به عنوان مستندات سهولت برخی از کشورها گزارش جدید عفونت قله

توسط: AP | رم | منتشر شده در تاریخ: 4 مه سال 2020 2:10:26 pm مردم در دولورس پارک در طول شیوع کروناوی

توسط NEWSATROPAT در 15 اردیبهشت 1399
توسط: AP | رم | منتشر شده در تاریخ: 4 مه سال 2020 2:10:26 pm
مردم در دولورس پارک در طول شیوع کروناویروس در سان فرانسیسکو یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. (AP Photo/جف Chiu)

در حالی که میلیون ها نفر از مردم در زمان استفاده از کاهش coronavirus مستندات برای لذت بردن از خارج از منزل برخی از جهان پرجمعیت ترین کشورهای گزارش نگران کننده قله های جدید در عفونت جمعه از جمله هند را دیدم که بزرگترین آن روز تنها پرش نشده است.

دوم در جمعیت تنها به چین و هند گزارش شده بیش از 2600 عفونت های جدید. در روسیه جدید موارد بیش از 10000 برای اولین بار. تایید کل مرگ و میر در انگلیس صعود نزدیک است که از ایتالیا کانون در اروپا شیوع حتی اگر انگلستان جمعیت جوانتر از ایتالیا و انگلیس بود و زمان بیشتری برای آماده سازی.

بخوانید| Coronavirus جهانی به روز رسانی 04 مه

ایالات متحده همچنان برای دیدن ده ها هزار نفر از عفونت های جدید هر روز با بیش از 1400 اضافی مرگ و میر گزارش روز شنبه.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند از پتانسیل موج دوم از عفونت مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است یک بار این مستند را آرام هستند. اما فشار برای بازگشایی نگه می دارد ساختمان پس از هفته های طولانی خاموش کردن کسب و کار سقوط اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود از دهه 1930 و محو میلیون ها شغل.

در مجازی تاون هال پنج شنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد برخی از آمریکایی ها نگران بیمار شدن در حالی که دیگران نگران از دست دادن شغل.

اگر دولت دست زدن به این بیماری همه گیر به خصوص توانایی برای انجام گسترده تست شده انتقاد رئیس جمهور در دفاع از این پاسخ و گفت: ملت آماده بود برای شروع بازگشایی.

"ما باید برای به دست آوردن آن را به عقب باز با خیال راحت اما به سرعت به عنوان امکان پذیر است" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

چین که گزارش تنها دو مورد جدید شاهد افزایش بازدید کنندگان به نقاط توریستی به تازگی بازگشایی شد پیش از fiveday تعطیلات است که اجرا می شود از طریق پنج شنبه. نزدیک به 17 میلیون نفر بازدید پکن پارک در دو روز اول تعطیلات و Shanghais اصلی, نقاط توریستی استقبال بیش از 1 میلیون بازدید کنندگان با توجه به رسانه های چینی. بسیاری از نقاط محدود روزانه بازدید کنندگان به 30 از ظرفیت.

بخوانید| جهانی coronavirus موارد پیش افتادن از 3.5 میلیون اگر چه نرخ کاهش

در آستانه ایتالیا اولین گام در جهت کاهش محدودیت های وزارت بهداشت گزارش 174 مرگ و میر در 24 ساعت پایان دوره یکشنبه شب _ بالاترین روز به روز تعداد از ملی مستند آغاز شد و در مارس 10, پارک ها و باغ های عمومی راه اندازی شد به بازگشایی در روز دوشنبه.

در بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون تحت فشار است تا نشان دهد چگونه این کشور را بلند آن مستند. این محدودیت ها با توجه به گذشته از طریق پنج شنبه اما با مرگ صدها هنوز گزارش روزانه آن مشخص نیست چگونه این کشور می تواند با خیال راحت شل محدودیت.

55 سال جانسون که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه در حالی که تحت درمان COVID19 گفت: روزنامه خورشید که او می دانست که پزشکان او در حال آماده شدن برای بدترین. این یک رابطه جنسی خشن, پیر لحظه من معتاد آن را انکار کند او گفت که آنها تا به حال یک استراتژی برای مقابله با مرگ استالین نوع سناریو اگر او در برابر ویروس.

دیگر برنامه به طور بالقوه نشانه مشکل پدید آمده در افغانستان در کابل که در آن یک سوم از 500 نفر تست شده به صورت تصادفی مثبت بودند.

در ایالات متحده, New Jersey, بازگشایی پارک دولت اگر چند تا به حال به نوبه خود مردم را دور پس از رسیدن به یک حد 50 در پارکینگ خود را مارجی Roebuck و اولین کسانی بودند که بر روی شن و ماسه در ساحل جزیره پارک ایالتی.

چهل و شش روز در خانه بود به اندازه کافی به او گفت.

صحبت عصر روز شنبه کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx ابراز نگرانی در مورد تظاهرات مسلح و بیشتر maskless جمعیت خواستار پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات و کامل راه اندازی مجدد اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن به تشویق مردم برای آزادی کشورهای خود را.

آن devastatingly نگران کننده برای من شخصا چون اگر آنها به خانه و آلوده خود را مادر بزرگ و یا پدر بزرگ خود را, آنها احساس گناه برای بقیه از ما زندگی می کند او گفت: بنابراین ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر در همان زمان بودند ابراز نارضایتی ما.

"اگر محدودیت ها برداشته بیش از حد به زودی این ویروس می تواند دوباره در امواج در مکان های مختلف در سراسر کشور گفت: "دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

هیچ چیز تغییر کرده است در زمینه پویایی این ویروس گفت: در NBCs دیدار با مطبوعات است.

در ضمن شکاف در ایالات متحده بین کسانی که می خواهند مستندات به پایان رسید و کسانی که می خواهند به حرکت با احتیاط بیشتر توسعه یافته به کنگره است.

جمهوریخواهان اکثریت سنا را بازگشایی دوشنبه در واشینگتن دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان ماندن توقیف رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تصمیم به تشکیل 100 سناتور می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوریخواه تصاویر او می خواهد از امریکا برگشت به کار با وجود خطرات.

در جای دیگر روسیه آخرین شمارش از عفونت شد و نزدیک به دو مورد جدید گزارش یک هفته پیش. بیش از نیمی از جدید روسیه نفر در مسکو که در آن نگرانی در حال افزایش است در مورد اینکه آیا پایتخت امکانات پزشکی غرق خواهد شد.

نیروی هوایی هند هلیکوپتر باران گلبرگ های گل در بیمارستان ها در شهرهای مختلف برای تشکر از پزشکان پرستاران و پلیس در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

این کشور را تایید موارد نزدیک 40000 به عنوان مستند از آن 13 میلیارد نفر تمدید شد دو هفته بیشتر اما با برخی از اقدامات آرام و رسمی تلفات رسیده 1323.

و در شهر مکزیک که در آن مقامات انتظار عفونت به اوج هفته آینده کارگران تبدیل خواهد شد هرناندز رودریگز فرمول 1 دور مسابقه به طور موقت بیمارستان برای COVID-19 بيمار. این paddocks و سوئیت در امتداد جلو رک و بی پرده خواهد شد که هشت بیمارستان ماژول با 24 تخت در هر چاله ها استفاده می شود به عنوان دفاتر مشاوره.

دولت باید گزارش 35 میلیون عفونت و بیش از 247000 مرگ و میر از جمله بیش از 67000 نفر در ایالات متحده با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز. به عمد پنهان شیوع کم تست, نرخ و شدید فشار این بیماری قرار داده شده در سیستم مراقبت های بهداشتی به معنای مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر است که بدون شک بسیار بیشتر است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن