استرالیا می گوید: دانش آموزان چینی در حال اهداف در مجازی به آدم ربایی و کلاهبرداری

توسط: نیویورک تایمز | سیدنی | به روز شده: ژوئیه 29, 2020 1:34:56 pm پس حداقل 1990s باندهای جنایتکار از

توسط NEWSATROPAT در 8 مرداد 1399
توسط: نیویورک تایمز | سیدنی | به روز شده: ژوئیه 29, 2020 1:34:56 pm
Australia Says Chinese Students Are Targets in ‘Virtual Kidnapping’ Scams پس حداقل 1990s باندهای جنایتکار از تایوان و چین به مکزیک و کوبا شده اند ترغیب خانواده ها به پرداخت باج برای شبیه سازی شده اند.

زن جوان را از پدر و مادر در چین معتقد است که تصویری واقعی بود. به نظر می رسید برای نشان دادن خود را 21 ساله دختر شفاعت برای کمک به جایی در استرالیا. او به درد می شود و مجرمان با اشاره به تنها یک راه حل: شش رقم پرداخت باج.

خانواده رسوب پول در یک حساب بانکی دریایی. اما این همه اومدی. چند ساعت پس از زن همخانه در تماس با پلیس در سیدنی در جولای 14, او در بر داشت و امن در یک هتل که در آن او تا به حال اغوا شده است توسط هنرمندان اومدی.

در حال حاضر استرالیا مقامات هشدار می دهند که "مجازی ربایی" می تواند به افزایش به عنوان ناشناس جنایتکاران به دنبال بهره برداری از دانش آموزان چینی در این کشور و خانواده های خود را.

روز سه شنبه پلیس در نیو ساوت ولز از این گفته شده بود حداقل هشت مورد تأیید این سال با بیش از 2 میلیون دلار پرداخت باج برای آدم ربایی که هرگز اتفاق افتاده است.

پس حداقل 1990s باندهای جنایتکار از تایوان و چین به مکزیک و کوبا شده اند ترغیب خانواده ها به پرداخت باج برای شبیه سازی شده اند.

در سیدنی شکل از کلاهبرداری که مقامات گفتند آنها برای اولین بار شروع به دیدن چند سال پیش robocalls تحویل پیام به هزاران تصادفی گوشی های مسئله به از یک سرویس مسنجر. آن را می گوید یک بسته نیاز به تحویل داده می شود. کسانی که همچنان در تماس با استقبال با کسی صحبت ماندارین کسی که می پرسد برای پایه اطلاعات مربوط به هویت و وعده به تماس.

برای دانش آموزان چینی در استرالیا بازگشت calls آمده اند از کسی که ادعا می شود از دولت چین را تحمل خبر بد: این قرار است بسته تحویل داده می شود دارای مطالب غیر قانونی و یا به نحوی متصل به یک بزرگتر و جنایت است که می تواند دریافت که فرد تبعید و یا زندانی و یا یکی از بستگان خود را صدمه دیده است. به امن تماس گیرنده می گوید, علامت, فرد باید به یک هتل و خاموش کردن تلفن.

پدر و مادر دور معمولا دریافت باج تقاضا از طریق تلفن و سپس فرستاده شده به نظر می رسد چه شواهد از جرم و جنایت.

در یک مورد از سیدنی در ماه گذشته یک خانواده پرداخت 2 میلیون دلار استرالیا (1.4 میلیون دلار) به ناشناخته جنایتکاران. در موارد دیگر پرداخت در محدوده زمانی معین از چند هزار دلار به بیش از $200,000.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de