کاخ سفید می گوید تهمت است نه حکومت کردن تحریم مقامات چینی

توسط: عصر ایران | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 16, 2020 1:31:37 pm

US bans Tiktok, Donald Trump, Trump urged to ban TikTok, Chinese apps banned in US, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید (AP)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه حکومت کردن تحریم های اضافی در بالای مقامات چینی به عنوان یک نتیجه از اقدامات او در روز سه شنبه برای تنبیه چین برای دست زدن به آن از هنگ کنگ کاخ سفید شورای امنیت ملی گفت: در روز چهارشنبه.

هنگ کنگ استقلال عمل که تهمت امضا شده در روز سه شنبه اجازه می دهد تا او را به اعمال تحریم و محدودیت های ویزا از مقامات چینی و موسسات مالی درگیر در اعمال چین جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نگذاشته تحریم های اضافی در بالای مقامات چینی در حال حاضر برای جلوگیری از افزایش تنش ها در روابط با پکن است.

شورای امنیت ملی سخنگوی جان Ullyot اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته صادر شد تحریم ها علیه مقامات حزب کمونیست چین برای درمان آنها از اقلیت مسلمانان اویغوری.

“به هیچ وجه او گرفته هر چیزی را از روی میز با توجه به تحریمهای جدید از مقامات حزب برای اقدامات در هنگ کنگ و یا در مسائل دیگر. هر گونه پیشنهاد در غیر این صورت توسط منابع ناشناس است صاف کردن اشتباه” Ullyot گفت.

کاخ سفید بحث های در حال انجام در مورد اهداف بالقوه برای تحریم و هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

در میان اسامی که تحت فشار قرار دادند توسط برخی از چین hawks هنگ کنگ اجرایی کری لام که مورد حمایت پکن اجرای قانون تامین این منبع گفت.

به گزارش نیویورک تایمز بعد از یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به فراگیر ممنوعیت سفر به ایالات متحده توسط اعضای حزب کمونیست چین با استناد به افراد آشنا با این پیشنهاد.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: قانون تهمت امضا و اجرایی به منظور پایان دادن به هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده توجیه شده بودند.

“دبیر چین ساخته شده یک انتخاب به نقض حزب کمونیست چین را وعده به هنگ کنگ که ساخته شد در U. N. ثبت نام پیمان. او نمی باید انجام دهید این است که او ساخته شده است که انتخاب” Pompeo به خبرنگاران گفت:. “ما باید برای مقابله با چین آن را به عنوان نه به عنوان ما می خواهید آن را به.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de