بایدن پاکستان به مبارزه با نژادی و نابرابری اقتصادی در دستور کار

توسط: AP | ویلمینگتون | منتشر شده در تاریخ: جولای 29, 2020 8:39:00 am بایدن مقابله با مناجات های پیشنه

توسط NEWSATROPAT در 8 مرداد 1399
توسط: AP | ویلمینگتون | منتشر شده در تاریخ: جولای 29, 2020 8:39:00 am
Joe Biden, Us elections, fight racial inequality, joe biden economic agenda, Donald Trump, US vice president options, world news بایدن مقابله با مناجات های پیشنهادی برای هدایت فدرال پول و اعتبار مالیاتی برای کسب و کار کوچک و اقتصادی برنامه های توسعه برای اقلیت متعلق به شرکت های محروم و محلات. (AP Photo/مت Rourke فایل)

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن وعده داده شده روز شنبه که دستور کار اقتصادی خواهد مبارزه دیرینه نژادی و نابرابری به عنوان او به دنبال قرعه کشی یکی دیگر از تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن گفت: رئیس جمهوری جمهوریخواه تشدید اجتماعی اختلاف در سراسر کشور از جمله ارسال توسط مقامات فدرال به شهرهای بزرگ به بهانه پرداختن به جرم و جنایت. و او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه کمی در پرداختن به نژاد پرستی که بایدن گفت گذاشته شده است bare توسط COVID-19 همه گیر است که به طور نامتناسبی ادعا می کند مردم از رنگ به عنوان قربانیان خود را و یا در یک انتخابات سال حساب با خشونت های پلیس علیه سیاه مردان است.

"او نمی تواند به نوبه خود اقتصاد در اطراف. او مصمم به استوک سیتی تقسیم و هرج و مرج" بایدن گفت: صحبت کردن در یک جامعه مرکز تربیت بدنی در زادگاه خود از ویلمینگتون ، "این خوب نیست برای کشور اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراقبت می کند. مبارزات انتخاباتی خود شکست خورده است و او به دنبال یک راه نجات است."

بایدن مقابله با مناجات های پیشنهادی برای هدایت فدرال پول و اعتبار مالیاتی برای کسب و کار کوچک و اقتصادی برنامه های توسعه برای اقلیت متعلق به شرکت های محروم و محلات. بایدن همچنین گفت که او می خواهم تشویق مالکیت خانه برای کمک به بستن شکاف ثروت در میان جوامع اقلیت و فشار ملت سیستم بانکی از جمله

فدرال رزرو به طور مستقیم آدرس نابرابری اقتصادی. بسیاری از پیشنهادات و میلیاردها دلار در هزینه های فدرال مورد نیاز برای پرداخت آن در حال حاضر وعده داده شده است به عنوان بخشی از قبلی بزرگتر بایدن قصد دارد به پرش شروع اقتصاد زمانی که شیوع کروناویروس شروع به عقب رفتن. اما به عنوان اعتراض به نهادی نژادپرستی و خشونت پلیس را جاروب کشور در ماه های اخیر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در تلاش است نشان می دهد رای دهندگان است که او را متعهد به اجرای خاص درمان است که می تواند ترویج نژادی و برابری اقتصادی باید برنده او در کاخ سفید در ماه نوامبر.

بایدن در سخنرانی خود پس از آن پرسش و پاسخ جلسه با خبرنگاران فقط سوم خود را تمدید کنفرانس خبری در چهار ماه است به عنوان او نزدیک یک تصمیم در یک همسر در حال اجرا. بایدن آمد آماده به بحث در مورد حداقل یکی از رقیب: سناتور کالیفرنیا کامالا هریس.

همراه عکاس مطبوعات دستگیر بایدن را یادداشت های دست نویس با صحبت در مورد مسائل مختلف. در صدر فهرست هریس بود. اخیر سیاسی داستان ادعا شده که بایدن را دوست دیرین و بررسی صلاحیت کمیته رهبر کریس Dodd سابق سناتور دموکرات مانند بایدن حال نگرانی در مورد هریس پس از رفتن بایدن در تابستان گذشته در بحث مرحله و نشان "بدون پشیمانی" در گفتگو با بایدن انتخاباتی.

در بایدن را در دفترچه یادداشت او را در زیر نوشته هریس' name: "نه کینه نگه دارید" و "احترام زیادی برای او." بایدن نیست زمینه یک سوال به طور خاص در مورد هریس. اما او به ستایش او گسترده و او را تایید کرد در هفته های اخیر که لیست کوتاه برای معاون رئیس جمهور شامل چند زنان از رنگ. تصمیم خود را انتظار می رود که غیر معمول اهمیت داده شده خود را در سن 77, و این واقعیت که او یک مرد سفید پیشرو متنوع ،

نظرسنجی های اخیر نشان داده اند بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور و در بسیاری از رقابتی متحده است که تعیین کالج انتخاباتی نتیجه. اما بایدن مشاوران هستند کاملا آگاه است که هیلاری کلینتون از دست رفته کلید میدان نبرد متحده چهار سال پیش در بخشی به دلیل کاهش مشارکت مردم در میان nonwhite رای دهندگان از آنچه که رئیس جمهور باراک اوباما به خود جلب کرد در سال 2012.

به عنوان بخشی از حملات خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به مسابقه بایدن لعنتی رئیس جمهور برای سفارش مقامات فدرال برای مداخله علیه معترضان در مکان هایی مانند پورتلند اورگان و شیکاگو در حالی که کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور همچنان به مبارزه و یا تعطیل به دلیل coronavirus.

رئیس جمهور بایدن گفت: در تلاش برای منحرف کردن و ترساندن رای دهندگان. بایدن گفت: اکثر تظاهر کنندگان هستند "معترضان مسالمت آمیز" که نیازی به پاسخ از دولت فدرال است. "Arsonists و آنارشیست ها باید تحت پیگرد قانونی قرار" بایدن گفت: "اجرای قانون محلی که می توانید انجام دهید."

هنوز بایدن گفت: "این انتخابات نه فقط در مورد رای گیری در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را در مورد افزایش به این لحظه از بحران, فهم مردم مبارزه و ساختن آینده ای شایسته از خود شجاعت و جاه طلبی برای غلبه بر." و او گفت: که به معنی فکر کردن در مورد هر بحث سیاست از نظر ساختاری نابرابری.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن