برزیل نظامی دست از ماسک برای محافظت از جدا آمازون قبایل

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 2:10:46 pm یک مرد از بومی Yanomami گروه قومی دارای محافظ خ

توسط NEWSATROPAT در 12 تیر 1399
توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 2:10:46 pm
Brazil military hand out masks to protect isolated Amazon tribes یک مرد از بومی Yanomami گروه قومی دارای محافظ خود ماسک صورت میان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در 4 Surucucu ویژه مرزی جوخه از برزیل ارتش در شهرداری Alto Alegre, دولت, Roraima, برزیل 1 ژوئیه سال 2020 است. رویترز/آدریانو ماچادو

سربازان دست از ماسک به مجرد Yanomami مردم بومی از جمله بدن-نقاشی رزمندگان حمل نیزه و تیر و کمان در روز چهارشنبه در دومین روز از عملیات نظامی برای محافظت از جدا قبایل از COVID-19.

این Yanomami گذشته عمده جدا شده مردم در جنگل آمازون که در آن ده ها تن از جوامع بومی آلوده شده اند با آخرین بیماری از خارج آمده به تهدید خود را وجود دارد.

"این همه چیز تحت کنترل است. ما هیچ مورد شناسایی شده در اینجا" وزیر دفاع فرناندو Azevedo بازنشسته ارتش به خبرنگاران گفت: در یک پاسگاه مرزی به نام Surucucu در مرز با ونزوئلا است.

Azevedo گفت: مرگ دو Yanomami ظاهرا شات های غیر قانونی معدن طلا گسترده رزرو شد مورد جدا شده است که در حال بررسی توسط پلیس فدرال.

طلا راش به ارمغان آورده است که حدود 20,000 طلا آینده نگر برای حمله به برزیل بزرگترین رزرو مسموم است رودخانه ها و تخریب جنگل و Yanomami می گویند کارگران به ارمغان آورده اند رمان coronavirus.

بومی رهبران دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور روز چهارشنبه به سفارش دولت فدرال برای محافظت از جدا قبایل محرومیت بیگانگان از رزرو اراضی و اخراج غیر قانونی شکارچیان وبلاگ نویس و wildcat معدن گفت: به بیماری های کشنده.

بومی چتر سازمان APIB خواسته است که مهاجمان برداشته شود با استقرار نیروهای نظامی در صورت لزوم از رزرو یانومامی ، Karipuna Uru-اتحادیه اروپا-وو-وو, Kayapó, Arariboia و Munduruku مردم.

APIB گفت: 405 مردم بومی مرده بود از COVID-19 ژوئن 27, با 9,983 آلوده در میان 112 قبایل مختلف.

در Surucucu, Yanomami خانواده با مادران خود حمل همراه نوزادان وحشت زده بودند در ابتدا با ورود پرسنل پزشکی و تجهیزات حفاظتی و تجهیزات پزشکی در خروش هلیکوپتر نظامی.

مردان خرابکاری ماسک به عنوان آنها تحت پوشش چهره خود را با رنگ قرمز و رنگ بدن از طره پارس.

"بومی خدمات سلامت (Sesai) برای ما خوب است آنها به ما کمک کند تا ما به کمک بخواهید برای دیدن اگر ما به خوبی" گفت: یک Yanomami سالمند از طریق بزرگ سفید, ماسک صورت. "ما راه می رفت و چهار ساعت به اینجا وارد," او گفت: از طریق یک مترجم.

پرستاران در زمان درجه حرارت و سریع COVID-19 انجام شد.

"هنگامی که ما وارد آنها کمی ترس مشاهده ما از دور اما پس از آن ما شروع به دست آوردن اعتماد خود را به آنها نزدیک تر است و تمام رفت و گفت:" برزیل نیروی هوایی, پزشکی, ستوان Fernanda Ribeiro.

"آنها به پایان رسید تا میل مراقبت. از آن شده است تا پاداش!"

 

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن