آفریقا: زمانی که بسته مرز تبدیل شدن به یک مشکل

توسط: | منتشر شده در تاریخ: 3 مه سال 2020 2:20:55 pm محدود حمل و نقل کالا این است که تنها یکی از نت

توسط NEWSATROPAT در 14 اردیبهشت 1399
توسط: | منتشر شده در تاریخ: 3 مه سال 2020 2:20:55 pm
Coronavirus Zimbabwe, Coronavirus Africa, Covid-19 in Africa, Africa Covid-19 Coronavirus news, Hunger food supply Africa, indian express محدود حمل و نقل کالا این است که تنها یکی از نتایج منفی از مرز تعطیلی آفریقا است که به شدت وابسته به تحرک نیروی کار خود را. (فایل)

2020 باید سال از مرز های باز در آفریقا است. پس از سالها مذاکرات بتن اجرای آفریقایی منطقه تجارت آزاد (AfCFTA) شد و در نهایت در دستور کار است. مشترک آفریقایی گذرنامه نیز برای تبدیل شدن به یک واقعیت در این سال است.

اما پس از آن آمد coronavirus همه گیر — و 43 از 54 متحده در آفریقا بسته مرزهای خود را به عنوان یک نتیجه. این رقم منتشر شده توسط مرکز آفریقا برای کنترل و پیشگیری بیماری (آفریقا CDC) در اوایل ماه آوریل.

بخوانید| Coronavirus جهانی به روز رسانی 03 مه

درست است که بسیاری از کشورها اجازه می دهد تا محصولات را از طریق تصویب حداقل تا حدی. اما عواقب این قاره به خصوص در دراز مدت اثرات به سختی می توان برآورد شده است. اتحادیه آفریقا هشدار می دهد که مرز تعطیلی برای مردم و کالا می تواند یک "اثر مخربی بر سلامت اقتصاد و ثبات اجتماعی از بسیاری از کشورهای آفریقایی" که تکیه بر تجارت با همسایگان.

این خطر است که به سرعت تبدیل شدن به یک واقعیت است. در اوایل این ماه GAVI واکسن هشدار داد که واکسن در حال اجرا هستند در برخی از کشورهای آفریقایی با توجه به مرز تعطیلی و محدود ترافیک هوایی. اگر چه گاوی می گوید: این مشکل در حال حاضر حل و فصل شده است, به عنوان مثال نشان می دهد که چقدر مراقبت های بهداشتی در این قاره نیز بستگی به مرزهاي.

آفریقا رشد در تحرک

محدود حمل و نقل کالا این است که تنها یکی از نتایج منفی از مرز تعطیلی آفریقا است که به شدت وابسته به تحرک نیروی کار آن را توضیح می دهد که به رابرت Kappel, استاد بازنشسته موسسه مطالعات آفریقایی در دانشگاه لایپزیگ. اما در حال حاضر که نیروی کار گیر کرده است در محل.

"تحرک بخشی از زندگی روزمره برای بسیاری از آفریقایی" Kappel گفت: DW. "شما بروید در جایی دیگر در حالی که برای کار و کسب درآمد و ارسال آن به خانواده خود را به دست آوردن و بازگرداندن مهارت های ایجاد شبکه در سراسر مرزهای" Kappel گفت. اقتصاددان است که برخی دیگر تحرک محدود شده است بیشتر کشورهای آفریقایی خواهد رنج می برند از کاهش رشد اقتصادی است.

Kappel نقل ساحل عاج به عنوان مثال. فقط به عنوان کشورهای اروپای غربی بستگی دارد اروپای شرقی برداشت و کارگران بسیاری از مردم از بورکینافاسو به کار در ساحل عاج مزارع کاکائو.

حتی افرادی که زندگی در ساحل عاج برای مدت زمان طولانی در حال حاضر فرستاده بودن به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. Kappel گفت: دلیل اخراج خود را به سادگی است چرا که آنها خارجی هستند. "ساحل عاج یکی از بزرگترین کاکائو تولید شده است با تکیه بر تبادل کارگران برای چندین دهه و در حال حاضر به طور ناگهانی است به منظور محدود کردن این" او گفت:.

آفریقای جنوبی در حال حرکت در مسیر درست'

برای کالا و حمل و نقل توسط کامیون در ضمن محدودیت در قاره نظر می رسد به آرامی کاهش. که با توجه به شان Menzies مسئول حمل و نقل جاده ای حمل و نقل در آفریقای جنوبی شرکت تدارکات CFR حمل و نقل. این شرکت کامیون های حمل و نقل کالا به تقریبا همه کشورهای همسایه و کشورهای جنوب آفریقا را منطقه ای بلوک گلشیفته فراهانی از جمله مواد غذایی به زیمبابوه و تجهیزات معدن در جمهوری دموکراتیک کنگو و یا به زامبیا. گسترش coronavirus و در نتیجه مرز تعطیلی آورده محدودیت برای CFR حمل و نقل.

در ابتدا تنها کالاهای ضروری مانند مواد غذایی و محصولات بهداشتی و یا تجهیزات حفاظت فردی می تواند حمل و نقل در سراسر مرزهای Menzies گفت. مدت کوتاهی پس از آن مقررات نیز آرام باری که می رسد آفریقای جنوبی دریای اما به مقصد دیگر گلشیفته فراهانی کشورها است. این ظروف ممکن است حمل و نقل در سراسر مرزهای صرف نظر از اینکه مطالب خود را حیاتی هستند یا نه.

Menzies گفت: مقررات و کنترل را به تاخیر نمی حمل و نقل بیش از حد. "در ابتدا مشکلات وجود دارد و بسیاری از سردرگمی در مورد آنچه که مورد نیاز است. اما در عرض یک هفته ماموران گمرک درک و اجرا این دستورالعمل گفت:" تدارکات متخصص. از آن پس او گفت: ترافیک در مرز پست شده است نسبتا صاف است. Menzies ستایش همکاری در منطقه با توجه به حرکت کالا در طول بیماری همه گیر.

COVID-19 آزمون برای شرق آفریقا رانندگان کامیون

جامعه شرق آفریقا (EAC) نیز در تلاش برای تسهیل حمل و نقل کالا بین کشورهای عضو است. روز دوشنبه EAC با صدور دستورالعمل های جدید. در میان چیزهای دیگر در منطقه بلوک پیشنهاد کرد که تمام گذرگاه های مرزی باید باز نگه داشته ترافیک حمل و نقل به طوری که کامیون های پاک می تواند به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

EAC عضو پیوسته در بسیاری از سطوح کنت Bagamuhunda مدیر کل گمرکات و تجارت در دبیرخانه های اجرایی از EAC گفت. "این نیروهای ما واقعا به گرد هم می آیند و موضوع های منطقه ای دستورالعمل" Bagamuhunda گفت: DW در مصاحبه. اگر چه این دستورالعمل الزام آور نیست و تنها آنها در نظر گرفته شده برای فعال کردن اقدام مشترک است.

این وضعیت در مرزها در شرق آفریقا نمی تواند توصیف به عنوان "بسیار پایدار" این تغییر از روز به روز. اما همه چیز شروع به بهبود می بخشد. برخی از کشورهای در حال شروع به تست تمام رانندگان کامیون. "این منجر به برخی از تاخیر در ابتدا" Bagamuhunda گفت.

30 کیلومتر (18 مایل) — که چقدر ترافیک بود آخر هفته گذشته در کنیا شهر Malaba در مرز اوگاندا کنیا رسانه های خانه شهروند تلویزیون گزارش شده است. چرا که رانندگان کامیون به خصوص تلفن همراه خطر وجود دارد که آنها را کمک به گسترش ویروس. حداقل 20 از 79 رسما ثبت موارد در اوگاندا در حال رانندگان کامیون به گفته بی بی سی.

EAC این دستورالعمل جدید در حال حاضر نیاز به تست برای تمام رانندگان کامیون. ایالات متحده نیز برای تنظیم خاص متوقف کردن نقاط به طوری که رانندگان باید به عنوان کمی در تماس با مردم به عنوان امکان پذیر است.

تاثیر بر کشاورزان و کسب و کارهای کوچک

کوچک و متوسط شرکت ها بستگی دارد که تجارت مرزی به خصوص در معرض خطر تاخیر و محدودیت اقتصاددان رابرت Kappel گفت. "بسیاری از کشاورزان و کارآفرینان کوچک در حال حاضر باید سعی کنید به فروش محصولات خود را در جای دیگر اما اغلب بازار محلی محدود است."

EAC در حال حاضر با توجه به نحوه حمایت از این کسب و کارهای کوچک. با توجه به Bagamuhunda رویکردهای متفاوت مورد بحث: "آیا ما می توانیم به عنوان مثال ایجاد یک آنلاین ساز و به طوری که آنها می توانید آنها رسیدگی کالا ؟ یا سیستم است که کمک به آنها را به تجارت با تعامل به عنوان امکان پذیر است؟" به زودی طرح ساخته خواهد شد به سیاستمداران است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب