فعال COVID-19 مورد افزایش در داکوتای شمالی برای 10th مستقیم بعد

وجود دارد در حال حاضر 342 ساکنان کشور شناخته شده مبتلا به این بیماری — نزدیک به 60 درصد افزایش از 22 ژوئن. داک

توسط NEWSATROPAT در 12 تیر 1399

وجود دارد در حال حاضر 342 ساکنان کشور شناخته شده مبتلا به این بیماری — نزدیک به 60 درصد افزایش از 22 ژوئن. داکوتای شمالی را همه گیر-بالا بودن تعداد موارد فعال آمد, مارس 21 670 ساکنان آلوده شدند.

حدود 1.2 درصد از 3,625 نتایج آزمون پنج شنبه اعلام کرد برگشتم مثبت است.

هفده از موارد جدید آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. از 2,277 ساکنان که تا به حال یک بار این بیماری در این شهرستان تنها 123 در حال حاضر آلوده.

چهارده از موارد جدید آمد از Burleigh شهرستان که شامل بیسمارک. این شهرستان دارای دوم شناخته شده ترین فعال موارد در دولت در 87 و در حال رشد بوده است به عنوان یک hopspot برای این بیماری بیش از دو هفته گذشته.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دیگر 12 مورد جدید در روز شنبه در آمد از Grand Forks, Cavalier, McHenry, مورتون, Stark, Traill, والش و چاه شهرستانهای استان است.

این اداره می گوید 80 اهالی داکوتای شمالی درگذشت, از بیماری, از جمله 66 ساکنان Cass County است. پنجاه و شش نفر از مرگ و میر آمده اند در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت.

متخصصان پزشکی ذکر شده COVID-19 به علت رسمی مرگ برای 69 از دولت قربانیان. ده مشخص شد فوت کرده اند در درجه اول به دلیل بیماری دیگری در حالی که شما با COVID-19 و یک مرگ رکورد هنوز در انتظار. این گروه همچنین اشاره می کند که نه مردم و نه شامل رسمی تعداد مرگ شد  اند و از COVID-19 اما تست مثبت در حالی که آنها زنده بودند.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: دولت از ظرفیت انجام 5,000 آزمون در روز, و او به خواست ساکنان به دنبال تست اینکه آیا آنها باید علائم یا نه. در ماه گذشته در دولت آغاز شده است ارائه رایگان تست توده حوادث در دولت بزرگترین مناطق مترو.

در مجموع 3,657 داکوتای شمالی ساکنان آزمایش مثبت اما 3,235 بهبود یافته اند. وجود دارد 19 ساکنان بستری با بیماری پایین یکی از چهارشنبه.

دولت اعلام کرده است که نتایج حاصل از 188,414 اما برخی از ساکنان تست شده اند بیش از یک بار.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن