11 نفر غرق شده در ساحل صخره ای در شمال مصر

توسط: AP | قاهره | منتشر شده در تاریخ: جولای 11, 2020 9:43:11 am این گروه رفت و به ساحل در سپیده دم ب

توسط NEWSATROPAT در 27 تیر 1399
توسط: AP | قاهره | منتشر شده در تاریخ: جولای 11, 2020 9:43:11 am
US, US Iran, Iran US, US Pentagon Iran, Iran US war, Iran Us sanctions, Tehran US, USS Arlington, patriot missles, indian express, world news این گروه رفت و به ساحل در سپیده دم برای جلوگیری از گرفتار شدن توسط پلیس که سعی در پراکنده کردن جمعیت و اجرای آنتی ویروس محدودیت در سواحل در منطقه, مقامات گفت. (AP/بازنمودی)

یازده نفر غرق شده در سواحل شمالی مصر مقامات محلی روز جمعه گفت در ساحل آن شناخته شده سنگی اسکله و حرکت سریع آب.

فاجعه آشکار در ساحل دریای مدیترانه در شهر اسکندریه هنگامی که یک پسر جوان زد به دریا و شروع به داشتن مشکلات گفت: شهرستان مرکزی مدیریت جهانگردی.

هنگامی که یک مرد از این گروه شروع به پریدن کرد به نجات او شد گرفتار در آب بیش از حد.

نه مردم دیگر پس از آن وارد آب به کمک آنها همه مرده گفت: مسلح ، ژنرال جمال Rashad. آن را بلافاصله روشن نیست اگر آنها مرتبط است.

اضطراری تیم های بهبود شش بدن و هنوز جستجو برای استراحت اواخر جمعه.

آب کردن اسکندریه محبوب هستند در تابستان اما سواحل در حال حاضر بسته و نجات غریق وظیفه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این گروه رفت و به ساحل در سپیده دم برای جلوگیری از گرفتار شدن توسط پلیس که سعی در پراکنده کردن جمعیت و اجرای آنتی ویروس محدودیت در سواحل در منطقه, مقامات گفت.

پالم بیچ شده است شناخته شده برای آن در آب های مرگبار رسانه های محلی گزارش. هر سال آن را می بیند راش از غرق شدگی به علت جریان قوی آب کف الود و سنگی ساحل.

اعضای مجلس بارها و بارها خواستار آن است که در ساحل بود به روی عموم بسته شده.

به عنوان درجه حرارت در تابستان در مصر به 100 درجه فارنهایت حادثه نگرانی های ایمنی آب به عنوان مردم به دنبال رهایی از گرما با وجود همه گیر مربوط به محدودیت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de