رهبران جهان نمی خواهد جمع آوری در سازمان ملل برای اولین بار در سال 75

توسط: AP | سازمان ملل متحد | منتشر شده در تاریخ: 9 ژوئن 2020 7:53:27 am

UN says 3 peacekeepers killed, 4 wounded in Mali attacks دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توصیه می شود در ماه گذشته که در جمع رهبران جهان که قرار بود به مناسبت سالگرد 75 از سازمان ملل متحد بود به طور چشمگیری کوچک به دلیل این که این بیماری همه گیر. (فایل)

رئیس U. N. مجمع عمومی روز دوشنبه گفت که رهبران جهان نمی خواهد در آینده به نیویورک به صورت سالانه خود را جمع آوری و در اواخر ماه سپتامبر برای اولین بار در تاریخ 75 ساله سازمان ملل متحد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

اما Tijjani محمد-Bande یک کنفرانس خبری گفت که او امیدوار است تا اعلام کند در دو هفته آینده چگونه 193 سران کشورها و دولت را به سخنرانی های خود در فشار دادن محلی و جهانی مسائل در مجمع به اصطلاح کلی بحث است.

“رهبران جهان نمی تواند به نیویورک می آیند چرا که آنها نمی تواند به سادگی به عنوان افراد” او گفت:. “یک رئیس جمهور نیست به تنهایی سفر رهبران سفر نیست به تنهایی” و “غیر ممکن است” را بزرگ هیئت به نیویورک در طول بیماری همه گیر.

“ما نمی توانیم آنها را در فرد به عنوان ما استفاده می شود به آنچه که اتفاق افتاده در گذشته 74 سال — اما این اتفاق خواهد افتاد” محمد-Bande گفت: این رویداد سالانه است.

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توصیه می شود در ماه گذشته که در جمع رهبران جهان که قرار بود به مناسبت سالگرد 75 از سازمان ملل متحد بود به طور چشمگیری کوچک به دلیل این که این بیماری همه گیر.

اشاره به این حادثه تلخ پیشنهاد در نامه ای به مجمع عمومی سازمان ملل رئیس جمهور که سران کشورها و دولت تحویل ضبط پیام در عوض تنها با یک دیپلمات ساکن نیویورک از هر یک از 193 U. N. عضو سازمان ملل در حال حاضر در سالن.

محمد-Bande روز دوشنبه گفت که اواخر سپتامبر “شاید یک صد و یا” مردم ممکن است اجازه داده شود در مجمع عمومی اتاق.

نشست رهبران جهان معمولا به ارمغان می آورد هزاران نفر از مقامات دولتی و دیپلمات ها و نمایندگان جامعه مدنی به نیویورک برای بیش از یک هفته از سخنرانی, شام, پذیرایی, one-on-one جلسات و صدها نفر از برنامه های جانبی.

در سال جاری انتظار می رود را به خصوص تعداد زیادی از رهبران به U. N. ستاد به مناسبت تاسیس سازمان ملل متحد در سال 1945 در خاکستر جنگ جهانی دوم است.

محمد-Bande گفت: 75 جشن سالگرد “است که تصور یک لحظه” اما همچنان در طول سال با شروع در تاریخ 26 ژوئن 75 سالگرد امضای منشور ملل متحد در سان فرانسیسکو.

او گفت: یک اعلامیه سیاسی در سازمان ملل متحد در 75 نیز در حال مذاکره و رهبران جهان این فرصت را به مناسبت — تنها نه در فرد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>