چرا ما را به تغییر آب و هوا به طور جدی ؟ نژاد پرستی است جواب

ما شناخته شده در مورد تغییر آب و هوا برای چند دهه. در اوایل سال 1992 تهدید شد به اندازه کافی واضح و علم به اندازه کافی روشن برای توجیه سازمان ملل متحد پیمان در مورد این موضوع. در عین حال ما تنها حتی شروع به دریافت کنید ما با هم عمل می کنند در آخرین پنج سال یا بیشتر. چرا ؟

به عنوان COVID-19 به یاد ما بحران جهانی تمایل به تقویت نابرابری های موجود در جامعه است. همان درست است از تغییر آب و هوا. اثرات آن احساس شده است نامتناسب با مردم از رنگ هر دو در کشورهای در حال توسعه و جوامع اقلیت در کشورهای ثروتمند.

برای بسیاری از افراد در این جوامع تغییر آب و هوا دارای اثرات مخرب. آن را تشدید سیل در جنوب آسیا و خشکسالی در جنوب آفریقا و طوفان گرمسیری از موزامبیک به کارائیب. و پس از آن وجود دارد جزایر اقیانوس آرام به معنای واقعی کلمه بلعیده دریاها افزایش. اما واقعیت این است که این عمدتا نهفته مردم فقیر از رنگ نه ثروتمند سفید غربی است مانع اقدام جهانی است.

مسابقه دارای توجیه سیستماتیک بهره برداری از غیر سفید مردم و سرزمین خود و همچنان به ضرر سیاه و قهوه ای مردم از طریق هر دو نهادی و فردی دارد. اما این تنها دلیلی نیست که عمل تغییر آب و هوا آهسته بوده است.

کلاس و ثروت و جنسيت و میراث امپراتوری باید همه نقش داشته است. به عنوان لابی از منافع یک ایدئولوژی اقتصادی که دلسرد مداخله دولت و حتی عوامل روانی است که آن را سخت برای انسان به روند بحران در این مقیاس است.

اما ما به ندرت به بحث در مورد تاثیر مسابقه. قتل جورج فلوید و موج تظاهرات آن الهام گرفته شده است ما را به یاد چه سیاه و سفید و قهوه ای زندگی می کند که اغلب کمتر ارزش توسط کسانی که در موضع قدرت است. بی عدالتی است که امتداد فراتر از policing سیستم.

بخشی از افزایش اخیر در علاقه به آب و هوا در سراسر کشورهای توسعه یافته بوده است چرا که در حال حاضر ما شروع به احساس اثرات آن است. به طور مستقیم از طریق بی موقع گرمای سال های اخیر و به طور غیر مستقیم از طریق تصاویر در رسانه ها از bushfires در استرالیا و یا مخرب طوفان در ایالات متحده است.

در عین حال این نوع از آب و هوا حوادث اتفاق می افتد شده است برای چندین دهه در کشورهای در حال توسعه. در حالی که تماس های جدید برای آب و هوا عمل همیشه خوش آمدید هستند شاید اگر ما واقعا ارزش سیاه زندگی به عنوان ما ارزش آن از سفید غربی ها آن را نمی گرفته اند ،

برخی استدلال می کنند طبیعی است برای پاسخ بیشتر به شدت در هنگام حوادث هستند و نزدیک به خانه. قطعا وجود دارد برخی از حقیقت در این. در عین حال حتی در کشورهای ثروتمند رسمی, پاسخ برای آب و هوا حوادث اغلب ضعیف تر زمانی که قربانیان افرادی هستند که از رنگ. یکی از تنها نیاز به نگاه کاترینا یا اخیرا طوفان ماریا در پورتوریکو که در آن فدرال پاسخ بود کمی فقیرتر از دیگر طوفان برابر شدت. و هنگامی که طوفان شهرستانها با تنوع بالا مانند طوفان سندی در نیویورک, اثرات هستند ناعادلانه توزیع شده در سراسر مسابقه و کلاس.

در بریتانیا چنین بی عدالتی کمتر روشن احتمالا چون ما تجربه کمتر چشمگیر آب و هوا حوادث. اگر نابرابر اثرات بحران های دیگر است هر چیزی را به توسط آن را تنها یک موضوع از زمان. آمار دولتی را برجسته کرده اند چگونه بام استرالیایی ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID و مستقل مطالعات نشان داده اند مضر آلودگی هوا بیشتر متمرکز در قومی متنوع مناطق. این به ارمغان می آورد و در عین حال یکی دیگر از دلخراش معنای کلمات “من نمی توانم نفس بکشم”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>