کاخ سفید پنتاگون تنش در نزدیکی نقطه شکستن

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 7 ژوئن 2020 10:33:40 am تنش بین کاخ سفید و پنتاگون کشیده ان

توسط NEWSATROPAT در 18 خرداد 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 7 ژوئن 2020 10:33:40 am
White House, Pentagon tensions near breaking point تنش بین کاخ سفید و پنتاگون کشیده اند و به نزدیکی یک نقطه شکستن بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروی نظامی علیه تظاهرات خیابانی باعث جورج فلوید مرگ است. (عکس از آسوشیتدپرس)

تنش بین کاخ سفید و پنتاگون کشیده اند و به نزدیکی یک نقطه شکستن بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروی نظامی علیه تظاهرات خیابانی باعث جورج فلوید مرگ است.

اصطکاک در این رابطه تاریخی است و نه غیر معمول. اما در روزهای اخیر و برای بار دوم در مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح آن را مطرح کرده است یک چشم انداز در سطح بالا استعفا و خطر آسیب پایدار به ارتش شهرت.

آرام ممکن است بازگشت هر دو در بحران بیش از فلوید مرگ و در پنتاگون رهبران احساس وحشت و نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروهای فدرال برای قرار دادن داعش است. اما آن می تواند باقی مانده از خشم و ناخرسندی رئيس جمهور درباره این رویکرد به نظامی که رهبران آن استقبال او فشار برای بزرگتر بودجه اما ساییدگی در دیده شدن به عنوان ابزار سیاسی.

این تکه از مشکل این است که تهمت می بیند بدون محدودیت در قدرت خود را به استفاده از آنچه که او خواستار "قدرت نامحدود" نظامی حتی علیه شهروندان آمریکایی اگر او معتقد است آن لازم است. رهبران نظامی به طور کلی بسیار متفاوت است. آنها بر این باورند که فعال وظیفه نیروهای آموزش دیده برای شکار و کشتن دشمن باید مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن این قانون تنها در افراطی ترین اضطراری مانند یک اقدام واقعی شورش. که محدودیت وجود دارد آنها استدلال می کنند برای حفظ اعتماد عمومی را.

وزیر دفاع علامت Esper یک وست پوینت فارغ التحصیل که در خدمت 10 سال در وظیفه فعال در برابر استدلال آوردن فدرال آمريکا به واشنگتن است. در ستیز دفتر بیضی جلسه با تهمت و دیگران در دوشنبه رئیس جمهور خواستار 10,000 فدرال آمريکا فرستاده می شود به پایتخت با توجه به ارشد دفاع رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات.

Esper سپس تحت فشار قرار دادند برای فرمانداران از چند کشور برای ارسال ملی Guardsmen به عنوان یک راه از فرمان مغلوب ساختن پیشی جستن و دور از تجمع نیروهای فدرال در واشنگتن ارشد دفاع رسمی گفت.

وینسنت K. بروکس به تازگی بازنشسته ارتش ژنرال چهار ستاره می گوید: نظامی را "مقدس اعتماد" با مردم شکسته شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروهای فدرال برای اجرای قانون در ایالات متحده که در آن او بداند یک فرماندار است نه به اندازه کافی دشوار در برابر معترضان.

"این یک اعتماد است که ارتش به خصوص فعال-وظیفه — نظامی 'منظم' — بزرگ داشتن قدرت فیزیکی و برگزاری بسیاری از اهرم است که می تواند در نهایت آزادی در جامعه ما و می تواند خاموش کردن دولت ما هرگز و هرگز اعمال می شود که قدرت داخلی برای اهداف سیاسی" بروکس نوشت: در یک مقاله برای دانشگاه هاروارد Belfer Center, جایی که او یک عضو ارشد.

Esper ساخته شده است شناخته شده است تاسف خود را در داشتن همراه مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری فرصت عکس در مقابل یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید است. او گفت که او نمی دیدن آن در آینده — یک نقطه کور که هزینه او را در چشم منتقدان را دیدم که ظاهرا غیر سیاسی رئیس پنتاگون به طور ضمنی حمایت یک دستور کار سیاسی است.

