چین کاهش اویغوری تولد با آیودی سقط جنین عقیم سازی

توسط: AP | پکن | منتشر شده در تاریخ: 30 ژوئن 2020 3:53:44 pm رئیس جمهوری خلق چین, چین, ترین استبدادی

توسط NEWSATROPAT در 10 تیر 1399
توسط: AP | پکن | منتشر شده در تاریخ: 30 ژوئن 2020 3:53:44 pm
india china ladakh conflict, ladakh tension india china, india china situation, china president xi jinping رئیس جمهوری خلق چین, چین, ترین استبدادی رهبر در دهه مزایای داده شده به چینی هان در حال حاضر نورد. (AP Photo/Ng هان Guan, استخر)

دولت چین در نظر گرفتن اقدامات سخت گیرانه به بریده بریده نرخ تولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت ها به عنوان بخشی از یک جارو کمپین برای جلوگیری از آن جمعیت مسلمان حتی آن را به عنوان تشویق برخی از کشور های هان اکثریت به داشتن فرزند بیشتر.

در حالی که فردی زنان اند و قبل از اینکه در مورد مجبور کنترل تولد این عمل به مراتب گسترده تر و سیستماتیک تر از قبلا شناخته شده است, با توجه به یک AP تحقیقات بر اساس آمار دولت, دولت اسناد و مدارک و مصاحبه با 30 سابق بازداشت شدگان اعضای خانواده و سابق اردوگاه مربی.

این کمپین بیش از چهار سال گذشته در غرب تا منطقه سین کیانگ که منجر به آنچه که برخی از کارشناسان خواستار یک شکل از "جمعیتی نسل کشی است."

دولت به طور منظم به افراد اقلیت زنان به بارداری چک و نیروهای داخل رحمی دستگاه های عقیم سازی و حتی سقط جنین در صدها نفر از هزاران نفر مصاحبه ها و داده ها نشان می دهد. حتی در حالی که استفاده از آیودی و عقیم سازی کاهش یافته در سراسر کشور آن در حال افزایش است به شدت در سین کیانگ.

جمعیت کنترل اقدامات حمایت توده بازداشت هر دو به عنوان یک تهدید و به عنوان یک مجازات برای عدم رعایت. داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان این است که یک دلیل عمده مردم فرستاده شده به اردوگاه های بازداشت AP با پدر و مادر از سه یا بیشتر از سه پاره پاره و دور از خانواده خود را مگر اینکه آنها می توانند با پرداخت جریمه بزرگ. حمله پلیس خانه وحشتناک پدر و مادر به عنوان آنها جستجو برای کودکان.

پس از Gulnar Omirzakh چینی متولد قزاقستان بود, او فرزند سوم دولت دستور داد او را به يو قرار داده شده است. دو سال بعد در ژانویه 2018 چهار مقامات نظامی استتار آمد ضربه زدن در درب او را به هر حال. آنها به Omirzakh از بی پول از بازداشت سبزی گر سه روز به پرداخت یک دلار 2,685 خوب برای داشتن بیش از دو فرزند.

اگر او نمی, آنها هشدار داده, او را به پیوستن به شوهر و یک میلیون دیگر اقلیت های قومی قفل شده است تا در اردوگاه های اغلب برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان است.

"خدا bequeaths کودکان بر شما. برای جلوگیری از مردم از داشتن فرزند اشتباه است", گفت: Omirzakh که اشک تا حتی حاضر به فکر کردن به آن روز. "آنها می خواهند برای از بین بردن ما به عنوان یک مردم است."

در نتیجه از کنترل تولد کمپین یک آب و هوا از ترور در اطراف داشتن فرزند به عنوان دیده می شود در مصاحبه بعد از مصاحبه. نرخ تولد در بیشتر اویغوری مناطق هوتن و کاشغر سقوط بیش از 60% از سال 2015 تا 2018 آخرین سال در دسترس در دولت آمار. در سراسر منطقه سین کیانگ تولد, نرخ همچنان به شاقول سقوط نزدیک به 24 درصد در سال گذشته به تنهایی نسبت به 4.2 درصد در سراسر کشور آمار نشان می دهد.

صدها میلیون دلار به دولت هرچه به کنترل تولد تبدیل کرده سین کیانگ از چین سریعترین رشد مناطق به میان آن کمترین در فقط چند سال با توجه به تحقیقات جدید به دست آمده توسط آسوشیتدپرس پیش از انتشار توسط چین محقق Adrian Zenz.

"این نوع از افت بی سابقه است....وجود دارد یک سبعیت به آن" گفت: Zenz یک متخصص برجسته در پلیس چین اقلیت مناطق. "این بخشی از گسترده تر کنترل کمپین به انقیاد Uighurs."

وزیر خارجه آمریکا مایکل Pompeo محکوم کرد سیاست در بیانیه ای در روز شنبه. "ما در حزب کمونیست چین بلافاصله پس از پایان این وحشتناک, شیوه" او گفت:.

چین وزیر امور خارجه تمسخر داستان به عنوان "ساختگی" و "جعلی نیوز" گفت: دولت رفتار همه اقوام به همان اندازه و محافظت از حقوق اقلیت ها. "هر کس بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها یک اقلیت های قومی و یا چینی های هان باید دنبال و عمل مطابق با قانون" سخنگوی وزارت ژائو Lijian روز دوشنبه گفت که در مورد خواسته AP داستان.

مقامات چینی گفته اند در گذشته است که این اقدامات صرفا به معنای عادلانه اجازه می دهد هر دو چینی هان و اقلیت های قومی به همان تعداد از کودکان است.

در دهه های اخیر از چین تا به حال یکی از گسترده ترین سیستم های اقلیت, حقوق, در, جهان, با Uighurs و دیگران گرفتن امتیاز بیشتر در امتحانات ورودی کالج, استخدام سهمیه برای پست های دولتی و laxer کنترل تولد محدودیت.

در زیر چین در حال حاضر رها شده 'یک فرزند سیاست های مقامات بلند تشویق اغلب مجبور ضد بارداری عقیم سازی و سقط جنین در چینی هان. اما اقلیت اجازه داده شد دو فرزند سه و اگر آنها را از روستا.

رئیس جمهوری خلق چین, چین, ترین استبدادی رهبر در دهه مزایای آن در حال حاضر نورد.

در سال 2014 به زودی پس از یازدهم بازدید سین کیانگ منطقه بالا گفت: در آن زمان برای پیاده سازی "برابر خانواده و سیاست های برنامه ریزی" برای همه اقوام و "کاهش و ثبات نرخ تولد." در سال های بعد دولت اعلام کرد که به جای فقط یک کودک چینی هان می تواند در حال حاضر دو و سه در سین کیانگ را در مناطق روستایی مانند اقلیت.

اما در حالی که مساوی بر روی کاغذ در عمل هان چینی تا حد زیادی در امان سقط جنین عقیم سازی IUD درج و بازداشت برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان که مجبور هستند در سین کیانگ را اقوام دیگر مصاحبه ها و داده ها نشان می دهد. برخی از روستایی مسلمانان مانند Omirzakh هستند punished حتی برای داشتن سه فرزند مجاز توسط قانون.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن