500,000 دلار هنگ Kongers بازیگران 'اعتراض' رای در برابر قوانین امنیت

توسط: رویترز | هنگ کنگ | منتشرشده: ژوئیه 12 سال 2020 6:07:59 pm برچسب با پیام های جنبش دموکراسی خواهی

توسط NEWSATROPAT در 22 تیر 1399
توسط: رویترز | هنگ کنگ | منتشرشده: ژوئیه 12 سال 2020 6:07:59 pm
برچسب با پیام های جنبش دموکراسی خواهی در سمت چپ توسط معترضان در خیابان در هنگ کنگ است. (منبع: عکس از آسوشیتدپرس)

صدها هزار نفر از دلار هنگ کنگ شهروندان صف به بازیگران آراء بیش از آخر هفته در چه چینی-حکومت شهر مخالفت اردوگاه می گوید نمادین در اعتراض به رای در برابر سختی قوانین امنیت ملی به طور مستقیم اعمال شده توسط پکن.

این نظرسنجی غیر رسمی تصمیم گیری خواهد قوی ترین طرفدار دموکراسی نامزدهای مسابقه, شورای قانونگذاری انتخابات در ماه سپتامبر هنگامی که هدف آنها برای سوار شدن یک موج ضد چین تمایلات هم زده توسط قانون برای به دست گرفتن کنترل برای اولین بار از نرم افزار-پکن رقبا.

در حالی که مقدماتی تنها برای مخالفان اردوگاه ناظران در حال تماشای از نزدیک به آنها می گویند مشارکت مردم خدمت خواهد کرد به عنوان یک آزمایش گسترده تر مخالفان به قانون است که منتقدان می گویند را به شدت تضعیف این شهر آزادی.

"یک مشارکت بالا را ارسال یک سیگنال قوی به جامعه بین المللی که ما هنگ Kongers هرگز" گفت: آفتابی Cheung, 24, یکی از دسته ای از جوان مشتاق دموکرات ها از لابی گری و دادن از بیخ و بن سخنرانی.

"و ما هنوز ایستاده با اردوگاه دموکراتیک ما هنوز هم حمایت از دموکراسی و آزادی است."

هجوم هشدار از یک مقام ارشد هنگ کنگ رسمی است که رای گیری ممکن است سقوط ناپاک از امنیت ملی قانون ساکنان جوان و پیر flocked به بیش از 250 ایستگاه های رای گیری در سراسر شهر سرنشین دار توسط هزاران نفر از داوطلبان.

صف های طولانی تشکیل شده پایین خیابان, در املاک مسکونی و در کسب و کار-تبدیل-مراکز با مردم مصاحبه یک رای گیری آنلاین بر روی تلفن همراه خود را پس از داشتن هویت خود را تایید.

برگزارکنندگان گفت: 500 ، 000 نفر رای داده بودند در اواخر بعد از ظهر روز یکشنبه در شهر 7.5 میلیون. کامل مردم در انتخابات است اعلام خواهد شد در صبح روز دوشنبه پس از دو روز رای گیری در این آخر هفته.

قانون مجازات آنچه در چین توصیف گسترده به عنوان تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان و اجازه می دهد تا به سرزمین اصلی ماموران امنیتی به کار رسمی در هنگ کنگ برای اولین بار.

با وجود این تاکتیکی رای به حداکثر رساندن شانس خود را برای برخی از معترضان ترس مقامات سعی خواهد کرد برای متوقف کردن برخی از نامزدها از در حال اجرا در ماه سپتامبر انتخابات.

"آنها می توانند به دستگیری و یا رد صلاحیت هیچ کاندیدایی آنها دوست ندارند تحت امنیت ملی قانون بدون دلیل مناسب گفت:" اوون چو یک جوان دموکراتیک "localist" نامزد شده است.

در زمانی که دلار هنگ کنگ مقامات منع عمومی راهپیمایی و تظاهرات برای ماه در پایان در میان coronavirus محدودیت های اجتماعی و افراد دستگیر شده را برای فریاد شعار و برگزاری ورق کاغذ خالی این رای است که دیده می شود به عنوان یک بسیار مهم و نادر پنجره برای مردمی بیان.

"این یک پروکسی رفراندوم علیه امنیت ملی قانون" گفت: دموکرات مجلس ادی چو در خارج از یک ایستگاه مترو.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de