دختر افغان در شاخه های مرده دو طالبان مردانی که او را کشته پدر و مادر

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 12:26:36 pm گل گفته می شود که در سن بین 1

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 12:26:36 pm
Afghanistan, Afghan girl shoots militants, Gul qumar, Afghan girl kills taliban militants, Afghan Taliban, Afghan news گل گفته می شود که در سن بین 14 و 16 و برادر کوچکتر او گرفته شده بود به یک مکان امن تر, این گزارش گفت:. (منبع: توییتر)

یک دختر افغان کشته شدن دو طالب تروریست و زخمی شدن چندین پس از آنها کشیده پدر و مادر خود را از خانه خود را و آنها را کشته آژانس خبری AFP گزارش شده است. مبارزان تا به حال هجوم به خانه و خانواده در روستای Griwa هفته گذشته به این دلیل که نوجوان بود پدر یک دولت حامی.

دختر مشخص به عنوان قمر گل گرفت خانواده AK-47 تفنگ حمله و کشته شدن دو. گل گفته می شود که در سن بین 14 و 16 و برادر کوچکتر او گرفته شده بود به یک مکان امن تر, این گزارش گفت:.

طالبان به دنبال پدرش که ایجاد کرد رئیس پلیس محلی سر Habiburahman Malekzada شد به نقل از خبرگزاری فرانسه عنوان کرد و گفت. هنگامی که همسر خود را در برابر طالبان تروریست ها کشته و شوهر در خارج از خانه خود را, او اضافه شده است. "قمر گل بود که در داخل خانه در زمان AK-47 تفنگ خانواده بود و برای اولین بار از کشته شدن دو طالب که به کشته شدن پدر و مادرش و سپس مجروح شدن چند نفر دیگر" Malekzada نقل شد بیشتر توسط آژانس.

بعد از چند دیگر از تروریست ها در آمد برای حمله به گل خانه اما اخراج شدند توسط مردم محلی.

عکس از گل های به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی که در آن او به عنوان یک قهرمان.

در اوایل این سال ایالات متحده و افغانستان به امضا توافق نامه برای "آوردن صلح به افغانستان" را قادر خواهد ساخت که آمریکا و ناتو به عقب نشینی نیروهای خود در 14 ماه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de