به عنوان coronavirus موارد افزایش Grand Forks اعضای شورای شهر با احتیاط از دیگری در مرکز شهر کنسرت

قبل از آنها خوب می خواهم آن را 5-1, شهرستان, اعضای شورای بررسی برای یک ساعت بیش از یک سر و صدا واريانس و مجوز

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399

قبل از آنها خوب می خواهم آن را 5-1, شهرستان, اعضای شورای بررسی برای یک ساعت بیش از یک سر و صدا واريانس و مجوز خاص به فروش الکل برای آجر و جو یک نوار مرکز شهر که صاحبان امیدواریم میزبان دوئل Duo همه درخواست پیانو نشان می دهد در هفته آینده. اما برخی از اعضای شورای نگران حکایات که شبیه کنسرت هفته گذشته تا به حال ضعیف مانع اجتماعی فاصله و یا دیگر اقدامات طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus بودند و تمایلی به تصویب نوار برنامه.

"این امید من است برای ماه ها است که یا با سیاست و یا با عمل فرهنگی Grand Forks خواهد به نحوی جادویی ظهور به عنوان یک مدل برای رفتار در این نوع از حوادث بنابراین ما می تواند به جلو حرکت می کند و بیشتر و بیشتر با حوادث گفت:" عضو شورای برت وبر. "من تشخیص می دهم که در صورتی که این درخواست در حال حاضر دارای مجموعه ای متفاوت از شرایط. ... من هنوز زده در چگونه برای رای دادن در رویداد آینده."

وبر یک UND استاد گفت که امیدوار است این کنسرت را برای اطمینان از مکانیزم های اجتماعی به دلیل فاصله این شهر ممکن است به سمت سنبله در coronavirus موارد به عنوان دانشجویان دانشگاه دوباره به شهر و پشت به کلاس است.

"و سپس نگرانی من در حال حاضر فراتر از کیفیت زندگی و داشتن سرگرم کننده وقایع شبیه به این, اما فقط اساسی اقتصاد جامعه ما," او گفت:. "اگر ما آن هزاران نفر از دانش آموزان در آینده اگر ما قادر به آنها را در جامعه با بهره گیری از خودشان لذت بردن از زندگی خود را صرف دلار و سپس این رویدادهای کوچکتر خواهد شده اند بسیار پر هزینه برای جامعه ما است."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

عضو شورای شهرستان کتی Dachtler تنها "نه" رای در روز دوشنبه. اعضای شورای تنظیم شده به نهایی با توجه به واريانس و موقت مجوز در جلسه بعدی شنبه, اوت. 3. این کنسرت برنامه ریزی شده است برای Aug. 6.

دبی سوانسون چنگال بزرگ بهداشت عمومی گفت که او متوقف شد هفته گذشته کنسرت بود که مرکز شهر عملکرد توسط جانی حلم گروه است. سوانسون گفت که او نمی بینم هر کسی وجود اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن یک ماسک و Dachtler گفت: او را دیدم همان طریق Facebook.

این رویداد در هفته آینده تعیین می شود کوچکتر و نشسته مخاطبان با توجه به سارا Horak یکی از آجر و جو را صاحبان شرکت. در این کنسرت هفته گذشته او به اعضای شورای, شرکت کنندگان ارائه شد ماسک رایگان در دروازه و کارکنان تعیین کرده بود دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه.

"چگونه آن را اجرا?" Dachtler پرسید.

"این مسئولیت شخصی" Horak گفت. "بنابراین ما در حال درخواست کنندگان برای تصمیم گیری را که برای خود در مورد آنچه آنها راحت انجام می دهند و چه آنها راحت انجام نمی دهد."

Horak گفت که او باز به ایجاد تغییرات به برنامه ریزی برای کنسرت آینده, اما او گفت وبر او تا به حال رزرو در مورد نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک به دلیل این کنسرت خواهد بود در خارج از منزل.

پیانو کنسرت به عنوان پیشنهاد را در دیدار با شهر و دولت دستورالعمل با توجه به کارکنان شهرستان. عضو شورای دنی Weigel گفت: این بدان معناست که نشان می دهد باید مجاز به ادامه.

داکوتای شمالی "هوشمند راه اندازی مجدد" طرح رنگی سری از توصیه های برای کسب و کار و نهادهای دیگر: قرمز تیره برای "بحرانی" نارنجی برای "نسیم" و به همین ترتیب. دولت در حال حاضر در سبز "کم خطر" دسته است که امن ترین پس از آبی جدید "عادی" و نوار برنامه برای پیانو, کنسرت, گزارش معیارهای سبز سطح.

اما چنگال بزرگ خود را می کند نه سوانسون گفت: coronavirus موارد کاهش یافته است برای 14 روز.

Weigel نگران است که انکار یک درخواست که با دولت و شهرستان دستورالعمل می تواند در این شهر به طرح دعوی در دادگاه.

رئیس شورای دانا سند گفت: کمبود اطلاعات آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا به تصویب نوار برنامه یا نه. اگر یک متخصص پزشکی می گویند قطعی است که یک رویداد خواهد تاخت و تاز Altru نظام سلامت با COVID بیماران سند گفت: این شهرستان نباید اجازه این رویداد اتفاق می افتد.

"مشکل این است که هیچ کس را فراهم می کند که داده ها" سند گفت. "ما را دریافت کنید کمی اطلاعات در مورد علت و معلول مربوط به COVID. این همه حدس و گمان و شایعات و نگرانی و مبالغه. بسیاری از مبالغه آقای وبر."

شهرستان مدیر تاد Feland گفت: اعضای شورای شهرستان است که کارکنان در حال کنار هم قرار دادن یک COVID استراتژی با Altru, دانشگاه, Grand Forks پایگاه نیروی هوایی و یک تعداد انگشت شماری از دیگر از "همکاران سازمانی." این گروه خواسته شده را علامت Schill برای قرار دادن با هم یک تست محلی طرح است. Schill است که یک مدیر اجرایی در عمل استراتژی گروه یک شرکت مشاوره است که کمک چنگال های بزرگ شرق و چنگال بزرگ اتاق بازرگانی تجزیه و تحلیل محل تلفن همراه داده ها و آمار در مورد افرادی که به فروشگاه و بازدید از شهرستان.

طرح Feland گفت: در حال حاضر این طرح به اعضای شورای شهر در ماه آینده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب