تقریبا 30 میلیون نفر در ایالات متحده نیست که به اندازه کافی به غذا خوردن در هفته گذشته

توسط: تابناک | منتشر شده: ژوئیه 30 سال 2020 3:44:38 pm مردم منتظر در وسایل نقلیه خود را برای دریافت م

توسط NEWSATROPAT در 9 مرداد 1399
توسط: تابناک | منتشر شده: ژوئیه 30 سال 2020 3:44:38 pm
Almost 30 million in US didn’t have enough to eat last week مردم منتظر در وسایل نقلیه خود را برای دریافت مواد غذایی در یک درایو از طریق توزیع مواد غذایی رویداد در این عکس هوایی گرفته شده بیش جنوب خلیج کلیسای پنطیکاستی در چولا ویستا, کالیفرنیا, ایالات متحده در روز جمعه. (منبع: ایسنا)

ناامنی غذایی برای خانواده های ایالات متحده در هفته گذشته به بالاترین گزارش سطح از اداره آمار شروع به ردیابی داده ها ممکن است با تقریبا 30 میلیون آمریکایی گزارش داد که آنها تا به حال به اندازه کافی به غذا خوردن در برخی از نقطه در هفت روز از طریق جولای 21. در اداره هفتگی خانواده پالس بررسی حدود 23.9 میلیون نفر از 249 میلیون پاسخ دهندگان نشان داد که آنها تا به حال "گاهی اوقات به اندازه کافی به غذا خوردن" برای هفته منتهی به 21 ژوئیه در حالی که در مورد 5.42 میلیون نشان داد که آنها تا به حال "اغلب به اندازه کافی به غذا خوردن." این نظر سنجی که با شروع این هفته به پایان رسید ممکن است 5 منتشر شد چهارشنبه.

تعداد پاسخ دهندگان که گاهی اوقات به حال ناکافی مواد غذایی بود که در بالاترین نقطه آن در این بررسی 12 هفته است. تعداد که اغلب با تجربه مواد غذایی نارسایی در بالاترین سطح خود پس از هفته منتهی به مارس 26.

Almost 30 million in US didn’t have enough to eat last week این نظر سنجی که با شروع این هفته به پایان رسید ممکن است 5 منتشر شد چهارشنبه.

این زیر رکود عمیق ناشی از این بیماری همه گیر که قرار میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند. مردم آمریکا بیکار شده اند دریافت اضافی 600 $در هر هفته بهره مند است که به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه به کنگره بحث جدید امداد بسته است.

دیگر با فرکانس بالا داده ها از جمله خانواده پالس مشاغل اعداد نشان می دهد که بهبود اقتصادی در آمریکا ممکن است به تاخیر انداختن در ویروس موارد سنبله در سراسر کشور و کشورهای عقب بازگشایی مجدد برنامه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net