کانادا ممنوعیت حمله-سلاح های سبک پس از تیراندازی داد و بیداد

توسط: AP | تورنتو | منتشرشده: مارس 2, 2020 6:46:42 am در این یکشنبه, مارس 22 سال 2020 عکس, یک زن و ش

توسط NEWSATROPAT در 20 اردیبهشت 1399
توسط: AP | تورنتو | منتشرشده: مارس 2, 2020 6:46:42 am
Canada mass shooting, Canada weapons ban, Canada bans weapons, Nova Scotia mass shooting, Canada shooting, Nova Scotia shooting, World news, Indian Express در این یکشنبه, مارس 22 سال 2020 عکس, یک زن و شوهر یک پرچم در یک بنای یادبود در Portapique, Nova Scotia, پس از روز شنبه تیراندازی داد و بیداد. (اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP)

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد ممنوعیت فوری جمعه در فروش و استفاده از حمله-سلاح های سبک در کانادا پس از دو هفته یک فرد مسلح کشته و 22 نفر در نوا اسکوشیا.

کانادایی ها نیاز به بیش از افکار و دعاهای, گفت, رد, واکنش بسیاری از سیاستمداران پس از تیرباران های دسته جمعی.

ترودو ذکر متعدد تیرباران های دسته جمعی در کشور از جمله داد و بیداد که به کشته شدن 22 در نوا اسکوشیا, مارس 18 و 19.

او اعلام کرد ممنوعیت بیش از 1500 مدل ها و انواع حمله-سلاح گرم سبک از جمله دو اسلحه استفاده شده توسط فرد مسلح و همچنین AR-15 و سلاح های دیگر که استفاده شده است در تعدادی از تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده است. شما نمی نیاز به یک AR-15 را به یک گوزن ترودو گفت.

بنابراین بلافاصله موثر آن است که دیگر مجاز به خرید, فروش, حمل و نقل, واردات و یا استفاده از درجه نظامی, حمله سلاح در این کشور است.

وجود دارد دو سال عفو دوره در حالی که دولت در ایجاد یک برنامه است که اجازه خواهد داد که صاحبان فعلی برای دریافت غرامت برای عطفی در تعیین سلاح گرم و یا نگه داشتن آنها را از طریق یک grandfathering روند و در عین حال به کار می شود.

تحت عفو بین الملل به تازگی ممنوع سلاح گرم تنها می تواند منتقل شود و یا حمل و نقل در کانادا برای مقاصد خاص.

صاحبان باید در حفظ و اسلحه ایمن ذخیره می شود تا زمانی که اطلاعات بیشتر در مورد بیع متقابل برنامه.

مریم-لیز قدرت سخنگوی کانادا امنیت عمومی گفت: جزئیات بیشتر از نحوه بیع متقابل برنامه کار خواهد کرد و مشخص خواهد شد که دولت و احزاب دیگر در مجلس.

ما نمی توانیم prejudge چه نتیجه فرایند پارلمانی خواهد بود. این وقتی است که جزئیات بیشتر در مورد grandfathering خواهد بود تعیین قدرت گفت.

ترودو گفت: این سلاح ها طراحی شده بودند برای یک هدف و تنها یک هدف: برای کشتن بیشترین تعداد از مردم در کوتاه ترین مقدار از زمان.

امروز ما در حال بسته شدن بازار برای حمله نظامی درجه سلاح در کانادا, او گفت:.

تیرباران های دسته جمعی نسبتا نادر در کانادا اما ترودو گفت: آنها بیشتر اتفاق می افتد.

ترودو اشاره کرد او در این نزدیکی هست که در مونترال که مسلح مارک Lepine کشته و 14 و زنان خود را در مونترال Ecole Polytechnique در سال 1989. این Ruger Mini-14 Lepine استفاده شده است که در میان سلاح های موجود در ممنوعیت.

ترودو گفت: دولت خود را معرفی بیشتر کنترل اسلحه قانون منع سبک نظامی حمله سلاح های اندازه گیری است که در حال حاضر برنامه ریزی شده است قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس قطع زمان جلسه مجلس.

کافی است به اندازه کافی امنیت عمومی وزیر بیل بلر گفت. ممنوعیت حمله-سلاح گرم سبک خواهد شد صرفه جویی در کانادا زندگی می کند. این اسلحه هیچ قانونی غیر نظامی هدف است."

مسلح در نوا اسکوشیا 51 ساله گابریل Wortman شات 13 نفر کشته و آتش زدند که به کشته شدن نه نفر دیگر در یکی از بدترین تیرباران های دسته جمعی در تاریخ این کشور است.

پلیس گفت که او با استفاده از یک تفنگ دستی که به دست آمده در کانادا و اسلحه های طولانی است که او به دست آمده در ایالات متحده, اما آنها باید به طور خاص گفت: چه اسلحه او استفاده می شود.

شروع به داد و بیداد با حمله به دوست دختر خود را و آن را به پایان رسید و با 22 کشته در جوامع در سراسر شمالی و مرکزی, Nova Scotia. تعداد زیادی از مردم تا به حال اختلافات با مسلح.

بلر گفت: دو نفر از غیر قانونی اسلحه های طولانی که Wortman استفاده می شود در حال حاضر در لیست از سلاح ممنوع است. او کاهش یافته است به شناسایی آنها.

مخالفت محافظه کار رهبر اندرو Scheer متهم ترودو با استفاده فوری احساسات وحشتناک حمله در نوا اسکوشیا به فشار لیبرال ها' دستور کار ایدئولوژیک و عمده سلاح گرم تغییر سیاست.

شیر گفت: Nova Scotia تیرانداز نیست که یک سلاح گرم گواهینامه پس از اسلحه های غیر قانونی بودند.

گرفتن سلاح گرم به دور از شهروندان مطیع قانون هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از جنایتکاران خطرناک که به دست آوردن اسلحه های خود را به طور غیر قانونی Scheer در بیانیه ای گفت.

اما بلر گفت: ساخت چنین اسلحه غیر قانونی در کانادا آن را سخت تر برای به دست آوردن مجرمان آنها.

هر اسلحه گرم شروع می شود از نظر قانونی و پس از آن حرکت می کند به طور غیر قانونی در بازار, بلر گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن