کانادا تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ چشم مهاجرت افزایش

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 10:42:10 am

Canada Hong Kong extradition treaty, Canada Hong Kong extradition treaty suspended, Hong Kong extradition treaty, Canada extradition treaty, World news, Indian Express نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کانادا ادامه خواهد داد به ایستادن برای هنگ کنگ است که به 300,000 کانادایی. (کانادا مطبوعات از طریق AP/فایل)

دولت کانادا در تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ در پی جدید چینی امنیت ملی قانون و می تواند به افزایش مهاجرت از این مستعمره سابق بریتانیا, بالا, مقامات گفت.

چین اعمال قانون در این هفته با وجود تظاهرات از هنگ Kongers و کشورهای غربی تنظیم آنچه که یک مرکز مالی عمده ای در بیشتر استبدادی آهنگ.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کانادا ادامه خواهد داد به ایستادن برای هنگ کنگ است که به 300,000 کانادایی.

کانادا نمی خواهد اجازه صادرات حساس نظامی اقلام به دلار هنگ کنگ به خبرنگاران گفت:.”ما نیز تعلیق کانادا-دلار هنگ کنگ استرداد پیمان … ما نیز به دنبال اقدامات بیشتری از جمله در اطراف مهاجرت,” او گفت:. او به جزئیات است.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین را محکوم کرد “مرموز” راه قانون شده بود به تصویب رسید و گفت: کانادا شده بود مجبور به ارزیابی مجدد موجود ترتیبات.”این یک گام مهم است از لحاظ آزادی و آزادی … ما امیدوار پکن خواهد گوش دادن به جامعه بین المللی و معکوس دوره او گفت:” از طریق تلفن.

آلمانی و انگلیسی رهبران نیز ابراز نگرانی در مورد قانون جدید است.”(وجود دارد) بازتاب عمیق در بسیاری از پایتخت های سراسر جهان به عنوان بهترین روش برای مقابله با چین و جرات ورزی” شامپاین گفت.

چین سفارت در اتاوا بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر. این دو کشور در حال قفل شده است و در یک بحث که فوران در اواخر سال 2018 بعد از پلیس کانادا بازداشت Huawei Technologies Co ارشد امور مالی در ایالات متحده حکم.

قانون جدید باعث شده است تا یک جهش در استعلام از خانواده ها به دنبال نقل مکان به کانادا, وکیل مهاجرت گفت.

ممکن است اقدامات اتاوا می تواند شامل علاقه هنگ کنگ از ساکنان که خانواده در کانادا و اجازه می دهد بیشتر مردم به درخواست برای یک کار برنامه ای است که یک گام به سوی به دست آوردن شهروندی وکلا می گویند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>