8:46: تعدادی می شود قوی نماد خشونت پلیس

توسط: AP | مینیاپولیس | به روز شده در: 4 ژوئن 2020 10:53:31 pm تظاهرکنندگان شعار سه شنبه, ژوئن 2, 20

توسط NEWSATROPAT در 15 خرداد 1399
توسط: AP | مینیاپولیس | به روز شده در: 4 ژوئن 2020 10:53:31 pm
تظاهرکنندگان شعار سه شنبه, ژوئن 2, 2020, در Rittenhouse مربع در فیلادلفیا در اعتراض به مرگ جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از او مهار توسط پلیس مینیاپولیس. (AP Photo/مت Rourke)

همه جنبشهای اعتراضی باید شعار. جورج فلوید را به یک تعداد: 8:46 هشت دقیقه, 46 ثانیه طول زمان دادستان ها می گویند فلوید 46 ساله سیاه دوخته بود به زمین تحت یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو قبل از مرگش در هفته گذشته است.

در این روز پس از خشم معترضان متحدان و دلسوز شرکت کشف و ضبط کرده اند در جزئیات به عنوان یک آرام راه به افتخار فلوید در یک زمان عصبانی و گاهی اوقات خشونت و درگیری با پلیس. حتی به عنوان دادستان باید گفت: کمی در مورد چگونه آنها وارد تعداد دقیق آن را سریع رشد کرده به یک قوی نمادی از درد و رنج فلوید "و بسیاری دیگر از مردان سیاه و سفید" را تجربه کرده اند در دست پلیس است.

در بوستون و تاکوما واشنگتن تظاهرات این هفته وضع در خیابان های مرحله بندی "مرگ-ins" دقیقا برای 8 دقیقه, 46 ثانیه است. در هوستون churchgoers برگزار شمع و متمایل شدن سر خود را در سکوت تجربه خزیدن از زمان.

ViacomCBS صاحب MTV و Nickelodeon است, متوقف شد, و برنامه نویسی آن در اوایل این هفته به هوا یک سکوت غم انگیز تصویری تجلیل فلوید برای 8 دقیقه, 46 ثانیه است. گوگل خواسته کارکنان به توقف جمعه برای حدود 9 دقیقه سکوت به عنوان یک احشایی یادآوری از بی عدالتی در آقای فلوید و بسیاری دیگر? گوگل و الفبای مدیر عامل سوندار پیچای گفت: در نامه ای به کارکنان.

"ما جامعه را جریحه دار است و بسیاری از ما به دنبال راه هایی برای ایستادن برای آنچه که ما باور داریم و رسیدن به مردم ما عاشق برای نشان دادن همبستگی خود," او گفت:. توقف کامل 8 دقیقه, 46 ثانیه کمک می کند تا به نوبه خود انتزاعی به واقعیت گفت مونیکا توپ-اعطای بنیانگذار خشونت در بوستون, Inc., که سازماندهی یک شنبه اعتراض که شامل دقیقه سکوت.

"شما پیدا کنید که این زمان بسیار طولانی به کسی که باید خود را به زانو در سمت خود گردن? کانن-اعطای گفت.

به عنوان او نشد و سکوت او گفت خودش را به فکر کردن در مورد ایمنی از خانواده اش.

"همه نوع از چیزهایی که رفتن را از طریق سر من? او گفت:. ?به طور عمده بود که من مامان و دختر پسر و متاهل هستم به یک مرد سیاه و سفید.?

منبع شماره روشن است اگر چه محاسبه در پشت آن نیست. شکایت کیفری شارژ افسر سابق Derek چوین در Floyd قتل آمده است که چوین ?او زانو آقای فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در کل. دو دقیقه و 53 ثانیه از این بود که پس از آقای فلوید بود و غیر پاسخگو است." ?پلیس آموزش دیده است که این نوع خویشتن داری با یک موضوع در یک موقعیت مستعد است ذاتا خطرناک" آن را می خواند.

اما مقایسه در این سند شرح مفصلی از این حادثه بسیاری از است که در ویدئو نشان می دهد متفاوت شمارش. با استفاده از آن چوین او زانو در Floyd 7 دقیقه و 46 ثانیه از جمله 1 دقیقه و 53 ثانیه پس از فلوید به نظر می رسد برای جلوگیری از تنفس.

دادستان درگیر در این پرونده را ندارد و در پاسخ به درخواست ها در مورد اختلاف.

در این مورد یک دقیقه بعید است که به طور عمده حقوقی اهمیت است.

"هفت دقیقه است که یک مدت زمان طولانی برای به زانو در کسی گردن بدون در نظر گرفتن? گفت: Jared فیشمن سابق فدرال حقوق مدنی دادستان. که گفت:, فیشمن گفت: این جزئیات دفاع وکلا را مورد مداقه قرار دادن در دادگاه. برای کسانی که نگه دارید تا شماره به عنوان بخشی از یک صلح آمیز تماس برای تغییر دقیق در طول زمان است که در کنار نقطه: ?باید آن را هرگز اتفاق افتاده است برای شروع? کانن-اعطای گفت.

آن را نمی خواهد اولین بار است که جزئیات را در زندگی خود را. پس از سال 2014 مرگ مایکل براون, کلمه گسترش در جامعه است که 18 سال تا به حال دست خود را به نشانه تسلیم بالا برده بود زمانی که او به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس است. شعار ?دست به بالا. عکسبرداری نیست!? به سرعت تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای معترضان در سنت لوئیس و حومه و در سراسر کشور است.

اما هرگز آن را روشن بود که آیا قهوه ای در واقع دست خود را مطرح. وجود دارد هیچ فیلم یا عکس از تیراندازی. برخی از شاهدان سوگند به هیات منصفه که مطرح شد در حالی که دیگران سوگند یاد آنها نیست. افسر دارن ویلسون شهادت به گراند منصفه که قهوه ای شد شارژ در او با یک دست گره کرده در کنار او و دیگر زیر پیراهن خود را زمانی که ویلسون اخراج کشنده عکس. (AP)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن