بوریس جانسون جهانی بریتانیا در برخورد با واقعیت جهانی

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 2:12:49 pm نخست وزیر بوریس جانسون تبدیل دور و امواج در رسان

توسط NEWSATROPAT در 2 مرداد 1399
توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 2:12:49 pm
نخست وزیر بوریس جانسون تبدیل دور و امواج در رسانه ها به عنوان او راه می رود به 10 خیابان داونینگ پس از حضور در جلسه هیئت دولت در وزارت امور خارجه بریتانیا در لندن شنبه 21 ژوئیه سال 2020 است. (AP Photo/مت Dunham)

در اوایل فوریه فقط پس از خروج از اتحادیه اروپا و قبل از بریتانیا بود فرا گرفته coronavirus نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد کشورش آماده به آن را در جهان دوباره.

انگلستان بود شروع بزرگ "سفر" به قهرمان آزاد تجاری گفت: در یک سخنرانی در لندن است. در حالی که نه مایل به مبالغه انگلیسی, نفوذ, او هشدار داد در برابر کمرنگ جلوه دادن "اشتیاق از دوستان ما در سراسر جهان برای شنیدن یک بار دیگر ما صدای مستقل."

به سختی شش ماه بعد آزاد تجاری است سقوط قربانی به حمایت از تولیدات داخلی به عنوان Covid-19 نابسامانی اقتصاد و تقویت رقابت ژئوپولیتیک. دولت tangling با چین بر هنگ کنگ و روسیه بر سر اتهام دخالت در انتخابات و در حالی که مبارزه با اتحادیه اروپا بیش از شرایط آینده خود خبر داد.

در جهان روبترقی دیگر قدرت مشاهده انگلستان به عنوان از دست داشتن نفوذ بین بردن آن عضویت در اتحادیه اروپا و از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر با توجه به مصاحبه با ارشد سیاست گذاران در گذشته و حال از متحدان و رقبای یکسان است.

از هند به کانادا و اروپا به چین, عکس ارائه شده است که یکی از شک و تردید از انگلستان پیشنهاد برای ایجاد یک سیاست خارجی است که در یک بار یک طرح از امروز در کشور و بازتاب آن امپریالیستی گذشته است. این خطر وجود دارد که دولت در لندن متورم نظر از آنچه در آن شرایط جهانی بریتانیا که برای بقیه دنیا آن را فقط یک کشور دیگر.

"انگلستان را پیدا خواهد کرد یک جهان وجود دارد که به طور فزاینده ای اداره آشکار با موازنه و قدرت گفت:" راب دیویس که در خدمت به عنوان آفریقای جنوبی وزیر تجارت و صنعت برای یک دهه و تا زمان بازنشستگی خود در مارس 2019. "من مطمئن هستم که آن را در حال رفتن به مانند سوار شدن آسان."

این Covid عصر در حال حاضر به نظر می رسد دلهره آور است. انگلستان دچار نامتناسب نرخ مرگ بالا از ویروس و خیره در عمیق ترین رکود اقتصادی در حداقل یک قرن است. برای همه آن coronavirus نقایص هر چند یک مورد وجود دارد ساخته می شود که در انگلستان بوده است و قاطعانه تر در سیاست خارجی خود موقعیت خود را در شش ماه گذشته نسبت به شش سال گذشته.

در هنگ کنگ آن را ارائه کرده است یک مسیر به شهروندی برای به عنوان بسیاری از 3 میلیون نفر در حالی که آن ممنوعیت Huawei از آن 5G شبکه—حتی اگر آن را باعث شده ایالات متحده فشار قرار می دهد تعهد در کشورهای اروپایی به دنبال کت و شلوار. انگلستان led شارژ در روسیه بیش از آن نرم بالقوه ویروس واکسن است و در مقابل اجازه می دهد ولادیمیر پوتین به طور مجدد به گروه هفت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است.

هند به عنوان یک انگلیسی زبان بازار از 1.3 میلیارد نفر مشتاق به انجام کسب و کار با انگلستان که در آن دیدگاه های مثبت در مقایسه با اتحادیه اروپا را "موعظه اخلاق" و "به شدت اداری و حمایتی" موضع گفت: Swapan Dasgupta, یک عضو از نخست وزیر نارندرا Bharatiya Janata Party.

این در حالی است که هند "دارای بالاترین سطح از آسایش" با انگلیس آن را می بیند خود را با استفاده, نه راه دیگری در اطراف با توجه به Dasgupta که نشسته است در بالای مجلس در دهلی نو. که می تواند اجازه می دهد آن را برای به دست آوردن دسترسی به تخصص در زمینه هایی مانند تکنولوژی و سرمایه گذاری و ازدواج با انگلیسی, پژوهش با مهارت های تولید, او گفت:.

"بریتانیا در حال رفتن به ضعیف و آسیب پذیر و در بسیاری از شمارش" گفت: Dasgupta. "آسیب پذیری خود را پس از مبارزه با تروریسم در اروپا است که دقیقا به دلیل هند یک فرصت برای تقویت روابط با بریتانیا. به خصوص با سوء ظن بیش از چین, این می تواند یک فرصت بزرگ برای هند است."

کانادا یکی دیگر از طبیعی متحد برای انگلستان با توجه به تاریخ مشترک و زبان و فرهنگ. در حالی که آن است که در میان انگلیسی, اولویت های یک تجارت و معامله آنها با اتحادیه اروپا و آمریکا و استرالیا و نیوزیلند و ژاپن—آن است که بخشی از برنامه جامع و مترقی توافق برای مشارکت ترانس پاسیفیک که انگلستان با هدف پیوستن به.

نخست وزیر جاستین ترودو در حال حاضر یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا ، حفاظت از کانادا دسترسی به بازار به قاره اروپا خواهد بود یک اولویت در هر گونه مذاکرات با جانسون دولت گفت: Mel Cappe سابق کانادا کمیساریای عالی به انگلستان

"اگر شما از کانادا صادر کننده, شما لازم نیست دسترسی به انگلستان, شما نیاز به دسترسی به این قاره" گفت: Cappe در حال حاضر یک استاد در دانشگاه تورنتو دانشکده سیاست عمومی و حکومت.

انگلستان پایدار ترین اتحاد با آمریکا در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به تاکید بر اهمیت "رابطه ویژه" آن را نشان داده است هیچ تردیدی در مورد تهدید بریتانیا هنگامی که آن را در نظر ایده های ایالات متحده مخالف. که آشکار بود با Huawei تصمیم با وزیر امور خارجه مایکل Pompeo هشدار در ماه های اخیر است که بریتانیا در معرض خطر از دست دادن برخی از دسترسی به اطلاعاتی آمریکا اگر آن را با همکاری این شرکت چینی است.

با نظر سنجی نشان می دهد یک تغییر رهبری پس از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد در یک معامله تجاری است که تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود یک اولویت است.

برای انگلستان شرکای اروپایی در ضمن خطر بریتانیا در حال سقوط کردن رادار در دسترس نباشد. Brexit ایران را تبدیل به یک استقلالی به عنوان رهبران اروپایی با تمرکز بر توافق بزرگ اقتصادی بسته حمایتی برای مقابله با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. یک معامله زده بود در ساعات اولیه روز سه شنبه.

یک مطالعه توسط جانا Puglierin و Ulrike Franke شورای اروپا در روابط خارجی یافت می شود که اتحادیه اروپا نسبت به سیاست انگلستان در نظر گرفته شد در میان بلوک پنج اولویت های تنها با یک عضو دولت ایرلند.

دفاع یک منطقه که در آن انگلستان مشت بالاتر از وزن خود را در صحنه جهانی. این نگرانی در میان برخی از متحدان این است که یک بررسی استراتژیک انگلستان امنیتی و سیاست خارجی شیفت کشور تمرکز می کنند.

در زمان رشد تهدیدات انگلستان نیاز به خود اختصاص منابع محدود به هسته منافع نزدیک به خانه گفت: مالکوم چالمرز یک مشاور به انگلستان مجلس کمیته مشترک در استراتژی امنیت ملی. "ما باید واقع بینانه باشد," او گفت:.

حتی بریتانیا, پیر مبارزه شریک فرانسه نگران است که آن را به نظر می رسد در سراسر کانال در پست-Brexit چشم انداز است. فرانسه می بیند در مبارزه با تروریسم در اروپا از دست دادن یکی دیگر از کشور های اروپایی با شبیه دفاع و قابلیت های آن نمایش جهان آن را به عنوان به گفته یک مقام نظامی.

"من نمی دانم کسی در فرانسه نظامی و اطلاعاتی ایجاد که خوشحال است در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا گفت:" رسمی درخواست نمی شود به نام بحث فرانسه دفاع همکاران.

بدون در نظر گرفتن و انگلستان پس از مبارزه با تروریسم در اروپا نفوذ در حال آزمایش است به خصوص از طریق آن برخورد با چین است. گائو Zhikai سابق چینی دیپلمات و ترجمه برای دنگ شیائوپنگ گفت: چین تمایل به نگاه در بریتانیا "به عنوان یک کشور عمل گرایی" و در عین حال مبارزه با تروریسم در اروپا دیده می شود به عنوان یک شکست از رهبری نشان داد که نقص های ساختاری در مدل انگلیسی که هنوز به آنها رسیدگی شود.

"اگر بریتانیا ورزش نیست در موقع رهبری خردمند و اگر آن را اجازه می دهد تا خود را مستقل سیاست خارجی بود بیشتر و بیشتر فرسوده بریتانیا ممکن است رها کردن از یک ردیف اول کشور در جهان به یک ردیف دوم کشور در اروپا گفت:" گائو. "چند اگر نه هیچ کدام را اشک ریخته اگر این اتفاق می افتد. اما مطمئن باشید که چین ادامه خواهد داد و برای درمان به بریتانیا به عنوان یک مساوی به عنوان آن را با فیجی و یا تونگا."

برای تام Tugendhat یک حاکم حزب محافظه کار مجلس که ریاست مجلس کمیته امور خارجی این تنش ها با چین در حال تاسف بار اما سر رسیده.

او به مدت طولانی ساخته شده مورد برای بریتانیا به اتخاذ یک جدید در خارج از کشور استراتژی استدلال آن مهم تر به آینده کشور سلامت و رفاه بیش از هر زمان پس از جنگ. امروز که به معنی ایستاده با امثال و استرالیا و ژاپن و اندونزی و تایوان برای دفاع از قوانین بین المللی-سیستم های مبتنی بر استبداد.

"چه چین در تلاش است انجام دهید این است برای شکستن نظم بین المللی و برای تغییر آن به یک وابستگی مدل در پکن و که فقط کار نمی کند برای ما" گفت: Tugendhat. "ما تنها در مراحل باز کردن یک سیاست خارجی است که ما نیاز به یک زمان بسیار طولانی است."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net