آمریکا کریستال شیپور خاموشی Rosenau به عنوان سیدنی قند COO

مورهد, Minn. — استیو Rosenau خزانه دار آمریکایی کریستال شکر شرکت ، در مورهد, Minn., اضافه کرده است وظایف عامل

توسط NEWSATROPAT در 26 تیر 1399

مورهد, Minn. — استیو Rosenau خزانه دار آمریکایی کریستال شکر شرکت ، در مورهد, Minn., اضافه کرده است وظایف عامل افسر کشاورز متعلق به co-op را تماما متعلق به شرکت تابعه, Sidney, قند, Inc., مستقر در سیدنی منت.

Rosenau وظایف آغاز ژوئیه 6 سال 2020 در یک اطلاعیه از تام Astrup آمریکا, کریستال, مدیر اجرایی. Rosenau طول می کشد بیش از برایان Ingulsrud که کریستال معاون رئیس جمهور از کشاورزی است. کریستال سخنگوی جف شوایتزر گفت: تغییر تقسیمات جدید از وظایف اتفاق می افتد که از زمان به زمان.

او در نقش جدید Rosenau نظارت همه کارخانه, کشاورزی, عملیات و رشد فعالیت های مربوط در سیدنی امکانات.

Rosenau دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه مری مدرک کارشناسی در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه داکوتای شمالی در گرند فرک و مکانیکی رشته مهندسی از دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی در فارگو.

Rosenau کرده آمریکا کریستال شکر به مدت 25 سال. او در سمتهای از جمله شرکت کنترل مدیر توسعه کسب و کار تحلیلگر مالی کارخانه مدیر تولید و سرپرست و فرآیند مهندس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آمریکا کریستال متعلق به 2,650 سهامداران در Red River Valley. آنها خود را با پنج کارخانه در مورهد, Minn.; کروکستون, Minn.; و East Grand Forks, Minn., و همچنین به عنوان دریتن و ژنراتور در داکوتای شمالی.

از سیدنی گیاه در ابتدا ساخته شده بود توسط هالی شکر Co. در سال 1925. کریستال آن را خریداری و دو دیگر گیاهان 2002 زمانی که صنعت اجازه می دهد تا تغییر پردازنده به تقسیم بازار داخلی در "تخصیص" در حالی که اجازه می دهد 11 درصد به 13 درصد از ایالات متحده شکر وارداتی توسط کلید کشورهای کارائیب.

حدود 80 تولید تولید کنندگان برای کارخانه. تولید کنندگان افزایش 32000 هکتار از چغندر در سال با متوسط محصول به تازگی در مجموع حدود 1 میلیون تن در منطقه اعم از نزدیکی مایل شهرستان به Culbertson در مونتانا به فرویو, N. D.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن