چین پرانتز برای بیشتر طوفان; 121 مرده و یا از دست رفته در این سال

توسط: AP | پکن | منتشر شده در تاریخ: جولای 5, 2020 8:49:58 pm یک امدادگر کمک می کند تا یک کارگر عبور

توسط NEWSATROPAT در 15 تیر 1399
توسط: AP | پکن | منتشر شده در تاریخ: جولای 5, 2020 8:49:58 pm
china braces for more storms, National Meteorological Center, china floods, world news, indian express یک امدادگر کمک می کند تا یک کارگر عبور از یک نردبان برای دریافت در سراسر سیل آب از یک سایت ساخت و ساز در Jing قرآن شهرستان در مرکز استان جیانگشی چین نیمه شب جمعه, جولای 03, 2020. (Chinatopix از طریق AP)

یک نوار گسترده ای از جنوب چین آماده یکشنبه برای بیشتر باران های فصلی و جاری شدن سیل که رسانه های دولتی گفت: در حال حاضر در سمت چپ بیش از 120 نفر کشته یا مفقود شده این سال است.

ملی فارس مطرح هشدار آب و هوا به زرد صبح روز یکشنبه سوم بیشترین چهار سطح برای بیش از نیمی از استان ها و شهرهای شانگهای و چونگکینگ. سنگین به بارش باران پیش بینی شد به دوشنبه شب.

فیلم در حالت پخش دوربین مدار بسته نشان داد و آب گرفتگی خیابان ها و زمین های کشاورزی در استان آنهویی. به جنوب در استان جیانگشی بیش از 8000 نفر شده اند تخلیه و 54 خانه فرو ریخت پس از rainstorms در روزهای اخیر شبکه گفت.

در سراسر کشور, جاری شدن سیل-حوادث مرتبط نابود کرده 17,000 خانه های ناشی از 41.6 میلیارد یوان (تومان 5.9 میلیارد دلار) در ضرر و زیان اقتصادی و چپ 121 نفر کشته و یا مفقود شده و تا کنون در این سال رسمی مردم روزنامه گفت: در پست های رسانه های اجتماعی با استناد به وزارت مدیریت اضطراری.

ملی فارس گفت: برخی از قطعات از, Anhui, هوبئی هونان استان ژجیانگ و می تواند 25 تا 27 سانتی متر (10 اینچ) از باران. آن را نیز صادر زرد هشدار برای بارش باران در دو شمال شرقی استان هیلونگجیانگ و تلويزيون.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب