در معرض و محافظت نشده در ایالات متحده: این فقط طول می کشد سیاسی خواهد

چون COVID-19 یک ویروس جدید, همه آسیب پذیر است. ما می دانیم که ما در حال از لحاظ جسمی و از لحاظ اقتصادی در معرض خطر, ما نمی دانیم که برای چه مدت تهدید است که در همه جا ما نمی توانیم این تهدید را ببینید و پیمانکاری این ویروس می تواند ما را بکشند.

اگر این شرایط (آنچه که ما ممکن است تماس بگیرید موقت محافظت نشده وضعیت) هستند عجیب و نگران کننده برای بسیاری از آنها همه بیش از حد آشنا برای مردم در ایالات متحده به طور موقت محافظ وضعیت (TPS) برنامه به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مهاجرت میکنند.

ما چند حمایت از این رمان coronavirus. تنها چند دولت های ملی به سرعت در حال اجرا استراتژی های موثر برای جلوگیری از گسترش پاتوژن و حتی در آن مکان ویروس به کشته شدن صدها نفر و همچنان یک تهدید مهم. دیگر کندتر به واکنش نشان می دهند و دولت از جمله در ایالات متحده را ترک کرده اند و میلیون ها نفر در معرض با هشدار دهنده و افزایش مرگ و عوارض.

در خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و خرده فروشان و فروشگاه خواروبار کارگران به دهن, جمع آوری زباله و دیگر کارگران ضروری پیدا کرده اند خود را در معرض چرا که آنها فاقد کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). در خیابان مردم باید به لحاظ اجتماعی فاصله و جدا برای دفع خطر پیمانکاری COVID-19. اقتصاد شده اند توقیف و خرد تهدید اساسی معیشت میلیون ها نفر از مردم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>