Esper دو روز بعد در معرض خطر تهمت خشم زمانی که او پا قبل از خبرنگاران در پنتاگون اعلام مخالفت خود نسبت ناروا به استناد دو-قرن-پیر قیام کنند. که قانون اجازه می دهد تا یک رئیس جمهور به استفاده از نیروهای مسلح "که به نظر او لازم است" که "غیر قانونی انسداد ... و یا شورش علیه اقتدار ایالات متحده آمریکا" آن را غیر عملی برای به اجرا درآوردن قوانین ایالات متحده در هر حالت نرمال به معنی.

Esper گفت: سادگی که او را دیدم بدون نیاز به اندازه گیری افراطی روشن مقابل به تهمت و تهدید به استفاده از زور. تقریبا بلافاصله کلمه آمد از کاخ سفید که تهمت ناراضی بود با وزیر دفاع خود.

روز شنبه مطبوعاتی کاخ سفید, منشی, Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "همچنان با اعتماد به نفس" در Esper.

"وزیر Esper بوده است در تامین امنیت ملت ما را در خیابان ها و حصول اطمینان از آمریکایی ها باید آرامش و اعتماد به نفس در امنیت مکان خود را از کسب و کار, مکان های عبادت و خانه های خود را," او گفت:.

پس از یک شب از گاهی خشونت آمیز اعتراض در واشنگتن روز یکشنبه Esper کشیده چندین فعال وظیفه واحد از جمله یک پلیس نظامی گردان به پایگاه فقط در خارج از پایتخت کشور است. او هرگز نام آنها را به عمل; فقط موقعیت آنها را نزدیک به پایتخت راضی تهمت بودن زمان ارشد دفاع رسمی گفت. روز جمعه گذشته از کسانی که فعال وظیفه واحد فرستاده شد به خانه بازگشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را از دست داد اولین وزیر دفاع بازنشسته دریایی ژنرال جیم Mattis بیش از یک انباشت نارضایتی و آن را در زمان غیر منتظره ای طولانی به جای او. برای یک سال و نیم پس از Mattis استعفا داد و در دسامبر 2018 پنتاگون اجرا شد با اقدام وزرای دفاع — سه پی در پی طولانی ترین جمله کشش موقت رهبری در پنتاگون تاریخچه — قبل از Esper در زمان بیش از ژوئیه گذشته.

این هفته Mattis اضافه وزن به نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است militarizing پاسخ خود را به تظاهرات خیابانی در واشنگتن و در سراسر کشور.

Mattis نوشت: در مقاله آتلانتیک که حفظ نظم عمومی در زمان ناآرامی های مدنی است که وظیفه غیر نظامی دولت و مقامات محلی که بهترین درک جوامع خود هستند و پاسخگو به آنها..

"Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری — بین نظامی و غیر نظامی جامعه" برخوردار نوشت.

این نگرانی احساس می شود در میان پنتاگون رهبران منعکس شده است در ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley رسیدن بخش خصوصی به اعضای کنگره در روزهای اخیر به بحث در مورد نگرانی ها در مورد استفاده از ارتش در خیابان های آمریکا.

Milley شده است علنا آرام از او باعث به هم بزنید با پیوستن به Esper در پیاده روی با مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر لافایت مربع دوشنبه گذشته. اپتیک شد بی دست و پا. پلیس تا به حال به زور تحت فشار قرار دادند معترضان مسالمت آمیز از راه درست قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان او قدم به کلیسای جان که در آن تهمت برگزار شد تا یک کتاب مقدس.

Esper ساخته شده بدتر کرد و گفت: در یک کنفرانس پیش از آن روز با فرمانداران است که آنها باید خود را سرباز گارد ملی به "تسلط بر battlespace" یک اصطلاح گسترده تفسیر توسط منتقدان به عنوان نشان می دهد تظاهرات باید درمان شود مانند دشمنان در میدان جنگ. Esper گفت: بعد از آن یک انتخاب ضعیف از کلمات است.

"امریکا است نه یک" نبرد فضایی,' سابق وزیر دفاع William J. Perry در بیانیه ای گفت. "و مردم او را تهدید به تسلط در حال شهروندان آمریکایی نه مبارزان دشمن."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب