حداقل 12 کشته در سیل در جنوب غربی چین

توسط: AP | پکن | منتشر شده در تاریخ: 29 ژوئن 2020 8:28:38 am در این عکس گرفته شده توسط شین هوا اخبار

توسط NEWSATROPAT در 10 تیر 1399
توسط: AP | پکن | منتشر شده در تاریخ: 29 ژوئن 2020 8:28:38 am
در این عکس گرفته شده توسط شین هوا اخبار آژانس در سه شنبه 23 ژوئن 2020 ساکنان تماشای Foziling سد تخلیه سیل در Huoshan شهرستان, شرق چین در استان آنهویی. چین صادر کرده است یک هشدار برای رانش زمین, رانش زمین و جاری شدن سیل در سراسر طیف گسترده ای از نوار جنوبی و مرکزی و شرقی چین با heavy rain مجموعه ای برای حمله به این منطقه به پنج شنبه. (هوانگ بوهان/رادیو فردا از طریق AP)

مقامات در جنوب غربی استان سیچوان چین می گویند حداقل 12 نفر کشته و 10 در حال از دست رفته زیر باران های سنگین اضافه کردن به رشد تلفات از تابستان جاری شدن سیل در سراسر کشور است.

سیچوان را Mianning شهرستان شد, توفان, طوفان روز جمعه و شنبه با جاری شدن سیل به ویژه در Yihai, شهرستان, شهرستان دولت گزارش شده است.

دو دستگاه خودرو سقوط به رودخانه در امتداد یک سیل آسیب دیده بزرگراه و 7,705 نفر تخلیه شدند در این منطقه است.

منطقه نهفته در یک دشت در پای تپه های شیب دار که در نهایت منجر به فلات تبت منبع چین عمده رودخانه.

در سراسر کشور, جاری شدن سیل پس از شروع ماه ژوئن اتحاد چپ 78 نفر کشته و یا گم شده و یا آسیب دیده بیش از 100.000 خانه و اقتصادی مستقیم ناشی از ضرر و زیان حدود بیش از 25 میلیارد یوان (تومان 3.5 میلیارد دلار) وزارت مدیریت اورژانس گفت: در روز یکشنبه.

فصلی و جاری شدن سیل در بازدید از حد از چین هر سال و مقامات به دنبال کاهش آسیب از طریق استفاده از سدها به ویژه عظیم سه دره ساختار در یانگ تسه.

چین بدترین سیل در سال های اخیر شد و در سال 1998 زمانی که بیش از 2000 نفر کشته و تقریبا 3 میلیون خانه ویران شد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de