با نوزاد در خانه بایرون Buxton بازگشت به دوقلوها کاملا سالم

“این بسیار عجیب و غریب,” او گفت:. “بدیهی است که داشتن یک نوزاد و نیاز به ترک نیست وضعیت ایده آل اما از آن است که آنچه در آن است. من فقط در اینجا پس از آن هنوز هم گرم کردن به چیز کمی است.”

فروغ Jett Buxton — کلاه نکته به برادر بزرگتر Brixton برای اولین بار نام — متولد شد و در روز جمعه. یکشنبه, جولای 5, مدیر, Rocco Baldelli تایید کرده بود Buxton ورود در مینیاپولیس و روز سه شنبه Buxton گذشته بود مصرف خود را تست و در این زمینه با هم تیمی های خود برای اولین تمرین خود را از تابستان اردوگاه های آموزشی.

Buxton در حال حاضر کاملا سالم پس از یک زمستان آموزشی است که در آن آمادگی خود را برای روز افتتاحیه بود تا در هوا. مرکز صحرا نورد تا به حال عمل جراحی برای تعمیر شانه چپ خود را labrum و تا به حال فقط شروع به گرفتن زندگی تمرین پنبه حلاجی شده در آن زمان که بهار آموزش تعطیل.

هر چند Buxton ممکن است آماده برای روز افتتاحیه در مارس 26, هیچ سوال در مورد شانه خود را در حال حاضر. شانه که تعمیر شد در ماه سپتامبر احساس بزرگ او گفت:, و او نمی, برگزاری نمایشگاه هر درد است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“آن را به من داد که در آن زمان به طور کامل آن را دریافت شفا و راه من آن را می خواهم به” Buxton گفت. “من هیچ محدودیتی. من برگشتم به حال خودم و بیرون رفتن و بازی کردن در راه حق است.”

Buxton آمار .262 با .314 بر پایه درصد و .513 ضربه زنی در صد با 10 homers و حرفه ای-بالا 30 دو برابر فصل گذشته در 87 بازی و فلش ابزار ساخته شده است که او چنین پویا بازیکن زمانی که او سالم است.

“او اثرات بازی در هر جنبه ای من فکر می کنم, برخورد عاقلانه baserunning ذهنی بیش از حد فقط به او در کنار شما بر روی نیمکت عالی است. اما دفاع از خود را شبیه هیچ دیگر” حق fielder حداکثر کپلر گفت. “من فکر می کنم بهترین من تا کنون دیده ام. من قطعا فوق العاده هیجان زده به او در این زمینه است.”

اما Buxton همچنین فرود بر روی مجروح لیست سه بار جداگانه: یک بار پس از وارد شدن ضربه بر روی مچ دست توسط یک زمین یک بار پس از پایین آمدن سخت در حالی که ساخت یک غواصی گرفتن و سوم و نهایی زمانی که او مجروح شانه خود را در حال اجرا به یک دیوار در میامی.

Outfielder گفت که او تا به حال کمی بیشتر زمان به شکل از زمانی که به تهاجمی و زمانی که به یک کمی محافظه کارانه تر به امید اجتناب از آسیب دیگر.

“من یک کمی بیشتر در پریدن با دو پا” او گفت:. “این نوع از نگه می دارد من کمی بیشتر در کنترل به خصوص نسبت به دیوار به طوری که احتمالا بزرگترین چیزی که من مشغول به کار در این offseason و بیش از این ، فقط چیزهای کوچک سعی کنید که لبه.”

Buxton به خانه رفت به گرجستان در طول coronavirus ناشی از شکستن و کار کردن در سالن ورزش است. او قادر به رفتن به یک میدان به آمار و گفت: او واقعا از دست هر چیزی در طول غیبت طولانی.

“هر سال شما کمی دقیق تر و یادگیری کمی بیشتر تجربه,” او گفت:. “من به دست آورده ام کمی بیشتر اعتماد به نفس هستم و شروع به یک کمی بیشتر در درون خودم و می دانم آنچه که من می تواند و نمی تواند انجام دهد. که اجازه می دهد تا من را به ماندن و فروتن. من نمی تواند بیش از حد بالا من نمی تواند بیش از حد کم و بیش خوب داشتن هفته یا هفته بد. تا زمانی که شما اقامت در وسط آن نوع را نگه می دارد ذهن خود را از نظر ذهنی در سهولت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de