هنرمندان دعوت به ارائه پیشنهاد برای 'برداشت' پروژه در گرند فرک

چنگال بزرگ در " هنر کمیسیون دعوت از هنرمندان که در کار بصری و ادبی هنر برای ارائه پیشنهادات برای "برداشت" پرو

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399

چنگال بزرگ در " هنر کمیسیون دعوت از هنرمندان که در کار بصری و ادبی هنر برای ارائه پیشنهادات برای "برداشت" پروژه در ارتباط با شمال افزایش یافت, مجسمه سازی که نصب شده بود در نزدیکی Canad مسافرخانه ماه گذشته.

حداقل پنج تن از هنرمندان به نمایندگی متمایز رسانه و سبک خواهد بود انتخاب شده برای این پروژه است. آنها ایجاد خواهد شد در کار خود نظم و انضباط است که بیانگر برداشت خود را از شمال رز مجسمه سازی.

هر هنرمند که انتخاب شده است را دریافت خواهد کرد $1,000. آثار خود را خواهد بود متعلق به تایید شده و ممکن است به حراج گذاشته در شمال رز فداکاری مراسم در ماه سپتامبر.

این آثار هنری نیز ممکن است در سخنرانیها از طریق نمایشگاه های موقت دیجیتال و یا رسانه های اجتماعی, اجرای برنامه و یا تاسیسات در آینده به عنوان تعیین شده توسط PAC.

جزئیات بیشتر در مورد "برداشت" پروژه از جمله واجد شرایط و دامنه در دسترس هستند در PAC وب سایت www.publicartnd.org .

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مهلت ارسال طرح های پیشنهادی است 5 p. m. روز شنبه, جولای 24. برنده هنرمندان اطلاع داده خواهد شد در ژوئیه 31. این آثار هنری باید تکمیل شود هفت. 2.

برای اطلاعات بیشتر, ارسال ایمیل به info@publicartnd.org تماس بگیرید و یا کریستی در (701) 317-6729.

شمال رز گرانیت, مجسمه سازی, ایجاد, مینیاپولیس, هنرمند Zoran Mojsilov یک صربی مهاجر نشان دهنده مرز روح از مهاجران که حل و فصل در این منطقه در اواخر قرن 19 با توجه به تایید وب سایت. عمومی آثار هنری نصب شده بود در اوایل این تابستان.

مجسمه سازی است که به منظور یادآوری بینندگان از قدرت عزم و شجاعت از مهاجران -- صفات نیز آشکار دشت رز رسمی دولت گل که زنده می ماند و شکوفه با وجود شرایط آب و هوایی شدید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب