Blaney برنده در آلاباما پس از نسکار علنا پشت والاس

Blaney لبه ریکی Stenhouse جونیور در وقت اضافه به پیروزی باران به تعویق افتاد Geico 500 جام نسکار سری مسابقه در

توسط NEWSATROPAT در 3 تیر 1399

Blaney لبه ریکی Stenhouse جونیور در وقت اضافه به پیروزی باران به تعویق افتاد Geico 500 جام نسکار سری مسابقه در آلاباما (Ala.) Superspeedway.

اما آنچه رخ داده است قبل از شروع مسابقه بود مسلما مهم تر از آنچه اتفاق افتاده است در پایان.

تمام رانندگان و خدمه کمک فشار بابا والاس در شماره 43 Richard Petty موتوری شورلت تا جاده گودال و به نمادین مقابل شروع شبکه.

صحنه نشان همبستگی با والاس -- جام سری تنهاست سیاه راننده -- پس از یک طناب دار حلق آویز پیدا شد در گاراژ خود را در غرفه در روز یکشنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"ما می خواهید را به ایستادگی کردن با دوستان ما" هفت بار قهرمان جام Jimmie Johnson گفت: از تظاهرات. "ما می خواهیم به ایستاده با بابا."

جانسون گفت: از آن آغاز شده و با رانندگان و سپس خدمه پیدا کنند و آنها هم می خواستند شرکت کنند. "بسیار شگفت انگیز است."

نسکار افسانه ریچارد خرده مالک والاس تیم ایستاده بود کنار والاس در طول سرود ملی.

"قبل از مسابقه معامله شد احتمالا یکی از سخت ترین کارها (عاطفی) من تا به حال به شاهد در زندگی من" والاس گفت: پس از مسابقه در فاکس پخش در حالی که مبارزه با اشک است. "از همه از (حمایت) از رانندگان خدمه بد الاغ پایه فن ... این واقعا باور نکردنی است و من با افتخار به بخشی از این ورزش است. من یک راه طولانی برای رفتن اما ما را در حمل و نقل. یکی دیگر از بالا-15 پایان برای ما. ما آن را."

قبل از مسابقه والاس شد با غلبه بر احساسات و او تکیه سر خود را در بالای ماشین خود را به عنوان مالک تیم Richard Petty آمد به پت او در بازو و گفتن چند کلمه.

والاس توییتی selfie از خود در مقابل ماشین فقط قبل از شروع مسابقه. او نوشت: "با هم."

همچنین در شواهد قبل از مسابقه بود که به تازگی نشانه رنگ در زمین زیر کشت چمن در مقابل کشش است که جزئیات: #IstandWithBubba

جانباز نسکار ستاره Jimmie Johnson یکی از رانندگان به شدت حمایت از والاس و همچنین ناراحت طناب دار حادثه است.

"همه می دانند این است که یک خانواده بزرگ در گاراژ منطقه" جانسون گفت روباه فقط قبل از شروع مسابقه. "این خبر واقعا ناراحت همه ما است. ما می خواهیم عدالت در یک حس -- ما می خواهیم به درک چه کسانی و چرا و تمام کسانی که همه چیز -- اما تا زمانی که پاسخ آن ها در جواب ما می خواهید را به ایستادگی کردن با دوستان ما. ما می خواهید را به ایستادگی با بابا."

فاکس تحلیلگر جف گوردون نسکار Hall of Famer کشیده هیچ مشت در توصیف چگونه ناراحتی او از این حادثه.

"من فقط خشمگین" گوردون گفت: روی پخش. "من غمگین آنچه بابا والاس است که نیاز به تحمل و درد این است که باعث او و بسیاری دیگر.

"اما من نمی دانم این: ما شاهد این (حمایت) و این یکی از قدرتمند ترین لحظات احساسی که من تا به حال منجر به یک مسابقه است. که این گاراژ منطقه در حال رفتن به هم ایستاده و قوی و قوی تر از همیشه به این پیام همچنان به ارسال می شود."

والاس زد نزدیک به جبهه در این زمینه به صورت یک تکه خوبی از این رویداد و با 28 دور در زمان منجر شود. او 14 به پایان رسید.

Blaney, یک تیم Penske راننده خود را به دست آورده و اولین پیروزی خود در این فصل اما دوم خود را مستقیم در آلاباما او به عنوان برنده سقوط مسابقه وجود دارد سال گذشته است. این چهارمین پیروزی خود را در جام حرفه ای.

پیروزی آمد اینچ بیش از JTG Daugherty مسابقه را Stenhouse.

سوم شد Aric Almirola از استوارت هاس مسابقه.

در چهارم و پنجم به ترتيب دنی Hamlin و اریک جونز از Joe Gibbs Racing.

پشت و اطراف آن بچه ها بخش بزرگی از میدان غرق در پایان.

نسکار OK می آلاباما به اجازه 5,000 علاقه مندان به حضور در این رویداد و تماشای از grandstands.

باران و رعد و برق و قریب الوقوع تاریکی مجبور نسکار به فشار مسابقه از یکشنبه به دوشنبه. این 2.66 مایل آلاباما Superspeedway ندارد چراغ شب مسابقه.

مسابقه شروع شد و در برنامه بعد از ظهر دوشنبه. اما در دامان 57 از برنامه ریزی 188-lap رویداد باران دوباره شروع به سقوط و مسابقه متوقف شد برای حدود یک ساعت.

دوشنبه مسابقه نهم بود در نسکار سطح بالا سری جام پس از coronavirus همه گیر قرار داده و این مجموعه را در وقفه از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب