دره به قله: UND ستاره تنیس با علائم ایالتی فلوریدا

UND تیم تنیس مردان خواهد بود و به دنبال یک جدید شماره 1 تک بازیکن فصل آینده است.

Andreja Petrovic که بازی شماره 1 تک برای مبارزه با شاهین به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال گذشته امضا کرده است و به بازی در ایالت فلوریدا در یک برنامه بود که رتبه شماره 15 در این کشور در فصل گذشته.

Petrovic از Olso نروژ به پایان رسید و فصل گذشته با 9-1 تک ضبط و یک 5-5 دو برابر رکورد.

“او ثابت کرده موفقیت بالا در بخش من اما این تمایل خود را به بود که من بیشتر هیجان زده در مورد” ایالت فلوریدا مربی Dwayne Hultquist گفت. “او دارای اخلاق کاری قوی و نتایج خود را نشان داده اند که او در است و من نمی توانم صبر کنید برای شروع به کار با او.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Petrovic شد نروژی قهرمان ملی در سال 2019 است و یک عضو از نروژ تیم جام دیویس.

“هر زمان که شما اضافه کردن یک قهرمان ملی شما می دانید که شما یک بازیکن بزرگ گفت:” Hultquist. “او می شود چهارم ما از اعضای تیم که نقش جام دیویس و ستارگان سطح حرفه ای است که دقیقا آنچه که ما به دنبال در یک بازیکن است.”

UND ارائه شده شرکت در Enderlin

حدود یک سال پیش UND بسکتبال مردان برنامه دست اول آن ارائه می دهد برای 2022 استخدام در کلاس — به Enderlin N. D., برادران دوقلو جو و گاس kayle jo dyer.

روز دوشنبه مربیان کالج می تواند تماس 2022 استخدام و UND را ارائه کرده است برخی از رقابت جدی است.

جو kayle jo dyer, 6-پا-10, مرکز شنیده می شود از بیش از 20 مدارس. دانشگاه کلرادو از Pac-12 تمدید بورس تحصیلی ارائه دهد.

این kayle jo dyer دوقلوها باقی می ماند UND تنها 2022 کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد با توجه به VerbalCommits.com.

NCAA جزئی حرکت در سنت توماس

NCAA Division I شورای اسلامی انتظار می رود به ایجاد برخی از اخبار چهارشنبه در سنت توماس ” امید حرکت از بخش سوم به قله لیگ.

در عوض شورای ساخته شده برخی از پیشرفت جزئی نسبت به Tommies’ DI امیدوار است.

این شورا در حال حاضر رای گیری در اجازه می دهد پرش از DIII به دی در آوریل 2021. اما در عین حال این شورا گفت: از آن خواهد شد “پذیرای” به رسمی گارسون درخواست از سنت توماس برای شروع طبقه بندی روند.

اجلاس لیگ دعوت Tommies برای پیوستن به این کنفرانس در ماه اکتبر. سنت توماس است که با هدف پیوستن به اجلاس سران در 2021-22 فصل است.

این برنامه فوتبال شایعه شده برای هدف پیشگام لیگ, غیر-بورس FCS کنفرانس در حالی که مردان و زنان هاکی می تواند به دنبال در WCHA هر چند این برنامه می تواند در پیوستن به تازگی تشکیل شده CCHA. هاکی برنامه ها نیز خواهد نیاز به یک عرصه جدید حل شده است.

به طور خلاصه

— Reece Burckhard یک آبردین, S. D. ارشد-to-be شفاهی متعهد به داکوتای جنوبی دولت در روز چهارشنبه. Burckhard برگزار شده بود از موقعیت منحصر به فرد از برگزاری ارائه بورس تحصیلی از هر دو UND بسکتبال و فوتبال. خواهر خود Paiton نقش برای Jackrabbits’ زنان تیم بسکتبال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>