ونزوئلا دستور دادگاه تصاحب 2 احزاب عمده سیاسی

توسط: AP | Carcas | منتشر شده در تاریخ: 17 ژوئن 2020 2:58:37 pm مادورو در تلویزیون دولتی متهم احزاب

توسط NEWSATROPAT در 28 خرداد 1399
توسط: AP | Carcas | منتشر شده در تاریخ: 17 ژوئن 2020 2:58:37 pm
Nicolas Maduro taps US fugitive to revamp Venezuela oil industry مادورو در تلویزیون دولتی متهم احزاب مخالف که تحت کنترل شورای ملی برای پنج سال گذشته از سرقت ونزوئلا از آن ثروت و توطئه تهاجم خارجی و با هدف پایان دادن به خود را در دولت سوسیالیستی.. (AP Photo/ماتیاس پا)

ونزوئلا دیوان عالی کشور وفادار به رئیس جمهور نیکولاس مادورو روز سه شنبه دستور داد تصاحب دو نفوذ احزاب سیاسی مخالف دولت سوسیالیستی پیش از انتخابات مجلس انتظار می رود در این سال است.

دادگاه به حالت تعلیق و جایگزین هیئت مدیره برای عدالت حزب برای اولین بار یک روز پس از همان حرکت در برابر دموکراتیک عمل یک ملت قدیمی ترین و بزرگترین احزاب است. آن را بخشی از یک "لازم است روند بازسازی" در دادگاه گفت: در احکام ارسال شده on Facebook.

هیچ اقدام قانونی در نظر گرفته شد اما در برابر محبوب خواهد شد و این حزب به رهبری رهبر مخالفان ژوئن Guaido که به دنبال سرنگونی مادورو با حمایت از آمریکا و نزدیک به 60 کشور دیگر.

سیاسی ائتلاف مخالف مادورو حاکم حزب سوسیالیست متحد ونزوئلا ساخته شده است بیش از ده احزاب است. این تلاش به تقسیم آنها موفق نخواهند شد Guaido گفت.

"در مقابل این اقدامات تقویت ما" Guaido گفت. "دیکتاتوری در حال رفتن به سقوط و جمهوری در حال رفتن به دوباره متولد می شود."

یک بار ثروتمند نفت کشور ونزوئلا است که در تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی پس از دو دهه از حکومت سوسیالیستی است که رانده مهاجرت دسته جمعی و scarcities از کالاهای اساسی. آمریکا و نمرات از کشورهای دیگر در نظر مادورو دولت نامشروع و تشخیص Guaido به عنوان رییس جمهور موقت و موقعیت او ادعا می کند به عنوان رئیس شورای ملی است.

مادورو در تلویزیون دولتی متهم احزاب مخالف که تحت کنترل شورای ملی برای پنج سال گذشته از سرقت ونزوئلا از آن ثروت و توطئه تهاجم خارجی و با هدف پایان دادن به خود را در دولت سوسیالیستی.

مجمع ملی تنها شاخه ای از دولت مادورو را کنترل نمی کند. تغییر خواهد کرد که با انتخابات آینده گفت.

"مردم ونزوئلا ساعت نزدیک است رسم, روز نزدیک است رسم لحظه ای است که نقاشی نزدیک" مادورو گفت. "با رای مردمی ما در حال رفتن به آنها را حذف از شورای ملی است. ما در حال رفتن به آنها را."

میان عدالت برای اولین بار قابل توجه ترین اعضای Henrique Capriles که از دست ریاست جمهوری نژاد به هوگو چاوز در سال 2012 و دوباره سال آینده پس از چاوز مرگ در یک مسابقه در برابر Maduro. مقامات پس از آن ممنوع Capriles از سیاست برای 15 سال اگر چه او همچنان بازیکن مهمی در پشت صحنه.

عدالت نیز از سیاستمدار با نفوذ خولیو بورخس که زندگی در تبعید در کلمبیا. Leopoldo لوپز که باقی می ماند در کاراکاس اما پر از سوراخ در خارجه اقامت سفیر, کمک در بر داشت حزب قبل از آن راه اندازی محبوب خواهد شد.

هنری راموس Allup رهبر دموکراتیک عمل گفت: رعایت حکم دادگاه که در تلاش برای حذف او از نقش رهبری. سیاسی متحد Guaido, Allup متهم مادورو از "ربودن" ،

"دموکراتیک عمل در حال رفتن به مقاومت در برابر این اعمال وقاحت," Allup گفت.

دادگاه روز زودتر نشسته جدید انتخابات شورای جلوتر از رای انتظار می رود در این سال در یک نبرد برای کنترل شورای ملی است.

یک جانبه قرار ملاقات به شورا بودند به خصوص دلسرد کننده به برخی از وزش مخالفان مادورو که تا به حال شده است در تلاش برای رسیدن به یک توافق با دولت برای حداقل تضمین برای آزاد و عادلانه رای دادن.

جدید ملی انتخابات شورای شامل اسامی اعضای دموکراتیک عمل که Allup گفت: او به رسمیت نمی شناسد. منتقدان می گویند که از جمله مخالفت اعضای حزب تلاش دارد ایرانیها دولت به آن مشروعیت.

دموکراتیک عمل تشکیل شد و در دهه 1930 است که در میان ونزوئلا چهار قدرتمند ترین احزاب مخالف. آنها همچنین شامل Guaido محبوب را همراه با عدالت اول و جدید در زمان. مقامات نیست و تعیین تاریخ برای انتخابات مورد نیاز است که در این سال این کشور اساسی است.

Bernabe گوتیرز دادگاه انتخاب به عنوان دموکراتیک اقدامات رهبر جدید اعلام کرد که این حزب از شرکت در انتخابات آینده. این "تصمیم تاریخی" به بازسازی مدیره به پایان می رسد سال از "دیکتاتوری" در درون حزب گوتیرز گفت: بدون نامگذاری Allup.

به عنوان جدید عدالت اولین رهبر این دادگاه منصوب مجلس خوزه بریتو بود که از حزب اخراج سال گذشته پس از متهم شدن به دریافت نتیجه نهایی از مادورو دولت برای خرید وفاداری او ادعای او را رد کرده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن