کاخ سفید قطره مالیات بر حقوق برش ایران رونمایی ویروس کمک

توسط: AP | واشنگتن | به روز شده: ژوئیه 23 سال 2020 9:11:35 pm

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در تقابل بیش از اولویت ها و دموکرات ها می گویند آن را تقریبا به اندازه کافی به ساقه بحران بهداشت و درمان بازگشایی مدارس و گسترش کمک به بیکاری آمریکایی است.

کاخ سفید کاهش یافته است یک پیشنهاد برای کاهش امنیت اجتماعی و مالیات حقوق و دستمزد به عنوان خواهان پرده USD 1 تریلیون COVID-19 بسته نجات در پنجشنبه واگذاری به مخالفت با این ایده در میان بالا سنا متحدان.

“آن را نمی خواهد در پایه لایحه گفت:” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت در CNBC در مورد مالیات بر حقوق برش و کشتن این ایده در حال حاضر.

این قانون منتشر شد پنج شنبه صبح توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., می آید در میان نگران کننده تحولات این ویروس در بحران است. مک کانل را بسته است باز ایران پیشنهاد در مذاکرات با کنگره دموکرات ها در مذاکره است که می تواند rockier از مذاکرات در ماه مارس که تولید می شود یک دلار به 2 تریلیون نجات بسته است.

اوباما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد هستند بیش از اولویت ها و دموکرات ها می گویند آن را تقریبا به اندازه کافی به ساقه بحران بهداشت و درمان بازگشایی مدارس و گسترش کمک به بیکاری آمریکایی است.

خواه رهبر است انتظار می رود برای ارائه یک سخنرانی در مدت کوتاهی پس از سنا باز می شود و سپس سناتور آغاز خواهد شد نورد از بخش های جداگانه خود را از بسته بندی با توجه به یک جمهوری خواه اعطا گمنامی به بحث در مورد برنامه.

محور این مذاکرات تلاش باقی مانده است مک کانل مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار و مدارس و دیگران از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

بسته است و نمی رود به ارائه هر گونه پول جدید برای پول در بسته متحده و شهرستانها هستند که تقاضاهای مصرانه برای بودجه اما جمهوری خواهان پیشنهاد دادن $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس و 15 میلیارد تومان برای مراکز مراقبت از کودکان برای ایجاد محیط امن برای جوانان در طول این بیماری همه گیر.

اما ایران با اندازه گیری تدافعی فوری توافق با حزب دموکرات در دور دیگری از دلار از 1200 چک به بسیاری از بزرگسالان آمریکایی.

دلار 600 هفتگی بیکاری افزایش است که انقضای جمعه کاهش خواهد یافت و به احتمال زیاد به 200 دلار و در نهایت تنظیم با توجه به دولت مزایای بیکاری نرخ. برخی از جمهوری خواهان می گویند که افزایش یک عامل بازدارنده به کار می کنند اما دیگران ترجیح می دهند یک رویکرد مرحله به مرحله. برخی از جمهوری خواهان در حال فشار دادن به صورت موقت تمدید زمان سود اگر مذاکرات بکشید.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد وجود دارد به یک صخره در بیمه بیکاری داده شده ما هنوز در حدود 11 درصد بیکاری” گفت: سناتور. راب پورتمن, R-اوهایو.

این لایحه است که به احتمال زیاد به سکوت در پتانسیل بحران مسکن به عنوان یک فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از واحد اجاره منقضی می شود در روز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>