WeatherTalk: آب و هوا آب و هوا و آب و هوا است آب و هوا

شده اند وجود دارد بسیاری از سوالات را به آب و آفیس این هفته در مورد اخیر داغ و آب و هوا باد می وزد و اینکه آیا یا نه آن را یک نتیجه از تغییر آب و هوا. پاسخ من به هر یک از این سوالات است که ارزش تکرار در اینجا. آب و هوا آب و هوا و آب و هوا آب و هوا. تفاوت بین این دو زمان است. آب و هوا چیزی است که اتفاق می افتد امروز یا این هفته یا این تابستان و یا حتی گذشته یا دو سال. آب و هوا است که چگونه این همه آب و هوا در حال تغییر است بیش از چند دهه و قرن ها.

این تفاوت مهم است زیرا هیچ کس نباید فکر می کنم از یک الگوی آب و هوا به عنوان نشانه ای از تغییر آب و هوا. چند روز و یا چند ماه از غیر معمول آب و هوا صرفا آب و هوا بودن متغیر است و آنچه که آب و هوا می کند. هواشناسی نیست به دنبال نشانه هایی از تغییر آب و هوا در روزانه آب و هوا; ما به دنبال تغییر آب و هوا در دراز مدت تغییرات در فرکانس و شدت آب و هوا اغلب بیش از دوره های طولانی به اندازه کافی برای رفتن خسته شده اید توسط اکثر مردم است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>