چه خواهد شد مدرسه شبیه به این سقوط در داکوتای شمالی? برخی از سرنخ ظهور

این به روز رسانی توصیه نشده است ساخته شده و داکوتای شمالی بخش آموزش عمومی و دفتر والی طرح به انتشار رسمی ایالت دستورالعمل برای سقوط بازگشایی در اواسط ماه جولای.

“ما انتظار داریم این تغییرات را ترکیب یک عنصر قابل توجهی از محلی کنترل” NDDPI سخنگوی دیل Wetzel گفت: در یک ایمیل. “این به این معنی که آیا یک مدرسه ممکن است بازگشایی بستگی به حضور و گسترش COVID-19 در جامعه و یا عدم وجود آن است.”

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: در تاریخ 23 ژوئن در کنفرانس خبری که coronavirus تست نیاز به یک عامل در بازگشایی مدارس به ویژه به دلیل بسیاری از جمعیت های آسیب پذیر. فرماندار را تایید نهایی از سقوط بازگشایی دستورالعمل Wetzel گفت.

فارگو مدارس عمومی برنامه را به دانش آموزان یک گزینه از ادامه آنلاین آموزش از راه دور و یا حضوری آموزش به عنوان آموزش آنلاین است که هنوز هم مجاز توسط فرماندار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما در حال برنامه ریزی در دادن ما دانش آموزان و خانواده ها که گزینه بنابراین ما نمی دانیم که چه نسبت در حال رفتن به, اما ما می دانیم که ما ممکن است شروع سال تحصیلی با … یک گروه از دانش آموزان را انتخاب کنید که برای ادامه سال تحصیلی آموزش از راه دور گفت:” فارگو مدارس دولتی سرپرست Rupak گاندی.

گاندی گفت: منطقه ندارد اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که به نظر می رسد درست است که آنها فکر می کنند دانش آموزان باید گزینه آنلاین و یا در فرد آموزش.

Cass County تا به حال بیش از 2,200 تایید coronavirus موارد از دوشنبه, ژوئن 29, و در مورد 2,050 بهبود یافته اند.

در نامه ای به پدر و مادر و کارکنان دوشنبه وست فارگو مدارس دولتی سرپرست بث Slette نوشت که “یکی از مهم ترین قطعه از اطلاعات مورد نیاز ما است اندازه مجاز از کلاس درس گروه قرار می گیرند. در حالی که ما دریافت کرده اند هیچ اطلاع رسمی در این زمان ما معتقدیم این احتمال وجود دارد که یک بازگشایی با همه دانش آموزان در محل هر روز ممکن است اجازه داده شود توسط دولت است.”

اگر وجود دارد یک بخشی از بازگشایی منطقه خواهد نیاز به دانستن “هدف از خانواده های ما برای بازگشت به مدرسه در این پاییز” Slette نوشت. منطقه قصد دارد برای خانواده ارسال یک نظر سنجی به کمک سنج نیت خود را.

در حالی که بسیاری از مدارس در حال انتظار تا زمانی که دولت منتشر شده رسمی بازگشایی دستورالعمل برخی تصمیم گرفته اند برای انتقال به فرد آموزش حداقل در شروع سال تحصیلی.

یکی از کسانی که Hettinger در آدامز کانتی در جنوب غربی داکوتای شمالی — یکی از ایالت چهار نفر باقی مانده استان ها با صفر coronavirus موارد است.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری در هوا در حال حاضر, اما ما قصد حضور در فرد اما با اجتماعی فاصله در محل و همچنین به عنوان آموزش و تمرین خوب بهداشت گفت: Ryan موزر, Hettinger مدرسه عمومی سرپرست در یک ایمیل. “در این مرحله ما تا به حال یک مورد تایید شده فراهم می کند که ما به آزادی بیش از مناطق هستند که آمار قابل توجهی در موارد اما ما هنوز 6 هفته تا شروع مدرسه ما سال های زیادی می تواند تغییر کند.”

در اوایل این ماه, مینه سوتا, وزارت آموزش و پرورش به کارگردانی مدارس به برنامه ریزی برای سه سناریو: همه دانش آموزان از بازگشت به ساختمان مدرسه زیر فعلی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل; اجرای یک فاصله-آموزش مدل به عنوان قبل از انجام یا اجرای یک مدل ترکیبی.

مینه سوتا مقامات گفتند که تصمیم نهایی در طول هفته گذشته در ماه جولای.

هنگامی که فارگو منطقه مدرسه خود را به یک ایده بهتر از آنچه در آن بازگشایی طرح را مانند گاندی گفت: آن را به ارسال یک بررسی برای کارکنان و دانش آموزان به دست آوردن درک بهتر از چگونگی جامعه احساس می کند در مورد بازگشت به مدرسه.

هر چند برخی از مردم مشتاق به بازگشت به حالت عادی گاندی گفت که او فکر می کند که اکثر مردم درک کنند که مدارس به طور بالقوه می تواند تاثیر زیادی در coronavirus گسترش در جامعه است.

او همچنین گفت که او سپاسگزار پدر و مادر و خانواده خود را برای انعطاف پذیری و درک می کند که عدم اطمینان از آینده سال تحصیلی دشوار است.

“ما در حال کار برای به اشتراک گذاری اطلاعات به همان سرعتی که ما می توانیم اما این تغییرات وجود دارد و فقط برخی از چیزهایی که ما هنوز نمی دانند” گاندی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de