پشت میله های زندان: چگونه یک مورخ و فعال شد اینگوشتیا معروف ترین زن

"در این حکم بر تعیین او را متهم به وضعیت, همه چیز در برابر او حتی این واقعیت است که او یک زن می گوید:" Dzugaye

توسط NEWSATROPAT در 5 تیر 1399

"در این حکم بر تعیین او را متهم به وضعیت, همه چیز در برابر او حتی این واقعیت است که او یک زن می گوید:" Dzugayev. "زبان مورد استفاده در پرونده گنجانده شده است: این واقعیت از یک زن در حال در یافت اعتراض جلسه مجبور جمعیت مردان به ارائه برای ایمنی خود را در هر راه ممکن است در دادگاه تجدید نظر به حس ملی عزت... این داستان خالص."

با توجه به Dzugayev بررسی است که انجام شده با توجه به قانون وجود دارد و هیچ شانسی برای یک هدف بررسی وقوع است.

"در دسامبر 2019 برای مثال محقق به طور موثر فقط کپی تمام قبلی مقالات حقوقی, به جای شروع از ابتدا برای توجیه گسترش Sautiyeva را بازداشت او به عنوان موظف به قانون می گوید:" Dzugayev. "Zarifa می بیند که قضات رفتار کاملا رسمی مد بدون نگاه کردن به حقایق مورد آنها بررسی محققان' دادخواست در گسترش بازداشت و این یک افسرده اثر در او. اما او خوش بین و امیدوار است که یک روز این کابوس ممکن است در نهایت."

دو هفته پس از دستگیری, Zarifa برادر زندگی می کردند که در قزاقستان درگذشت – قلب خود را داد. با توجه به Rumina او بسیار متاثر مورد علاقه او را بازداشت.

"Zarifa تنها در مورد این دو ماه بعد. او مورد انتقاد قرار ما برای نه گفتن خود را بلافاصله. اما ما در تلاش بودند به فراغت او سکوت بود چرا که او به تنهایی با هیچ کس به حمایت از او و یا او را به یک کلمه دوستانه. او بسیار نزدیک به او و در او درخواست تجدید نظر او در مورد وضعیت ما – همه خواهر – غصه دار برای او راست در دادگاه."

نبرد در بازداشتگاه

در تحقیقات بازداشت, Zarifa به طور منظم می آید تا در برابر نقض حقوق و او در واکنش به این به طور مستقیم به نوشتن شکایت در مورد درمان غیر.

"در ماه نوامبر 2019, Zarifa منتقل شد و به طور موقت انزوا تسهیلات در شهر Yessentuka ظاهرا برای عملیات تحقیقی که در واقع هرگز اتفاق افتاده است" می گوید: Dzugayev. "Zarifa نبود اجازه را به او چیزهایی با او و نه می تواند او را دارو [او دیابتی] و بهداشتی و تجهیزات و یا تغییر لباس برای دو هفته همانطور که او حق است. جداسازی تسهیلات نیز طراحی شده برای هر تمدید بازداشت. تمام این سخت است برای او به خرس, اما آن را نه شکسته او."

با وجود متعدد flashmobs و همچنین درخواست از چهره های سیاستمداران, نمایندگان مجلس و مقامات ارشد عمران بندگان Zarifa داده نشده بازداشت خانگی است. وکلا بر این باورند که در مورد او و کسانی که از دیگر فعالان صرفا سیاسی است. یادبود حقوق بشر به رسمیت شناخته شده Sautiyeva و دیگر فعالان به عنوان زندانیان سیاسی و بوریس نمتسف بنیاد نامزد یک جایزه سالانه برای valour در نبرد برای ارزش های دموکراتیک و حقوق بشر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن