چین سرسختانه هزاران نفر پس از سیل تهدید روستاها

توسط: رویترز | شانگهای | به روز شده: ژوئیه 22 سال 2020 3:38:27 pm قرمز هشدار اعلام شده در استان آنهویی

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399
توسط: رویترز | شانگهای | به روز شده: ژوئیه 22 سال 2020 3:38:27 pm
Thousands stranded, five killed, as heavy rain lashes south China قرمز هشدار اعلام شده در استان آنهویی و جیانگشی که به دو نیم تقسیم توسط یانگ تسه. (AP)

چین به تخلیه هزاران نفر از ساکنان پس از رانش زمین مسدود شده یک رودخانه و ایجاد یک سد دریاچه که تهدید به غرق همسایه روستاها به عنوان بخش های بزرگی از کشور reeled در زیر برخی از سنگین ترین بارندگی در دهه.

لغزش رخ داده در روز سه شنبه هنگامی که 1.5 میلیون متر مکعب از زمین سقوط کرد و به یک انشعاب از رودخانه یانگ تسه در نزدیکی شهر انشائئ در هوبئی استان Xinhua news agency گفت: با استناد به محلی کنترل سیل مقامات.

دولت چین آب و هوا اداره گفت: در کشور آمار بود تازه دور از باران های سیل آسا در این هفته بیشتر بالا بردن ریسک سیل در سراسر کشور است.

قرمز هشدار اعلام شده در استان آنهویی و جیانگشی که به دو نیم تقسیم توسط یانگ تسه. چین منابع آب وزارت نیز روز سه شنبه هشدار داد که سطح آب در یانگ تسه و مجاور دریاچه ها ادامه خواهد داد به افزایش است.

مقامات وزارت گفت: آنها نیاز به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی سطح آب در سد سه دره است که ذخیره سازی حجم عظیمی از آب به منظور سهولت در پایین دست سیل خطرات است و در حال حاضر 16 متر بالاتر از رسمی خود را در سطح هشدار.

چین غول پیکر سد طراحی شده برای مهار سیل و تولید برق آمده اند تحت سنگین موشکافی در هفته های اخیر. در حالی که مقامات کردیم تا نقش خود را در کاهش سیل قله منتقدان می گویند که آنها نه تنها موفق به محافظت در برابر آب و بلکه تا پایان برش سیل ظرفیت ذخیره سازی.

سد بلوک جریان رسوب و کاهش توانایی پایین دست دشت سیل و تالاب ها برای جذب سیل گفت: Darrin مگی یک استاد در دانشگاه fpt است که دارای تخصص در چین مسائل مربوط به آب.

نیاز به تولید برق نیز می تواند تضعیف کنترل سیل تلاش های او اضافه شده است.

"کنترل سیل نیاز به حفظ آب و تولید برق نیاز به اجازه آن را," او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن