بحث آب و هوا: آب و هوا از منظومه شمسی بیرونی گاز غول

ورود امروز به پایان خواهد ما یک هفته ای تور آب و هوا در سیارات دیگر است. سیارات زحل اورانوس و نپتون — همه گاز غول. این سیارات بسیار بزرگتر و عظیم تر از زمین است.

اگر چه آنها تشکیل شده عمدتا از نور عناصر هیدروژن و هلیوم وجود دارد دیگر مواد شیمیایی که ایجاد لکه ها و باندهای رنگ در بیرونی اتمسفر. این سیارات کوچک جامد هسته احاطه شده توسط مایع است. بیرونی اتمسفر توسط بادهای شدید باد در صدها و حتی هزاران مایل در ساعت و چرخش طوفان بزرگتر از سیاره زمین است.

از آنجا که آنها بسیار دور از خورشید بیشتر از خود حرارت داخلی خیلی کمی وجود دارد و یا هیچ تفاوت در درجه حرارت بین قطب و استوا بر روی این سیاره. از آنجا که هیچ قابل تشخیص سطوح که در آن یک فرد می تواند ایستادن به تحسین آسمان و از آنجا که اتمسفر فشار خواهد فورا سرکوب هر کسی که آن را واقعا نمی بود ممکن است در این سیاره و تحسین خود را زیبا و رنگارنگ آسمان متعدد خود قمر و سیاره خود را حلقه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>