ما می توانیم آینده ای طلایی با سبز بازیابی عمل

ما در مورد به صرف میلیاردها پوند در بازگرداندن اقتصاد ما از Covid-19 همه گیر و اگر ما آن را درست انجام دهید ما می تواند به حل بحران آب و هوا زندگی می کنند و در آینده ای طلایی. جهانی را تصور کنید که در آن سر و صدا از ترافیک است جایگزین این آهنگ از پرندگان که در آن گلبرگ گل نه از کیسه های پلاستیکی شناور در باد که در آن مردم در شهرستانها می تواند در تنفس و حومه شهر می آید به زندگی یک بار بیشتر. مشکل ما ساده است: ما هنوز هم استفاده از زغال سنگ و نفت و گاز و این باید متوقف شود. همه آن را. پس من شروع به آموزش سرمایه گذاری و امور مالی و اداره تنظیم و صنایع و من یاد گرفته ام که چه سخت و پیچیده جزئیات decarbonisation می شود. اما اصل آسان است. توقف آب و هوا آسیب های اخلاقی ضروری است. ما آن را مدیون به خودمان و یکدیگر برای ساخت بهتر و ایجاد یک آینده طلایی برای فرزندان ما.

با فکر ثروت مشترک ما نوشته ام کامل سبز بازیابی عمل می شود که ما به صفر کربن به عنوان سریع به عنوان فن آوری ممکن است و نه صبر کردن تا سال 2050 یا 2030. برچسب قیمت آن صفر است اما تمام ماشین آلات از دولت و کسب و کار خواهد شد که وظایف جدید به جای خودروهای منابع انرژی و سرمایه گذاری است که با استفاده از زغال سنگ و نفت و گاز. بانک مرکزی انگلیس باید یک سیاست پولی جدید بر اساس تمیز سرمایه گذاری. خزانه داری انگلستان را جایگزین “تولید ناخالص داخلی” با هدف شاخص موفقیت اقتصادی نیست که رفتن تا زمانی که شرکت سود حاصل از آلودگی و یا privatise مراقبت های بهداشتی. این عمل سبب ما مقامات محلی جدید آزمایشگاه زیست محیطی و نوآوری و نیاز ما به وزیر امور خارجه برای مذاکره با اصول خارج از کشور به عنوان در صفحه اصلی در تمام موافقت نامه های بین المللی. عمل قرار خواهد سوخت های فسیلی شرکت به سریع و منظم روش انحلال و آن را تضمین اشتغال کامل, درآمد و آموزش برای همه است.

این می گذارد پایه و سبز کرد اما از آن می رود به مراتب بیشتر از برنامه های ما دیده ایم از اتحادیه اروپا و یا حتی از اعلام آمریکا دموکرات ها. ما نیاز به پول اما عنصر کلیدی که گم شده است و ما نیاز به تغییر چه چیزی ما را در اینجا در وهله اول. در قانون و اقتصاد ما اغلب بحث در مورد ‘بازار شکست’ مانند آلودگی به عنوان یک “درونها’ (زمانی که شرکت های به ناحق تصویب هزینه های تولید بر روی دیگران) و یا وضعیت موجود تعصب (ما چوب با آنچه ما می دانیم حتی اگر آن را در آسیب رساندن به ما). اما این پدیده تنها مهم نیست چون ما نهادهای اجتماعی – بالاتر از همه قوانین ما – در حال شکست.

چرا شرکت هنوز هم به خرید وسایل نقلیه آلوده حتی زمانی که کل هزینه برق خودرو مالکیت پایین تر است? چرا ما هنوز از زغال سنگ و گاز ایستگاه های برق, زمانی که باد یا انرژی خورشیدی بسیار ارزان تر – حتی بدون در نظر گرفتن هزینه آب و هوا آسیب ؟ چرا ما را متوقف و تمام سوخت های فسیلی در وسایل نقلیه تولید می, زمانی که ما می دانیم که آلودگی هوا جان 40,000 مردم هزینه های بیمه خدمات درمانی £6 میلیارد دلار و کل اقتصاد £20 میلیارد دلار در هر سال ؟ البته یک مجموعه ای از پاسخ می تواند این باشد که مدیران شرکت یا وزرا نیست تحمل هزینه های اقدام یا عدم اقدام خود که مانند همه ما آنها چوب به وضع موجودو یا فکر می کنم بیشتر در مورد کوتاه مدت. ما می توانید ببینید مشکل به عنوان ” بازار شکست.

این همه درست در بخشی اما عمیق تر و کمتر آشنا هستند پاسخ این است که سرمایه کمک هزینه عمل 2001 بخش 104AA(4) هنوز هم به کسر مالیات بنزین و دیزل وسایل نقلیه که بیش از هزینه برق بیش از زندگی خود را. این است که قانون شرکت 2006 بخش 174 حاوی یک وظیفه مراقبت و سعی و کوشش مدیران, اما آن را نمی کند و در عین حال آن را صریح و روشن است که این وظیفه شامل پایان دادن به سوخت های فسیلی استفاده از زمانی که آن را در واقع صرفه جویی در پول. آن را که راه آهن Act 1993 بخش 25 و اتوبوس خدمات عمل 2017 بخش 22 ميانگين تنها دولت در جهان است که می تواند خود را ندارد و گسترش حمل و نقل عمومی ما هستند. این است که در یک مورد به نام کمیسیون v آلمان در سال 2007 دادگاه عدالت اتحادیه اروپا حکم داد که طلایی سهام برای دولت در فولکس واگن بودند غیر قانونی و چیزی که بعد از شما می دانید (بدون نظارت) VW مدیران نصب شد ‘تقلب دستگاه’ که منجر به dieselgate رسوایی. این که نفت عمل 1998 بخش 9A خواسته ‘به حداکثر رساندن بهبود اقتصادی از انگلستان در نفت’ مانند دو انگشت به هر کودک در جهان است.

وجود دارد هیچ چیز مانند ‘بازار’. وجود دارد تنها قوانین و جامعه است که فلسطين آنها را. این است که به دلیل وجود انواع بی نهایت از بازار, قانون اساسی, همه وابسته به قانون است. ما چگونه کد قوانین ما تعیین می تواند تقریبا در هر اقتصادی و زیست محیطی نتیجه نه بر خلاف یک الگوریتم در کامپیوتر است. هنگامی که ما صحبت در مورد ‘بازار شکست’ آنچه ما واقعا باید گفت این است که قانونی شکست – و به عنوان یک مربی در قانون من احساس می کنم من تحمل یک مسئولیت ویژه ای برای درک و تغییر قوانین ما برای زندگی, سیاره است.

سبز بازیابی عمل همه چیز در مورد قابل توجه به علل ریشه ای از آب و هوا اورژانس – اورژانس که مجلس و صدها نفر از شوراها به رسمیت شناخته شده اند. ما نه ناتوان تا سال 2030 یا 2050 و ما می توانیم همه چیز را تغییر دهید در حال حاضر. زمانی که آمریکا وارد جنگ جهانی دوم دولت رفت و به خودرو سازان و گفت: آنها نیاز به مجددا با ابزار تجهیز به موشک و مبارزه با فاشیسم است. این شرکت گفت: این غیر ممکن بود و تنها 10-15 ٪ می تواند retooled یک سال است. دولت گفت که باید اتفاق می افتد و آن را در سرعت فوق العاده ای. ما می توانیم همان را انجام دهید: این صرفا یک ماده از قانون خواهد شد. آب و هوا آسیب سیاسی است اما آن را نیز متعالی و نیاز به متوقف کردن آن را بیش از حد بزرگ به تحریمهای سیاست است.

سبز بازیابی عمل نمی کند هزینه یک پنی تنها به مالیات دهندگان و از آنجا که سوخت های فسیلی بیشتر هزینه آن را به کسب و کار بازنشستگان و خزانه ثروتمند. عمل می کند راه اندازی سبز بازیابی کمیسیون – ایده ساختمان در Decarbonisation لایحه معرفی شده توسط کارولین لوکاس و کلایو Lewis – به توصیه چگونه سرمایه گذاری های آینده بهترین هستند مطرح شده و صرف شده است. این قانونی اساس سبز جدید مقابله اما هزینه های پایین تر از بسیاری اعتقاد دارند. ما فقط نیاز به تغییر چیزی است که ما برای ساخت و خرید. همراه با ضبط از قوانین ما برای انرژی پاک, حمل و نقل, کشاورزی, ساختمان و سرمایه گذاری – ما می توانیم ایجاد یک بهشت بر روی زمین است. بیایید که صلیب-حزب اجماع و تصویب سبز بازیابی عمل می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de