دوقلوها جوان کوزه رقابت برای یک نقطه در فهرست

نزدیک به چهار ماه بعد که باز نقطه به ظاهر دیگر وجود ندارد.

این گروه readjourned در مینیاپولیس در حال حاضر آزمون به صورت یک نقطه دیگری در تیم است.

گذشته از این پنج غذای انتظار می رود برای شروع فصل در چرخش — خوزه بریوس جیک Odorizzi, Kenta Maeda غنی تپه و هومر Bailey — دوقلوها هستند و کشش در پنج کوزه که در حال رقابت برای این تیم که گسترش فهرست برای اولین ماه از فصل.

چرخش نقطه ای که باز شد در بهار شده است پر از تپه است که به طور کامل سالم پس از یک offseason جراحی آرنج که انتظار می رفت به او را تا اوایل ماه ژوئن است. با هیل بازگشت برخی از جوان شروع خواهد شد فرصت را — البته یک متفاوت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“در یک دنیای کامل, بدیهی است که با گسترش فهرست دو هفته اول در 30 شما امید ما به اندازه کافی خوش شانس به طور بالقوه دو اضافی استارت با ما فقط برای آن دسته از ظهر گزینه در مورد ما احساس می کنیم کسی آماده نیست برای رسیدن به یک high pitch count” تبادل مربی وس جانسون گفت: در اوایل این هفته.

Slimmed پایین Dobnak کردم روی تپه روز شنبه در این تیم برای اولین بار intrasquad بازی را به صورت او پرتاب بدون گل چهار نوبت در برابر هم تیمی های خود.

Dobnak شوخی که کلید ریختن برخی از وزن خود را در طول قرنطینه شد و بازی بازی های ویدئویی. او نه لزوما متوجه است که او وزن از دست داد اما گفت که او احساس خوب و قوی به عنوان او مجموعه چشم خود را بر یک نقطه فهرستی.

“من آمد به اردوگاه تابستان همان راه من قرار بود به بهار آموزش. من واقعا نمی دانم اگر من یک نقطه” Dobnak گفت. “من میخوام بیرون رفتن وجود دارد و انجام آنچه که من می توانید سعی کنید برای انجام بهترین من. آنچه خارج از کنترل من, من واقعا نمی تواند کنترل کند. من میخوام سعی کنید به کنترل آنچه که من می تواند و هر چه اتفاق می افتد اتفاقی می افتد.”

Smeltzer گرفته شده در یک روش مشابه تعهد به کنترل آنچه که او می تواند برای قرار دادن هر دو دوقلوها و خود را در بهترین وضعیت ممکن است.

در طول مدت اخراج, Smeltzer وقت خود را صرف بازی MLB The Show در پلی استیشن. او با بازی بازی های ویدئویی به عنوان خود و با استفاده از زمان به کار بر روی زمین تعیین توالی.

“هنگامی که ما به خانه فرستاد (جانسون) گفت:” ما نمی دانیم که چه مدت این است برای رفتن به. این ممکن است تنها زمانی در زندگی حرفه ای خود را که در آن شما می توانید به خانه بروید و کار خود و بهتر’ ” Smeltzer گفت.

“من به خانه رفتم و در زمان مراقبت از کسب و کار من. من واقعا سخت کار می کرد در کشویی. در اولین تفرج روز دیگر در برابر بزرگ-لیگ hitters آن رفت بسیار خوب است. من در گرفتن نوسانات و نتواند در آن نتایج من دیده ام هرگز با زمین قبل از. من احساس اعتماد به نفس با آن است. آن پایین می آید به دست زدن به آنچه که من می تواند. نقش من در حال رفتن به آنچه در آن است هر آنچه که آنها انجام می دهند.”

Dobnak و Smeltzer پیوست veteran Chacin که انداخت پنج شنبه, Sean Poppen و لوئیس تورپ که آغاز شده و در یکشنبه شب intrasquad بازی.

گذشته از Chacin دیگر چهار کوزه تمام شد rookies 2019.

“ما در حال رقابت برای یک نقطه; ما در حال رفتن به انجام آنچه که ما نیاز به انجام به پیروزی” Smeltzer گفت. “…آن را به هر مردی که برای رفتن به درگیر به این کار می کنند. من قصد دارم به یاد بگیرند در حالی که من می توانم, و ما همه دست به دست در عرشه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de