شهر چینی برای تلفن های موبایل هشدار برای طاعون

توسط: PTI | به روز شده: ژوئیه 5 سال 2020 11:18:58 pm طاعون یک بیماری باکتریایی است که توسط کک زندگی

توسط NEWSATROPAT در 15 تیر 1399
توسط: PTI | به روز شده: ژوئیه 5 سال 2020 11:18:58 pm
طاعون یک بیماری باکتریایی است که توسط کک زندگی بر روی جوندگان مانند marmots. آن می تواند کشتن یک فرد بالغ در کمتر از 24 ساعت اگر در زمان درمان نشود, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). (بازنمودی تصویر)

یک شهر در شمال چین روز یکشنبه صدا هشدار پس از مورد مشکوک به طاعون گزارش شده است, با توجه به رسانه های رسمی. Bayannur مغولستان داخلی منطقه خودمختار اعلام کرد یک سطح III هشدار از طاعون پیشگیری و کنترل دولتی روزانه مردم حاضر گزارش شده است.

مشکوک طاعون گزارش شده در شنبه توسط یک بیمارستان در Bayannur. مقام بهداشت محلی اعلام کرد که هشدار دوره ادامه خواهد داد تا پایان سال 2020 است. "در حال حاضر خطر وجود دارد از یک انسان اپیدمی طاعون در این شهر است. مردم باید به بهبود آن حفاظت از خود آگاهی و توانایی و گزارش غیر طبیعی شرایط بهداشتی در اسرع وقت محلی اقتدار بهداشت گفت.

در تاریخ 1 ژوئیه دولتی شین هوا اخبار آژانس گفت که دو مورد مشکوک به طاعون در گزارش خود در استان مغولستان غربی تایید شده است توسط آزمایشگاه نتایج آزمون. تایید موارد 27 ساله ساکن و 17 ساله که در حال درمان در دو بیمارستان در استان خود آن را به نقل از یک مقام بهداشتی عنوان کرد و گفت.

برادران خوردند marmot گوشت سلامت رسمی گفت: مردم هشدار به خوردن marmot گوشت.

در مجموع 146 افرادی که در تماس با آنها بوده است جدا شده و تحت درمان در بیمارستان های محلی با توجه به Narangerel.

طاعون یک بیماری باکتریایی است که توسط کک زندگی بر روی جوندگان مانند marmots. آن می تواند کشتن یک فرد بالغ در کمتر از 24 ساعت اگر در زمان درمان نشود, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

یک زن و شوهر در اثر طاعون در غرب مغولستان استان Bayan-Ulgii سال گذشته پس از خوردن خام marmot گوشت. اخبار از طاعون آمد بعد از محققان چینی با صدور یک هشدار دهنده برای بیش از یکی دیگر از پتانسیل همه گیر ناشی از ویروس آنفلوانزا در خوک ها.

دانشمندان از دانشگاه کشاورزی چین, چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و دیگر موسسات شناسایی یک خوک ویروس آنفلوانزا تحمل ژنوتيپ 4 (G4) است که مسری در میان خوک ها و امکان پریدن به انسان به عنوان G4 virus قادر به اتصال با انسان سلول های دولتی گلوبال تایمز گزارش داد در هفته گذشته.

محققان نگران آن هستند که آن می تواند جهش بیشتر به طوری که آن را می توانید به راحتی از فردی به فرد و باعث شیوع جهانی بی بی سی گزارش داد. "کنترل حاکم G4 EA H1N1 ویروس ها در خوک و نظارت نزدیک در جمعیت های انسانی به ویژه کارگران در خوکی صنعت باید به فوریت اجرا" محققان چینی هشدار داد در این مقاله است.

جدید بیماری گزارش شد و حتی به چین دست و پنجه نرم با دومین حمله COVID-19 در پکن پس از کنترل آن در ووهان بود که در آن برای اولین بار منتشر شده در ماه دسامبر سال گذشته است. روز شنبه در پکن گزارش تک رقمی COVID-19 مقامات محلی روز یکشنبه گفت.

تعداد تازگی تایید COVID-19 موارد اوج رسید در پکن در ژوئن 13 و 14 و پس از آن شروع به کاهش در کل شین هوا به نقل از مقامات محلی عنوان کرد و گفت. از 11 ژوئن تا 4 جولای شهرستان گزارش 334 تایید محلی منتقل, موارد, 47 درصد از آنها کارگران Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار رسمی گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب