BLM نشانه های به سرقت رفته و آسیب دیده; مرده راکون سمت چپ در نزدیکی دیگران در سنت پل در حومه

ST. پل -- پلیس در رزویل, Minn., درخواست عمومی برای کمک به شناسایی مظنون درگیر در چندین تعصب انگیزه که جنایات

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399

ST. پل -- پلیس در رزویل, Minn., درخواست عمومی برای کمک به شناسایی مظنون درگیر در چندین تعصب انگیزه که جنایات رخ داده در چند هفته گذشته.

پلیس می گوید این حادثه درگیر فعالیت های جنایی با هدف قرار دادن یک مقیم سیاه و سفید زندگی می کند و مهم دیگر عدالت اجتماعی نشانه هایی که آسیب دیده و یا به سرقت رفته است.

محققان در حال حاضر به دنبال شناسایی یک مرد و زن که به سرقت برده و علائم روز اول ژوئن 19. عکس ها نشان می دهد این جفت ارز وارد شدن به یک سیاه و سفید دوج وانت با آنچه به نظر می رسد به یک دستگاه ورزش در بستر آن است.

همچنین وجود داشته است و چهار گزارش جداگانه از مرده راکون قرار می گیرد در نزدیکی مناطق که آخرین آنها اتفاق افتاده است صبح روز 12 جولای هنگامی که یک مرده راکون داشت میخ به یک ابزار پست در یک county road.

پلیس شناسایی 55 ساله نر در ژوئن 25 حادثه که اعتراف او آسیب دیده و یک نشانه از آنجا که او فکر آن را توهین آمیز است. در رزویل ساکن شد و به اتهام تخطی از قانون جنایی خسارت به اموال و کارآگاهان در ادامه به بررسی این که آیا او درگیر شد در هر یک از جرائم مربوط.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کارآگاهان بپرسید که هر کسی با اطلاعات تماس رزویل اداره پلیس در 651-792-7008 و یا ارسال اطلاعات آنلاین در http://www.cityofroseville.com/3194/Crime-Tips.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب