Buxton carted کردن زمینه طول داد و بیداد با پای چپ آسیب

بنابراین دوقلوها می دانستند این بود که در آینده فقط شاید نه خیلی سریع. چه آغاز شده به عنوان یک نسبتا پایین کلی

توسط NEWSATROPAT در 24 تیر 1399

بنابراین دوقلوها می دانستند این بود که در آینده فقط شاید نه خیلی سریع.

چه آغاز شده به عنوان یک نسبتا پایین کلید intrasquad داد و بیداد دوشنبه, جولای 13 ربوده شد نزد مرکز fielder بایرون Buxton بودن carted کردن زمینه پس از مجروح شدن پای چپ خود را در حالی که در تعقیب یک خانه اجرا شده توسط Nelson Cruz.

"آن ما را شگفت زده کرد" گفت: right-hander خوزه بریوس که لود پایگاه و از طریق کار مشکل برای بسیاری از غیر رسمی خود را چهار نوبت. "بدیهی است که ما نمی خواهیم برای دیدن چیزهایی مانند آن. امیدوارم او را به خوبی انجام می دهند."

صدمه دیده است در حالی که تغییر جهت در یک توپ بود که در باد Buxton بررسی شد توسط تیم پزشکان قبل از گرفته شده سایت برای تصویربرداری.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"خوشبختانه نسبتا صحبت های اولیه پس از بیش نشان نمی دهد هر چیزی که من فکر می کنم ما می توانیم به عنوان یک احتیاط خوش بینانه خوب نشانه" مدیر Rocco Baldelli گفت. "اما ما در حال رفتن به جلو بروید و انجام بسیاری از دیگر ارزیابی و تصویربرداری امشب و فردا فقط برای دیدن آنچه که ما می توانید پیدا کردن و رفتن از وجود دارد."

Buxton از دست رفته نزدیک به نیمی از فصل گذشته به دلیل ضربه مغزی مچ دست صدمه و آسیب دیدگی شانه که مورد نیاز پایان فصل عمل جراحی در ماه سپتامبر. او در 87 بازی.

همیشه نخبگان مدافع Buxton, 26, بازی های برگزار شده است تنها یک فصل کامل — 140 بازی در سال 2017 — پس از ارتقا به لیگ باشگاه در سال 2015. او محدود به 28 بازی در سال 2018 به دلیل میگرن مچ دست آسیب و شکسته پا رنج می برد هنگامی که او از طریق یک پیچ کردن پای چپ خود را.

او همچنین زمان از دست رفته به دلیل ضربه مغزی و آسیب انگشت شست. او خود را بهترین فصل در بشقاب در سال گذشته ضربه .262 با 10 خانه اجرا می شود, 30 دونفره و چهار سه برابر زمانی که او ناودان شانه چپ خود را به بیرون از محیط دیوار در میامی در تلاش برای تعقیب یک سه گانه در یک 5-4 از دست دادن در Aug. 1. او خرج زد چند بار اما نمی بت و یا بازی این زمینه دوباره در ماه سپتامبر تا به حال عمل جراحی برای تعمیر خود را labrum.

روز دوشنبه آسیب دیدگی شد و هنوز هم تا حدودی از یک راز پس از داد و بیداد.

"ما در زمان یک نگاه, در این ویدئو برای دیدن آنچه که ما می توانید پیدا کردن آن سخت بود برای اینکه دقیقا چه اتفاقی افتاد" Baldelli گفت. "آنچه که ما در حال رفتن به انجام است که احتمالا تمرکز بر تست که ما در حال رفتن به انجام امشب و ما باید می دانم زیادی در مورد وضعیت اواخر امشب و اوایل فردا."

پس از اینکه با حضور یک مربی در دوشنبه او کمک کرد تا بر روی سبد خرید و گرفته در این زمینه است.

جیک غار و به طور خلاصه LaMonte وید جونیور جایگزین Buxton در مرکز در فصل گذشته. هر دو پشت و LaMonte در زمان نقطه خود را در روز دوشنبه.

"باک آیا همه چیز درست است. باک دستگیره های خود را آماده سازی" Baldelli گفت. "او همه چیز را درست در این زمینه است. او نقش بازی دقیقا راه که می خواهد امید خود را یکی از ستاره های جوان خواهد بازی بازی. که او چه کسی است. ... او نمی هر چیزی اشتباه وجود دارد خارج وجود دارد امروز از آن فقط یک قدم اشتباه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب