چین بالا دانشگاه کیسه Xi Jinping را منتقد

توسط: PTI | پکن | منتشرشده: ژوئیه 19 سال 2020 9:05:27 pm زو Zhangrun شد صریح قانون چینی استاد دانشگاه

توسط NEWSATROPAT در 29 تیر 1399
توسط: PTI | پکن | منتشرشده: ژوئیه 19 سال 2020 9:05:27 pm
Xu Zhangrun, Xi Jinping critic, chinese professor, critic of chinese govt. indian express زو Zhangrun شد صریح قانون چینی استاد دانشگاه Tsinghua. (عکس: توییتر @ روزانه اپل هنگ کنگ)

چین بالا دانشگاه اخراج یک استاد حقوق که یک منتقد سرسخت حاکم کمونیست چین رهبری حزب از جمله اصلاح قانون اساسی تسهیل نامحدود تصدی رئیس جمهور چین با دور انداختن این دو دوره محدود می کند.

زو Zhangrun های صریح قانون چینی استاد دانشگاه Tsinghua شده است به طور رسمی به اطلاع حذف او روز شنبه در هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست گزارش روز یکشنبه.

این دانشگاه Tsinghua که معروف فارغ التحصیلان شامل رئیس جمهور یازدهم شده است و چین به عنوان شماره یک دانشگاه توسط بار آموزش عالی دانشگاه های جهان رتبه بندی.

اطلاع رسانی مورخ روز چهارشنبه فرستاده شد به زو توسط پیک در این گزارش گفت: به نقل از یکی از دوستان که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از عذاب.

این دانشگاه Tsinghua که در آن 57 ساله زو مشغول به کار به مدت 20 سال گفت: در آن زمان این تصمیم پس از یک جلسه در ماه جولای 10.

زو برجسته حقوقی محقق یکی از معدود دانشگاهیان را علنا به چالش کشیده حزب کمونیست چین (CPC) رهبری در سال های اخیر در تعدادی از مقالات منتشر شده آنلاین در چین و خارج از کشور.

"ما تایید کرده اند که زو Zhangrun منتشر کرده است بسیاری از مقالات از جولای 2018 و آن را نقض جدی '10 استانداردهای رفتار حرفه ای برای معلمان در سوم موسسه در عصر جدید" ، " اطلاع رسانی به عنوان خوانده شده.

دستورالعمل صادر شده توسط وزارت آموزش و پرورش در سال 2018 گفت: معلمان اخراج می شود و یا اگر آنها گفت: یا چیزی که موجب تضعیف اقتدار ک یا نقض دستورالعمل ها و سیاست های این حزب است.

در اوایل این ماه خو گرفته شد دور توسط چنگدو پلیس از پکن صفحه اصلی. همسر او بود و بعد اطلاع داد که او دستگیر شد برای درخواست روسپی در حالی که سفر به پایتخت از استان سیچوان ادعا را رد کرد توسط Xu دوستان به عنوان تلاش برای بی اعتبار کردن او را.

زو منتشر شد یکشنبه گذشته و او به خانه بازگشت و پس از شش روز بازداشت.

در ماه جولای 2108 خو چاپ اول انتقاد از CPC رهبری که شامل یکی از معدود اظهارات مخالفت با حذف محدودیت مدت ریاست جمهوری است که اجازه می دهد تا Xi Jinping به ماندن در این پست پس از 2023.

یازدهم 67 است که سر از ک و ارتش در حال حاضر در دوره دوم خود.

همه یازدهم را پیشینیان به جز حزب مائو تسه تونگ بنیانگذار abided دو دوره پنج ساله هنجار با هدف جلوگیری از تداوم یک رهبر حکومت از ک و کشور است.

مدت پنج سال به هنجار برداشته شد و در سال 2018 توسط کنگره خلق ملی (NPC) چین پارلمان هموار کردن راه برای یک ممکن است مادام العمر برای تصدی یازدهم در راس.

زو به حالت تعلیق در آمد از آموزش توسط Tsinghua در سال 2019 اما او همچنان به نوشتن مقالات انتقادی از رهبری حزب.

در فوریه و مارس خو چاپ دو مقاله طولانی آشکارا نخوری ک رهبری برای قراضه coronavirus.

با استفاده از طنز و ترکیبی از مدرن و کلاسیک چینی زو تاسف چگونه این کشور جدا شد و چگونه شدند و دهان ترس و داده های بزرگ, نظارت, پست, گزارش, گفت:.

او نیز منتشر شده تعدادی از کوتاه, مقالات, نقد و دولت چین در ماه های اخیر.

دانشگاه گفته زو که اگر او می خواست به درخواست تجدید نظر در برابر اخراج او را مجبور به رفتن به وزارت آموزش و پرورش و پکن آموزش و پرورش کمیسیون.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب