چین هوا قطره به ایده چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 16 ژوئن 2020 1:45:42 pm یک مقام چینی گفت: نتیجه انتخابات مهم نیست

توسط NEWSATROPAT در 27 خرداد 1399
توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 16 ژوئن 2020 1:45:42 pm
Joe Biden formally clinches Democratic presidential nomination یک مقام چینی گفت: نتیجه انتخابات مهم نیست پس روابط بهبود نمی بخشد یا راه. چین بهترین امید آنها گفته بود که همه چیز نمی وخامت بیشتر. (AP/فایل)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است استدلال اغلب از اواخر که چین ریشه جو بایدن آمده ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. در پکن مقامات آمده اند در اطراف برای حمایت از چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

مصاحبه با نه فعلی و سابق مقامات چینی نقطه به نقطه تغییر در تمایلات در حمایت از رئیس جمهور حتی اگر او صرف مقدار از چهار سال گذشته سرزنش پکن برای همه چیز از آمریکا و عدم تعادل در تجارت به Covid-19. رئیس دلیل ؟ اعتقاد به این که بهره مندی از فرسایش امریکا پس از جنگ داد شبکه را سنگین تر بودن از هر گونه آسیب به چین از ادامه اختلافات تجاری و جغرافیای سیاسی بی ثباتی است.

در حالی که مقامات مشترک نگرانی که آمریکا و چین تنش افزایش می یابد بدون در نظر گرفتن که در کاخ سفید آنها را شکست تا حد زیادی به اردوگاه از کسانی که تاکید ژئوپولیتیک سود و کسانی که نگران بودند در مورد روابط تجاری. بایدن معاون سابق رئیس جمهور شد به عنوان یک سنتی دموکرات که به دنبال به ساحل ایالات متحده را پاره روابط چند جانبه و تمبجربهي پایین تجارت اصطکاک.

"اگر بایدن انتخاب شده است من فکر می کنم این می تواند خطرناک تر برای چین به خاطر او کار خواهد کرد با متحدان به هدف قرار دادن چین در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایالات متحده از بین بردن اتحاد و گفت:" ژو Xiaoming سابق, چینی, تجارت ایران و معاون سابق نماینده در ژنو است. چهار مقامات فعلی تکرار است که تمایلات و گفت: بسیاری از دولت چین اعتقاد بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی می تواند کمک به پکن با تضعیف آنچه که آنها را دیدم به واشنگتن بزرگترین دارایی برای چک کردن چین گسترش نفوذ است.

به طور کلی فرض اساسی در دیدگاه های خود بود که کمی می تواند انجام شود برای متوقف کردن اسلاید در روابط بین دو بزرگترین اقتصاد. به این ترتیب چین مورد نیاز برای سرعت بخشیدن به تلاش ها برای توسعه high-end بومی صنایع گسترش به بازارهای در حال توسعه و به دنبال فرصت هایی برای کار با سازمان ملل در اروپا و آسیا برای مقابله با هر گونه ایالات متحده انزوا تلاش.

بیش از این دوره از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت تحقق گرفته است نگه دارید در پکن که مخالفت چین عمیق لذت می برد از حمایت هر دو حزب در غیر این صورت-قطبی واشنگتن است. از شیوع کروناویروس که برای اولین بار کشف شده در کشور مرکزی شهر ووهان تنها سخت نمایش آمریکایی به سمت پکن.

'بدتر'

"من فکر نمی کنم انتخابات را تغییر رابطه در یک راه اساسی. احساس عمیق در ایالات متحده است که آمریکا باید شامل چین" ژو گفت. "آیا تهمت برنده یا جو می رود به واشنگتن, همه چیز بدتر خواهد شد."

مقامات چینی مشتاق برای جلوگیری از تکرار تعجب خود را زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ناراحت وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در سال 2016 شده اند فشار آمریکا مخاطبین برای بینش در مورد چه کسی برنده خواهد شد. اعضای ارشد آمریکایی جامعه کسب و کار در پکن می گویند در هفته های اخیر دیده اند ناگهانی تا تیک در توسعه از خوبی متصل چینی دوستان که در برخی از موارد نیست و در تماس با آنها را برای سال.

اگر چه جمهوریخواهان به طور سنتی با تاکید بر روابط اقتصادی با چین مغلوب ساختن پیشی جستن است نقل مکان کرد این حزب در مقابله جهت به چالش کشیدن این کشور تقریبا در هر منطقه از این رابطه از چین ادعای ارضی در دریای جنوب چین به تجارت, بهداشت عمومی, حقوق بشر و فن آوری است. دموکرات ها تا حد زیادی پشتیبانی می کند کسانی که در تلاش برای کمک به تصویب قوانین برای حمایت از هنگ کنگ به معترضان و بیشتر کمک های نظامی به تایوان است.

