غربی داکوتای شمالی می بیند افزایش COVID-19 موارد

در حال حاضر وجود دارد 717 اهالی داکوتای شمالی شناخته می شود با این ویروس آلوده. اعلام 75 بهبود شنبه به معنی فعال موارد در کشور کاهش یافته است کمی از روز سه شنبه همه گیر-بالا 720.

داکوتای شمالی دیده است COVID-19 عفونت افزایش بیش از سه هفته گذشته با فعال موارد بیش از سه برابر در دولت است. اما بر خلاف فلوریدا تگزاس و دیگر عمده virus نقاط داغ, داکوتای شمالی است که در میان کشورهای در تست سرانه و نرخ مثبت آزمون باقی مانده است نسبتا کم است.

حدود 2.3 درصد از 3,093 نتایج آزمون چهارشنبه اعلام کرد برگشتم مثبت اما بیش از نیمی از این آزمایش به عنوان بخشی از آخرین دسته ای از نتایج به حال تست شده قبلا.

نوزده از موارد جدید آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. از 2,522 ساکنان شناخته شده اند که تا به حال این بیماری در شهرستان 145 در حال حاضر آلوده.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

نیمی از موارد جدید گزارش روز شنبه آمد از Mountrail شهرستان نهفته است که در شمال غربی داکوتای شمالی و شامل ترین و پرجمعیت ترین بخش از قلعه Berthold رزرو. پرش در مواردی می آید به عنوان همسایه ویلیامز شهرستان که شامل ویللیستن گزارش 15 مورد در روز سه شنبه و هفت در روز چهارشنبه.

دیگر غربی استان ها از جمله مکنزی Hettinger و استارک نیز گزارش موارد جدید چهارشنبه. این منطقه عمدتا اجتناب بدترین بیماری همه گیر به این نقطه است.

نه از موارد جدید آمد از Burleigh شهرستان که شامل بیسمارک. این شهرستان از شناخته شده ترین فعال موارد در دولت در 168 — بیش از دو برابر مقدار آن را تا به حال در آغاز ماه اما از شنبه.

این اداره می گوید 88 اهالی داکوتای شمالی درگذشت, از بیماری, از جمله 73 ساکنان Cass County است. شصت و سه از مرگ آمده اند در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت.

هنوز هم وجود دارد چهار مرگ و میر است که باقی می ماند در یک “اصل مثبت” دسته که بدان معنی است که یک حرفه ای پزشکی مشخص شد که COVID-19 شد علت مرگ اما فرد آزمایش شد برای این بیماری در حالی که او زنده بود.

چهل و دو ساکنان بستری هستند با این بیماری است. همانطور که از شنبه شب 11 اهالی داکوتای شمالی شد و در بخش مراقبت های ویژه با بیماری رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم گفت.

بورگوم گفت: دولت ظرفیت برای انجام حداقل 5000 تست در هر روز و از او خواست ساکنان به دنبال تست اینکه آیا آنها باید علائم یا نه. دولت قرار است در تست توده حوادث در دولت بزرگترین مناطق مترو برای بیش از یک ماه است.

در مجموع 4,565 داکوتای شمالی ساکنان آزمایش مثبت اما 3,760 بازیافت.

دولت اعلام کرده است که نتایج حاصل از 238,586 اما برخی از ساکنان تست شده اند بیش از یک بار.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de