ما ممکن است مجبور به زندگی با کوروناویروس. و آن را به درد

به عنوان بسیاری از جهان بیرون می آید از مستند بسیاری از مردم فکر می کنم این بیماری همه گیر است که پشت سر ما. که ما را دیده اند بدتر از آن است. اخیر ادعای دیلی تلگراف که “نرمال لبه نزدیک” یک دیدگاه مشترک. اما آن را نیز یک فانتزی. آن را به طور فزاینده ای به نظر می رسد این قضیه صادق است. این… این است که فقط در پایان از آغاز.

من یک متخصص در بیماری و یا یک دانشمند. من صرفا یک روزنامه نگار. بخشی از کار من است برای خواندن اخبار و پیوستن به نقطه است. و در حال حاضر کسانی که پیوست تا نقطه رنگ یک تصویر بسیاری از به نظر می رسد گم شده است.

برای شروع اگر چه اروپا و شرق آسیا تا کنون موفق به سرکوب coronavirus در سراسر جهان است مارپیچی خارج از کنترل است.

در ایالات متحده این خروش در کشورهای بزرگ مانند فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا. اما از آنجا که مستندات اولیه ناشی از چنین اقتصادی بی سابقه ای هرج و مرج آن را بسیار بعید متحده انتخاب خواهد شد که برای دوباره. و مغلوب ساختن پیشی جستن سخت مبارزه خواهد کرد در برابر مستندات.

اما ما تنها نیست. برزیل در حال حاضر در رتبه دوم مرگ و میر در جهان است و یک رئیس جمهور که نمی مراقبت از آن. مکزیک رئیس جمهور بارها رفتار غیر مسئولانه و پرو و اکوادور را در میان بالاترین میزان عفونت در جهان است. این وضعیت در آسیای جنوبی است و حتی بدتر. هند سوم-بدترین آسیب دیده کشور در جهان و نخست وزیر نارندرا مودی به پایان رسید که ضعیف برنامه ریزی شده مستند فقط به عنوان عفونت آغاز شده و انفجار.

این درست است که افزایش عفونت شماره ها تا حدودی پایین به تست بیشتر. به علاوه پزشکان تبدیل شده اند بهتر است در درمان آن است. اما تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از COVID-19 است که تنها نیمی از اوج خود در ماه آوریل و آنها در حال بالا رفتن دوباره.

جهان در حال حاضر به طور موثر تقسیم به سه ردیف: پایین ترین لایه که در آن COVID-19 از کنترل خارج شده است; وسط ردیف که در آن در گردش خون کم و ردیف بالا که در آن تقریبا حذف شده است.

Taiwan, Iceland, Singapore Australia, Bahamas, Barbados.png

حدود 90 درصد از جهان زندگی می کند در پایین دو ردیف. این می رود بدون گفت آن را ثابت خواهد کرد که بسیار دشوار است برای قرار دادن جن در بطری بدون واکسن و یا خیلی بهتر هماهنگی های بین المللی.

زندگی با COVID-19 آسان نخواهد بود یا

ما نمی تواند اعلام پیروزی برابر coronavirus فقط توسط آن باقی مانده است. ما نیاز به از بین بردن آن. هفته گذشته تایوان شروع به میزبانی عادی بیس بال بازی دوباره با هیچ اجتماعی فاصله مورد نیاز است. این آخرین گزارش مرگ از COVID-19 بود در اواسط ماه مه. تنها هفت نفر فوت کرده اند از این ویروس در کل وجود دارد. این چیزی است که حذف به نظر می رسد.

نمایش محبوب در رسانه های انگلیسی به این است که ما را در بهبود ارائه وجود ندارد موج دوم ویروس. که عمیقا panglossian مشاهده. مشکل نیست فقط ما موج دوم – اکثر کشورها داشته اند یکی آن است که تلاش برای نگه داشتن درب ظرف را در ویروس دقیق اقتصادی تلفات بیش از حد.

هنگ کنگ تا به حال نزدیک به تمام مدارس خود را دوباره. ملبورن رفته دوباره به مستند. توکیو پرداخت آن کاباره ها به پس از ضبط یک پرش در عفونت. اگر کشورهایی که تا به حال تقریبا حذف ویروس – و ماسک و اجتماعی فاصله جدی – داشتن مشکل در نگه داشتن آن را تحت کنترل چه امید اروپا داشته باشد ؟

برای یکی از ما را مجبور به محدود کردن سفر با کشورهایی که این ویروس از کنترل خارج شده است. اتحادیه اروپا در حال حاضر محدود کردن پرواز از بخش های بزرگی از جهان است. کشورهای دیگر به احتمال زیاد به انجام همان.

مسن و آسیب پذیر مردم را مجبور به زندگی در نیمه انزوای برای طولانی تر است. خطر عفونت و مرگ خواهد بود بیش از حد بالا برای آنها. تلفات این را در رفاه و سلامت روانی نا معلوم است.

آن را نیز هزینه یک تعداد بی سابقه ای از مشاغل. بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که قبل از آن جان سالم به در حاشیه پایین را ورشکسته از اجتماعی-فاصله مورد نیاز است. بسیاری از رستوران ها و باشگاه ها و بارها, کافه تئاتر, سینما, سفر, شرکت, زنده حوادث و سرگرمی های جمعی برگزار نمی توان مالی مناسب دیگر. حتی بسیاری از شرکت های بزرگ نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن از هرج و مرج و کاهش حاشیه. بریتانیا دیدم 12,000 مشاغل از دست رفته در فقط یک روز این ماه است. وجود خواهد داشت بسیاری از زیان کار است.

در این میان یک سونامی است که دیده می شود یک مایل خاموش بریتانیا است که با داشتن شدت ترسو بحث در مورد کسری بودجه و مالیات افزایش می یابد که تعداد بی سابقه ای از مشاغل در حال نابود شود.

در ایالات متحده تعداد دائم ‘ زیان کار شروع به پریدن کرد بیش از 1.6 میلیون نفر در چهار ماه. در آن زمان یازده سال برای رسیدن به این شماره آخرین بار در سال 2008. به عنوان ما می آیند از مستند کردند و طرح به پایان رسیده و کسانی که زیان کار خواهد برد. شرکت هایی که ارائه پشتیبانی به شرکت های دیگر را به سینه. مردم را به صرف کمتر در ترس از دست دادن شغل خود. همه این را بیشتر افسرده اقتصاد است.

ایالات متحده تا کنون پمپ بیش از 2 تریلیون دلار به اقتصاد و آن را متوقف کرده آن را از کشویی. آلمان که همیشه انجام یک کار بهتر در به رسمیت شناختن مقیاس چالش از سمت راست شروع به پرده برداری از یک €130bn coronavirus بازیابی بسته است. انگلستان ارائه شده است که به سختی یک چهارم است که: £30 میلیارد دلار است. Rishi Sunak تقریبا قطعا باید برای انجام بسیاری بیشتر.

آن خواهد بود جنایی به این می گویند صرفا چگونه با این نسخهها کار بازار و اخراج از کار و زیان به عنوان “تخریب خلاق’. انجام کمی خواهد تعمیق رکود اقتصادی و از بین بردن میلیون ها زندگی می کند. هیچ چیز دیگری مهم تر از ایجاد مشاغل جدید تامین مالی استقراض دولت. این بیماری همه گیر است و نشان داده شده که چگونه شکننده اقتصاد ما شد.

ما در واکنش بیش از حد به آرامی در هنگام coronavirus فرود در سواحل ما و ما پرداخت قیمت. ما نمی توانیم همان اشتباه را دوباره و یا تاثیر احساس خواهد شد برای دهه های آینده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de