حتی بایدن که به مدت طولانی حمایت یک "تعامل" استراتژی با چین به تصویب رسید شدیدتر تن به عنوان دموکرات در انتخابات مقدماتی گرم می شود. در ماه های اخیر بایدن توصیف کرده است رئیس جمهور چین به عنوان یک "قاتل" ستایش "شجاعت فوق العاده ای" دموکراسی تظاهرکنندگان در هنگ کنگ و چین متهم از "درنده" شیوه های تجارت. او با برچسب جرم بازداشت اویغوری مسلمانان در دور دست در منطقه غربی سین کیانگ "بی وجدان."

اگر چه مقامات چینی همچنان به هدایت روشنی از انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم از اینترنت بازرسان اجازه داده اند بیشتر ناسیونالیستی آغشته به انتقاد از آمریکا به گردش آنلاین. یک دیپلمات خارجی گفت: چین وزارت امور خارجه بود "مبارز" و "عصبانی" نسبت به مقامات ایالات متحده.

"مغلوب ساختن پیشی جستن را نابود کرده است بسیاری از حسن نیت" گفت: وانگ Huiyao یک مشاور چین کابینه و بنیانگذار مرکز چین و جهانی شدن است. "در آغاز جنگ تجاری وجود دارد بسیاری از مردم که طرفدار آمریکا اما آنها در حال حاضر دلسوز به تندرو."

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال سرمایه گذاری بر روی شهرت خود را برای مقابله با چین در این انتخابات با وجود اولیه خود را ستایش یازدهم را از دست داده و از شیوع کروناویروس. در ماه آوریل او به رویترز گفت که "چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به من از دست دادن در این مسابقه" ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که پکن در پاسخ به این ویروس متمرکز بود بر تمایل به دیدن او از دست دادن در ماه نوامبر.

چین وزارت امور خارجه تصریح کرد: آن دیرینه موقعیت است که آن را هرگز به دنبال دخالت در امور داخلی دیگر کشورها است. در یک ممکن است نشانه آن است که دو طرف به دنبال مدیریت انتخابات سال اختلافات, وزیر خارجه آمریکا, مایکل Pompeo بود و انتظار می رود برای دیدار با, بالا, چینی, دیپلمات یانگ Jiechi در هاوایی بعد از شنبه, با توجه به دو نفر آشنا با برنامه.

آمریکا در ثبات

یک مقام چینی گفت: نتیجه انتخابات مهم نیست پس روابط بهبود نمی بخشد یا راه. چین بهترین امید آنها گفته بود که همه چیز نمی وخامت بیشتر.

برخی در پکن در حال تعجب با صدای بلند در مورد تهمت را در دراز مدت تاثیر در ایالات متحده پایداری با اشاره به افزایش coronavirus موارد تظاهرات در برابر پلیس و تبعیض و حدس و گمان در مورد اینکه آیا این بیماری همه گیر انتخابات ممکن است پایان در هرج و مرج است. "ایالات متحده به عنوان ما آن را می دانم دیگر ممکن است وجود داشته باشد" گفت: گائو Zhikai سابق چینی دیپلمات و مترجم برای دنگ شیائوپنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن "امریکا برای اولین بار" سیاست ایجاد کرده اند مشابه اصطکاک در پایتخت که به طور سنتی دوستانه به ایالات متحده به عنوان او را از عوارض تعرفه های کلیدی شرکای تجاری پرس متحدان بیشتر هزینه های دفاع جمعی خارج از موافقت نامه های چند جانبه و پشتیبانی انگلستان از اتحادیه اروپا. مقامات چینی به بخش خصوصی اذعان کرد که یک دولت دموکراتیک ممکن است ثابت نیرومند تر اگر این کار را با متحدان در حال حاضر یک جبهه متحد.

حتی اگر یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ثابت مشکل تر پکن در دو زمان مقامات چینی گفت که او ممکن است برای باز کردن مناطق بیشتری برای همکاری از جمله بازگرداندن ایالات متحده مشارکت در پاریس آب و هوا مقابله — مذاکره در حالی که او معاون رئیس جمهور تحت آن رئیس جمهور باراک اوباما.

"او از کار بر روی موضوعاتی مانند تغییرات آب و هوا سازمان تجارت جهانی اصلاحات و TPP" گفت: وانگ. "مناطق وجود دارد که در آن ما می تواند همکاری کنند."

در سطح شخصی برخی مقامات چینی درگیر در مذاکرات تجاری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت بایدن پیروزی به سادگی به طوری که آنها می تواند به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را با توجه به یک فرد آشنا با تفکر خود را. تجارت چین در تیم نشان می دهد تا به کار به دنبال خسته فرد گفت.

هر دو طرف ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای فرار از الگوی رویارویی مهم نیست که چه کسی برنده است. Huawei Technologies Co. اجرایی Meng Wanzhou هنوز بازداشت شده در کانادا در انتظار تصمیم گیری در آمریکا درخواست استرداد در حالی که پکن برنامه ریزی برای اعمال قانون تامین در هنگ کنگ باعث شده است که خشم در کنگره آورده و کشور "فاز یک" معامله تجارت به سوال.

"امروزه در چین مردم در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر روشن در مورد ایالات متحده اهداف گفت:" ژو سابق چینی نماینده در ژنو است. "ما هنوز به تاریک ترین ساعت در ارتباط است."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب