صدراعظم Rishi Sunak صحبت می کند در مورد نژادپرستانه را به عنوان کودک در حال رشد در بریتانیا

توسط: PTI | به روز شده: 14 ژوئن 2020 7:52:00 pm وزیر تاکید کرد که درگیری های خشونت آمیز از این نوع د

توسط NEWSATROPAT در 25 خرداد 1399
توسط: PTI | به روز شده: 14 ژوئن 2020 7:52:00 pm
وزیر تاکید کرد که درگیری های خشونت آمیز از این نوع دیده می شود در برخی از تظاهرات در لندن در روز شنبه شد 'هر دو تکان دهنده و نفرت انگیز; و افراد مسئول باید به صورت سخت عواقب قانونی.

بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak در روز یکشنبه صحبت کردن در مورد سوء استفاده نژادپرستانه او رو به عنوان یک کودک در حال رشد در بریتانیا اما تاکید کرد که این کشور ساخته شده است پیشرفت های عظیم در طول زمان است.

هندی-منشاء وزیر دارایی بود که در انگلستان متولد شد نشان داد که سوء استفاده از احساس به مراتب بدتر هنگامی که آن رخ داده است در حضور او و برادر جوان تر به عنوان او خواسته شده بود به اظهار نظر در یکی دیگر از مجموعه ای از راست و antiracism تظاهرات در لندن بیش از آخر هفته.

"این نوع از چیزی که اتفاق می افتد در خود آن را به اندازه کافی دشوار است اما زمانی که من جوان برادر و خواهر من در آن زمان به خصوص ناراحت کننده; من می خواستم برای محافظت از آنها را از آن," او گفت: آسمان, اخبار, پاسخ به سوال در مورد تجربه خود را از سوء استفاده نژادپرستانه.

"آنها فقط ممکن است کلمات, اما آنها نیش در راه است که دیگر هیچ چیز نیست ؟ وجود دارد چیزی است که در مورد [نژادپرستانه سوء استفاده] که به کاهش هسته ای خود را," او گفت:.

وزیر تاکید کرد که درگیری های خشونت آمیز از این نوع دیده می شود در برخی از تظاهرات در لندن در روز شنبه شد 'هر دو تکان دهنده و نفرت انگیز; و افراد مسئول باید به صورت سخت عواقب قانونی.

او گفت: "این همیشه یک باز و تحمل کشور و آنچه که ما دیدم دیروز بود که. همیشه وجود خواهد داشت یک اقلیت کوچک که حفظ و تعصب و در واقع در حال نژادپرستانه است اما به طور کلی توضیحات من را نسبت به کشور ما است.

"من فکر می کنم وجود دارد پیشرفت های عظیمی که در کشور ما و جامعه ما ساخته شده است که اگر من فکر می کنم به زمانی که پدربزرگ و مادربزرگ من برای اولین بار وارد, زمانی که من در حال رشد بود."

Sunak که منجر به انگلستان اقتصادی در پاسخ به کروناویروس همه گیر در ادامه به تشویق مردم برای حمایت از بازگشایی این کشور بالا خیابان از دوشنبه که غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی مجاز به بازگشایی تحت Covid-secure شرایط. وزیر نشان داد که دولت مرور زمان دو متر فاصله اجتماعی هنجار به منظور کمک به کسب و کار بیشتر است.

"مردم نیاز به اعتماد به نفس است که آن را بی خطر... و من می تواند تضمین که او گفت:" در اشاره به مرحله بعدی کاهش انگلستان مستند از شنبه.

"این ساعت قرار داده و در یک بررسی جامع از این دو متری قانون است. ما نگه داشتن همه چیز تحت بررسی... من می تواند بسیار درک تاثیر مثبت آن را در کسب و کار در حال قادر به باز کردن" او گفت:.

ارشد وزیر کابینه یک بار دیگر اعتراف کرد "سختی" در فروشگاه به عنوان مراحل آشکار نسبت به راه اندازی مجدد اقتصاد پس از ماه از مستند های اعمال شده در پی این ویروس کشنده که ادعا کرده بیش از 41,000 در انگلستان زندگی می کند.

"من فکر می کنم در درجه اول ما نیاز به بازگشایی اقتصاد ما با خیال راحت و به آرامی و این مهم ترین چیز به سعی و حفظ به عنوان بسیاری از کسانی که شغل خود را به عنوان امکان پذیر است. اما پس از آن به عنوان من نگاه به جلو اذعان کرد که وجود دارد رفتن به سختی در پیش است. مردم در حال رفتن به از دست دادن شغل خود را," او گفت:.

"من می خواهم به مطمئن شوید که ما باید از این رشته حمایت از آنها را که آیا آن مهارت و یا حمایت های دیگر برای کمک به آنها برای بازگشت به کار. من می خواهم به مطمئن شوید که شرکت ها را تشویق به استخدام افراد," او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب