بحث آب و هوا: رعد و برق اتفاق می افتد 30 بار دوم

در سراسر جهان, رعد و برق اتفاق می افتد در حدود 3 میلیون بار در سال یا حدود 30 بار در ثانیه.

همه حملات رعد و برق زمین — رعد و برق نیز می تواند رخ دهد در درون یک ابر یا بین ابر. بسیاری از ما دیپلم برق با rainstorms چرا که جایی است که در آن معمولا بیشتر دیده می شود. اما رعد و برق نیز می تواند اتفاق می افتد در فوران های آتشفشانی. در مناطق خشک آب و هوای رعد و برق اتفاق می افتد اغلب در طوفان تولید کمی و یا بدون باران. در زمستان رعد و برق گاهی اوقات اتفاق می افتد زمانی که آن را همراه با بارش برف است.

ما معمولا فکر نمی کنم در مورد آب و هوا در سیارات دیگر اما رعد و برق مشاهده شده در اتمسفر مریخ و زهره و مشتری و زحل. در تمام این موارد رعد و برق است که جرقه ناشی از اتهام جدایی به دلیل الکتریسیته ساکن. جرقه گرم هوا از آن عبور می کند و باعث هوا به طور ناگهانی, گسترش, که باعث می شود یک موج شوک ما را بشنود به عنوان رعد و برق.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme