میان بیکاری گسترده تهمت با توجه به تعلیق H-1B ویزای دیگر: گزارش

توسط: PTI | واشنگتن | به روز شده: 12 ژوئن 2020 12:09:57 pm رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساخت

توسط NEWSATROPAT در 23 خرداد 1399
توسط: PTI | واشنگتن | به روز شده: 12 ژوئن 2020 12:09:57 pm
coronavirus, coronavirus lockdown impact, H-1B visa suspension, US H-1B visa, trump on US lockdown, US coronavirus, US jobs, US unemployment رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به تعلیق یک تعداد ویزا های کاری از جمله H-1B بیشتر به دنبال پس از در میان است حرفه ای در نمایش عظیم بیکاری در امریکا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش رسانه ها.

پیشنهاد تعلیق می تواند گسترش به دولت در سال مالی جدید آغاز اکتبر 1, زمانی که بسیاری از جدید ویزا صادر وال استریت ژورنال در گزارش روز پنج شنبه به نقل از unnamed مقامات دولت.

که می تواند هر بار جدید H-1B دارنده در خارج از کشور از آمدن به کار تا زمانی که تعلیق برداشته است هر چند دارندگان روادید در حال حاضر در کشور بعید است که تحت تاثیر روزانه گزارش شده است.

این H1B ویزا یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام کارگران خارجی در گرايش مشاغلی که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری.

تکنولوژی شرکت های وابسته به آن به استخدام ده ها هزار نفر از کارکنان در هر سال از کشورهایی مانند هند و چین است.

چنین تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به احتمال زیاد به تاثیر نامطلوب بر روی هزاران نفر از حرفه ای آن. در حال حاضر تعداد زیادی از سرخپوستان در ویزای H-1B از دست داده اند شغل خود و به رهبری بازگشت به خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید گفته است که هیچ تصمیم نهایی شده است و دولت با توجه به طرح های مختلف.

دولت در حال حاضر در حال بررسی طیف گسترده ای از گزینه های فرموله شده توسط کارشناسان حرفه ای برای محافظت از کارگران آمریکایی و جویندگان کار به ویژه محروم و محروم شهروندان اما هیچ تصمیم گیری از هر نوع ساخته شده اند سخنگوی کاخ سفید در هوگان Gidley در بیانیه ای گفت.

در علاوه بر این به ویزای H-1B تعلیق می تواند به H-2B ویزای کوتاه مدت کارگران فصلی J-1 ویزای کوتاه مدت کارگران از جمله اردوگاه مشاوران و جفت طلا و L-1 ویزا برای شرکت داخلی و انتقالات مالی روزانه گزارش شده است.

در ضمن ما اتاق های بازرگانی و مدیر عامل شرکت توماس Donohue روز پنج شنبه در نامه ای به ناروا ابراز نگرانی خود را از گزارش حرکت موقت ویزای کار.

به عنوان اقتصاد ریباند شرکت های آمریکایی خواهد نیاز به اطمینان که آنها می توانند با تمام نیروی کار خود را نیاز دارد. به این منظور بسیار مهم است که آنها دسترسی به استعداد هر دو در داخل و از در سراسر جهان, Donohue نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به تپه روزنامه Donohue گفت که آمریکا کسب و کار نیاز L-1 دارندگان ویزای که کار ویزای معتبر برای مقدار نسبتا کوتاه از زمان برای تخصص لازم.

وی با اشاره به اهمیت دارندگان ویزای H-1B که کار ویزای معتبر برای سال های مختلف برای صنایع مختلف از جمله فن آوری های حسابداری و تولید کنندگان این روزنامه است.

که سیاست های, برای مثال, اعمال گسترده ممنوعیت ورود غیر مهاجر و کارگران و یا تحمیل سنگین جدید الزامات قانونی در کسب و کار که در استخدام اتباع خارجی را تضعیف می کند که دسترسی به استعداد و در این روند تضعیف اقتصاد ما قابلیت رشد و ایجاد شغل Donohue اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن