کار پدر و مادر نمی تواند تبدیل به تظاهر عمومی-معلمان مدرسه دوباره این سقوط

به جای رضایت بخش پاسخ من رو حس کرد ،

کسانی از ما با کودکان در مدارس دولتی بودند مانند گوزن پرتاب به بزرگراه ترافیک در ماه مارس زمانی که coronavirus عمومی تعطیلی مدارس و سمت چپ ما منزوی برای ماه ها در خانه با بچه ها و هیچ مدرسه و یا در زمان واقعی است. با پاییز سال تحصیلی نزدیک شدن به چه منطقه انجام می دهند برای جلوگیری از تکرار این وحشت نشان می دهد که تهدید به زور پدر و مادر از نیروی کار و آسیب های کودکان در راه بیش از حد بزرگ به درک?

مدارس در جنوب شرقی پنسیلوانیا در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه با خیال راحت به بازگشایی این سقوط. آنها انجام این کار در تغییر ماسه بهداشت عمومی راهنمایی و coronavirus سرایت نرخ هایی که هر روز در حال تغییر. و با هیچ زمان جنگ بسیج در هر سطح از دولت به آنها کمک کند.

حال دوباره ملت ما نتواند به ما در زمان ما بیشترین نیاز — فقط این بار کاستی های ملی همه گیر پاسخ در نظر گرفتن هدف مستقیم در کار پدر و مادر در جوانترین فرزندان ما در شغل ما و کسانی که ما حیاتی ترین نهاد عمومی:-مالیات دهندگان بودجه مدارس و همه کسانی که کار می کنند وجود دارد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که در آن رهبری است ؟ کجا ؟ کجا ؟ کجا ؟

یک سال تلاش برای تضعیف مدارس دولتی با گرسنگی آنها را از کمک های دولت چپ بسیاری از مناطق از جمله حومه آنهایی که با کمبود بودجه روبرو می زنیم به COVID-19 همه گیر این سال است. در حال حاضر آنها از چپ به طراحی زندگی یا مرگ back-to-school پروتکل در پرواز و با هیچ بودجه اضطراری یا عضله دیگر از واشنگتن یا هریسبورگ.

چگونه می توانید آنها را نگه دارید معلمان بی خطر است ؟ بچه ها بی خطر است ؟ ترتیب میز به اندازه کافی دور از هم در کلاس های درس به سر می برند? بچه ها bused اگر اتوبوس باید نیمه خالی ؟ مطمئن شوید که بچه ها نمی افتد اگر مدارس دوباره نزدیک ؟ نگه داشتن پدر و مادر از دست دادن شغل خود را اگر آنها دوباره باید برای تبدیل شدن به موقت معلمان در خانه ؟

حتی خرید تجهیزات حفاظت فردی فقط یکی از بسیاری از اجزای پیچیده به امن re-دهانه در حال رفتن تمام است که هموار.

گرفتن PPE در جنوب شرقی پنسیلوانیا در Lehigh Valley و Allegheny County شده است, به چالش کشیدن, گفت, جان کالاهان رئیس وکالت افسر پنسیلوانیا مدرسه تخته ارتباط هنگامی که ما صحبت در دوشنبه.

“گرفتن نگه دارید از ضد عفونی کننده دست در حال حاضر آسان نیست” کالاهان گفت. “… ما در حال پیدا کردن (منظور تحویل هستند) دو تا سه ماه به تعویق افتاد.”

یک منطقه گفت: “در واقع نگه دارید از ضد عفونی کننده دست اما این تجهیزات به واقع توزیع آن است که به دستور. شما در رقابت با هر کس دیگری که می خواهد آن را در حال حاضر. این یک چالش است که مردم روبرو هستند.”

این پوچ است. و بی وجدانی شکست دولت ما.

تنها دولت فدرال کار بازو در بازو با ما فرمانداران می تواند جمع اوری منابع مورد نیاز به مدارس به جایی که آنها نیاز به این سقوط با توجه به عدم وجود یک واکسن برای رمان coronavirus که کشته 130,000 آمریکایی است.

و در عین حال که در آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این مورد ؟

هیچ جا. او دمیدن هوای داغ در مورد مدارس باز کردن اما ارائه آنها بدون کمک کند. این نام تجاری خود را.

مناطق wading را از طریق مملو زمین خود و پدر و مادر کار خواهد شد در سمت چپ برگزاری خرابه دوباره.

برخی از مناطق به فکر تخلیه کردن مدارس به گسترش اجتماعی-فاصله ظرفیت برای کودکان در کلاس های پایین تر که نمی تواند بدون در فرد آموزش.

“شده است وجود دارد و قابل توجهی در مورد آن صحبت — های مدارس مختلف گفت: هی ما فقط در آورد ما K از طریق 6 و آنها را در او ساختمان در حالی که ما از مدرسه بالا آنلاین?” کالاهان گفت.

پول نقد اضطراری کمک خواهد کرد اما کمیاب شده است.

پیشنهاد فدرال همه گیر school-کمک مالی (قهرمانان Act) است که متوقف شده در جمهوریخواه سنا.

در حال حاضر زمان خوبی برای تماس با نمایندگان کنگره خود را نماینده و اگر شما زندگی می کنند در پنسیلوانیا Sens. پت Toomey و باب کیسی و تقاضا است که آنها را که جریان نقدی.

شکست برای نگه داشتن بچه ها در کلاس و یا برای تضمین کیفیت آموزش از راه دور اگر آنها به خانه فرستاده می شود به عنوان برخی از مدارس خصوصی موفق در بهار گذشته — خطر ناک خواهد بود.

ما نمی توانیم درخواست پدر و مادر کار را به این در دوباره. این امر آنها را با فشار از معیشت در حالی که آسیب رساندن به کودکان با ناکافی یادگیری است. جای تعجب نیست که حتی آکادمی اطفال آمریکا خواستار بازگشایی آجر و ملات مدارس.

یک مرد منتقل مبارزه هنگامی که من به نام این هفته: بالا Merion سرپرست منطقه مدرسه دکتر جان Toleno. او به من گفت که او می خواهد چیزی بیش از برای باز کردن و امیدوار است به انجام این کار پنج روز در هفته بدون مبهوت دانشجویی برنامه. اما افزایش میزان عفونت در جای دیگر در کشور باید او نگران است.

“ما نمی رفتن به مدرسه اگر هنوز هم وجود دارد, برف در جاده ها و جاده ها خطرناک هستند و یخی” Toleno گفت. “ما نمی توانیم حمل و نقل بچه ها با خیال راحت. اما در این مورد به نظر من برف را نمی کردن جاده ها است. ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به گرفتن بچه ها به مدرسه و من فقط نگران خطر ذاتی. اگر من می گویند که من می خواهم به دروغ گفتن.”

پنج-روز-یک-هفته-برای-همه-دانش آموزان طرح صحبت می کند به نگرانی در مورد این واقعیت است که کار پدر و مادر از کودکان به طور خاص نمی خواهد بود قادر به حقه بازی و تدارکات مراقبت از کودکان در غیر این صورت.

“پدر و مادر باید به عقب بر گردیم به کار” Toleno گفت. “پدر و مادر باید به عقب بر گردیم به نوعی از حالت عادی.”

برای ایجاد فضای امن اجتماعی فاصله منطقه است از بین بردن خواندن فرش از ابتدایی-مدرسه کلاس های درس.

“ما در حال گرفتن محیطی مبلمان — فایل کابینت — خارج از کلاس درس” Toleno ادامه داد. “و که در آن ما نمی تواند انجام دهد که ما در حال حرکت آن کلاس در جاهای دیگر. ما در حال رفتن به مجبور به تقسیم بچه ها اگر ما به.”

اما اینجا جایی است که همه چیز دشوار: اگر مدارس دوباره به دلیل افزایش COVID-19 نرخ محلی, پدر و مادر نیاز به “عمل به عنوان یک آموزشی مربی برای کودک است.”

هیچ. هیچ. هیچ.

یک بیماری همه گیر و آسیب به کارگران و کودکان یک مشکل نیست شما می توانید حل منطقه توسط منطقه. آن نیاز به اراده و منابع یک ملت بزرگ است.

و در عین حال در اینجا ما هستند. دوباره — در ما خود را در برابر یک دشمن بسیار نیرومند.

©2020 در Philadelphia Inquirer

بازدید از Philadelphia Inquirer در www.inquirer.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de