کامل به رسمیت می شناسد تیم ما نام یکی از قابل رویت ترین راه که در آن ما در ارتباط با جامعه است."

حرکت آینه ساخته شده توسط ردسکینز که در حال گام گذاشتن در یک "بررسی دقیق" از نام خود آن تلقی شده است به عنوان توهین آمیز توسط گروه های بومی آمریکا برای چند دهه. ردسکینز' تصمیم را در پی فدرال اکسپرس است که پرداخت می شود $205 میلیون دلار برای حقوق نامگذاری به این تیم ورزشگاه و دیگر شرکت همکاران خواستار این تیم برای تغییر نام مستعار خود را.

شده اند وجود دارد تلاش های قبلی برای دریافت سرخپوستان به تغییر نام خود را. اما پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و نمونه های دیگر از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید در ایالات متحده وجود داشته است یک حرکت بزرگ در سراسر کشور برای ریشه کن کردن نژاد حساس مواد.

در سال 2018 سرخپوستان حذف ستیز رئیس نبراسکا آرم از بازی خود را در لباس و کلاه. این پوزخند قرمز رو طلسم, اما, هنوز هم در حال حاضر بر روی کالا است که می تواند خریداری شده در میدان پیشرو و دیگر تیم مغازه در شمال شرقی اوهایو.

هیچ چیز تصمیم گرفته شده است اما سرخپوستان' تصمیم به حداقل مورد بحث امکان تغییر نام جدید است. وجود دارد قطعا واکنش شدید از برخی از کلیولند طرفداران اما این تیم حساس است به انجام کار درست در این تغییر بار.

"ما تا به حال بحث های مداوم سازمانی در این مسائل" سرخپوستان گفت. "اخیر ناآرامی های اجتماعی در جامعه ما و کشور ما تنها بر نیاز ما را به حفظ بهبود به عنوان یک سازمان در مورد مسائل عدالت اجتماعی است. با که در ذهن ما متعهد به تعامل با جامعه ما و مناسب ذینفعان برای تعیین بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام و نام خانوادگی."

"در حالی که تمرکز بیس بال جهان شیفت به هیجان بی سابقه 2020 فصل ما ما را به رسمیت مکان منحصر به فرد در جامعه و متعهد به گوش دادن و یادگیری و اقدام در شیوه ای است که می تواند بهترین متحد کردن و الهام بخشیدن به شهر ما و همه کسانی که حمایت ما از تیم" باشگاه گفت.

قبل از اینکه خود را به نام تغییر یافت و در سال 1915 به سرخپوستان — یک نام مستعار برداشت پس از نویسندگان ورزشی تهدیدی خوانندگان — کلیولند تیم بیس بال بود به نام جنگل شهرستان های عنکبوت, بلوز, Bronchos و چرت یک نام به افتخار Hall of Famer چرت Lajoie.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de