“ما افرادی که شروع به صحبت کردن با هر یک از دیگر”: غیر منتظره همبستگیهای تحت مجبور انتقال

من مشغول به کار بود با این شورا برای چند سال و متوقف نمی کند و یا به هر جایی که این مستند آغاز شد. بنابراین من تا به حال مردم محلی تماس همه روز هر روز به من گفتن آنچه اتفاق می افتد به آنها. آن باور نکردنی بود. و وجود دارد مقدار زیادی از دیگر افرادی مثل من که هم نیست صحنه را ترک کنند که به معنای ما مردم که شروع به صحبت کردن با یکدیگر و به دیگران در منطقه ای که من کار می کنند. ما راه می رفت خیابان برای پیدا کردن آنچه که قرار بود.

غیر قابل تصور روابط و غیر قابل اعتماد اطلاعات

در این عدم حضور مقامات محلی و کنترل فوق العاده ای در این زمینه عمومی اورژانس است که این به طور کامل پیش بینی نشده در روند مجبور انتقال روند اتفاق افتاده است قبل از چشم من به موجب آن رسمی و سازمان یافته شکل از حمایت تا حد زیادی متوقف شده و مردم محلی تا به حال به سرعت در حال شکل جدید روابط به دلیل نیاز فوری برای زنده ماندن.

قبل از همه گیر بسیاری از مردم نمی باید کاملا همان نیازهای فوری آنها به تازگی و آنها نیز عمدتا ندارد زمان برای اقدام است. این مستند به معنای زمان عادی و روال متوقف شد و هر روز بیشتر شد یا کمتر ،

این یک وضعیت که در آن جوامع نیاز به دوباره متصل شده و دوباره ساخته شده است و این در راه به عنوان به زودی به عنوان این مستند آغاز شد به طور کامل خارج از کنترل محلی حرفه ای و یا هر نوع از بالا به پایین ‘استراتژیک’ طرح است.

هیچ یک از این بود که در هر راه کمک فقدان کامل از اطلاعات قابل اعتماد. دولت های محلی بوده است ‘ارواح’ (به طور ناگهانی ناپدید شد) و اخبار در تلویزیون نمی نشان دادن واقعیت یا اینجا. آن را تنها از طریق اتصال از طریق مکالمات در حال وقوع و روابط تشکیل که یک تصویر واضح تر شروع به ظهور در مورد آنچه اتفاق می افتد آنچه مورد نیاز بود و چه اولویت بودند.

شارون گرانت معتقد است که بحران کنونی را برانگیخته و با شیوع Covid-19 و که همچنین می درخشد نور جدید در عمیق تر و طولانی تر ایستاده اشکال نابرابری می تواند انگیزه مورد نیاز برای کمک به بازسازی روابط تاریخی از همبستگی و ساخت بسیاری از اشکال جدیدی از همبستگی بیش از حد.

Sharon Grant
شارون اعطای ابع. | کرستی اوکانر/PA. تمام حقوق محفوظ است.

من موافق با این تجزیه و تحلیل به خصوص که ما دیده نمی شود هر گونه افزایش در منازل به قصد سرقت یا غارت از هر مغازه های اینجا. آنچه من می بینم به جای مواد غذایی بانک springing تا مغازه با دادن غذا های کوچک و فروشگاه های بزرگ اهدای سهام خود را به کسانی که نیاز به محلی اعضای اتحادیه اتصال با جامعه محلی سازماندهی و خیلی بیشتر علاوه بر.

شارون views مورد جعل جدید همبستگیهای بنابراین در حال حاضر شده است در انعکاس تجربیات من در اینجا بیش از چند هفته گذشته است. این درست نیست که اجتماعی فاصله غیر طبیعی است به بسیاری از افراد و مردم نیاز به ادامه بروید. آنچه ما دیده ایم در اینجا این است که مردم (re)اتصال و تشکیل روابط در طیف وسیعی از روش های جدید با وجود همه مشکلات است.

‘Mad Max’

من افرادی را دیده ام که هرگز صحبت برای هر یک از دیگر قبل از سلام گفت: برای اولین بار و به درخواست هر یک از دیگر اگر آنها خوب هستند. من از دیدن مردم صف بندی در پست دفتر مبادله ، من دیده ام کمک های متقابل گروه تشکیل بیش از حد.

نقطه شروع برای این و بسیاری دیگر از اتصالات جدید بوده و نیاز به زنده ماندن. این بدان معنی است مردم نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای رسیدن به درک و پاسخ به آنچه اتفاق می افتد.

شده است وجود دارد یک نوع از “مکس دیوانه” احساس به برخی از این. این کمک های متقابل کار اتفاق می افتد شده است در مناطقی که نمی دسترسی به بسیاری از منابع به طوری که آنها فقط به حال به سازماندهی برای خود. مردم شده اند قادر به صبر کردن برای حرفه ای ها به مرحله و حمایت از آنها و یا به صورت معمول سازمان را به مداخله: این زیرساخت ها را شکسته اند.

میدانم که قبل از این بحران شورای محلی در حال حاضر از دست داده مقدار زیادی از پول و مردم بودند و در حال حاضر تلاش. در حال حاضر این شورا در حال از دست دادن کسب و کار و نرخ پارکینگ درآمد و در حال حاضر وجود دارد از قبل موجود کسری بودجه.

ماده 44 از سال 1996 استخدام حقوق قانون که به درستی مکان یک سطح بالایی از مسئولیت پذیری در کارفرمایان برای حفظ کارکنان امن خواهد بود یک سردرد برای مقامات محلی خواهد شد که پیدا کردن که ساده ترین چیزی که می خواهد را به کارکنان کار برکنار شده است. به طوری که این بحران همچنان وجود دارد به احتمال زیاد کمتر شورای کارگران به علاوه یک کاهش خدمات عمومی و همچنین به عنوان پول کمتر در دسترس برای پشتیبانی از هر چیزی در جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>